Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, funditto napisał:

Dobrze pamiętam, że Extra/Premium można wziąć tylko na rok czy jest jakaś opcja na miesiąc ? 

Można brać na miesiąc

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/?emcid=pa-co-445799&gclid=Cj0KCQjw4bipBhCyARIsAFsieCw-swA7WRNBJZzuskUAXGSgfZddBdvTnbF1mUZgG7RBrygUQidSQy4aAg-jEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#subscriptions

 

Premium kosztuje 70zł/miesiąc

Extra 58 zł/miesiąc

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.10.2023 o 20:15, KrYcHu_89 napisał:

Dark Pictures to u mnie idealna seria do abonamentu, zawsze mnie kusiło wykupić, ale wpadają tak regularnie do Plusa, że nigdy tego nie robię, podobnie jak seria Yakuza.  

Wlasnie skonczylem The Quarry, mam jakies dwie czesci Dark Pictures  z plusa, ta co wpada to widze trzecia, one sa powiazane?

Soul Calibur bedzie grane :banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Nie wiedziałem, że jest czwarta :pika: Trójka (House of Ashes) najmniej mi siadła, bo nie cierpię klimatu katakumb i innych tutanchamonów. Obejrzałem krótki gameplay Devil in Me i teraz kcem, klimaty sherlockowe, XIX wiek, psychol morderca z wonsem :banderas: 

Dzisiaj zasadiam do HoA, Little Hope mi ładnie weszło, Medan slabszy. Czekam na DiM na spokojnie, pewnie na początku roku wpadnie do Extra abonamentozy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2023 o 14:53, Intotherain napisał:

Dla zainteresowanych, dead space remake w ramach EA jest na ps od dzis do pobrania:banana:

Ale żenada. Już to wycofali. Pewnie wrzucili przez pomyłkę. Ściągnąłem jakoś 2 dni temu i miałem właśnie grać, a tu... info, że gra nie jest już dostępna w EA Play.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2023 o 19:24, _Red_ napisał:

Nie wiedziałem, że jest czwarta :pika: Trójka (House of Ashes) najmniej mi siadła, bo nie cierpię klimatu katakumb i innych tutanchamonów.

Ale te klimaty to tylko na początku, potem jest goty. :rayos: Hoa to najlepsza część z pierwszego sezonu w ogólnym rozrachunku. W ogóle, zapraszam do dedykowanego tej serii tematu :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

PS+ Premium kończy mi się w grudniu 2024. Komunikat o wznowieniu mówi mi nadal o cenie 480 zł (sprzed powyżki)

image.png.211347b605a0eedab48867ce323b371b.png

 


Jak wejdę głębiej w "kup subskrypcję" to jest już nowy cennik

image.png.48f1e4c75c38050a6c7fea95b1082c87.png

 

 

Ktoś się orientuje, czy jak zostawię tak jak jest, to po 31.12.2024 wznowi w cenie starej czy nowej? W końcu cena z oferty widnieje 480 zł i wg polskiego prawa, trzeba sprzedać za tyle, co na etykiecie :nosacz: Bo teraz nie wiem, czy naładować środków ze zdrapek by wyhaczyć jakieś stackowanie z rabatem na Black Friday (od tej ceny 630 zł), czy liczyć, że zdejmie mi 480 zł za rok.

 

Odnośnik do komentarza

No spoko tylko porąbane jest to, że z jednej strony mówi mi, że samo się przedłuży (Premium) za 480 zł, a jak bym chciał kupić samodzielnie to 630 zł. Oczywiście przekopać się przez formularz kontaktowy to masakra, a zwykle po zawężeniu kategorii pozwala mi tylko wysłać formularz prośby o zwrot kasy itp., a nie o pytanie o cenę usługi.

Odnośnik do komentarza

Napisałem jednak przez formularz idąc ścieżka "chce anulowac subskrypcję". Dam znać co powiedzą, bo jak ma zostać 480 zł za automatycznw wznowienie Premium to niczego nie ruszam i niech mi tyle bierze za rok.

 

Edit

Chyba tu znalazłem odpowiedz

https://www.reddit.com/r/PlayStationPlus/comments/1730ix9/ps_plus_subscription_still_says_11999/

 

W listopadzie auto odnawianie zmieni cenę na aktualne 630 zł, a 480 zł dotyczyłoby tylko gdyby kończyło mi się przed tym terminem :( To chyba widzę opcje taka, że zostawię to do grudnia 2024, wyczerpie premium i przejdę na essential bo drogo się robi w porównaniu do małej ilości gier, które ogrywam w abonamencie. No albo coś wyhacze w Black friday jakby ucięli 25%

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W sumie zostanę przy premium - streaming staroci w chmurze to zajebista sprawa by dzieciak poznał historię gejmingu i nie trzeba polować na stare pudełka na OLX :rayos: Ostatnio naparza w Sly Cooper co weekend.
PSN wallet naładowany na tyle, ile punkty Multisport pozwoliły xD Teraz czekać czy 18 listopada pojawi się opcja stackowania abonamentu na kolejny rok za te 25% taniej.

Ktoś się orientuje, czy stackować można tylko ten, który aktualnie się posiada, czy można kupować niższy pakiet "na przyszłość"? To, że normalnie stackować się nie da to wiem, ale na black friday akurat to umożliwiają, tylko nie wiem, czy można mieszać różne warianty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...