Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja mówię o minimalnej ustawowej, a nie średniej (w której X zarabia dużo, Y zarabia mało), a to jest jakiś próg, no... minimalny. Ekonomia w Turcji obecnie jest teraz pojebana i ceny są totalnie pojechane i niemiarodajne. Tym bardziej przy takich cenach ludzie nie pożyją za mniej niż minimalna.

Zostańmy zatem, że każdy z nas wierzy swojemu tureckiemu znajomemu (tylko że mój jest prawdziwy xD)

Odnośnik do komentarza

No ale przecież to się da jakoś ogarnąć chyba z poziomu konsoli? Choćby poprzez logowanie do sieci z ip tureckiego, a nie innego. Nie znam się za bardzo na tym, ale chyba w dzisiejszych czasach da się pewne rzeczy ogarnąć bo faktycznie dla użytkowników tureckich nieciekawa sytuacja z takimi podwyżkami. A my tu narzekamy na 30%, a tam 600% :reggie:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mario10 napisał:

Wygląda jakby mieli wywalone na ten rynek bo jednak przeciętniak tam nie kupi plusa w takiej cenie, a ukrócą kupowanie po taniości z innych rynków.

 

Może oni z kolei kupują na jakimś bardziej wschodnioazjatyckim rynku, gdzie są gry z ichniejszymi wersjami językowymi ;) i interes się kręci. Ale wszystko do czasu. W końcu się za wszystko wezmą, tak jak netflixy i inne.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Tylko xboxik w Turcji.
Jak by mnie tak Sony potraktowało to pomimo że jestem z nimi od początku to wyebal bym ich f(pipi)ec jak straż miejska.

Ty myślisz, że MS będzie wiecznie dobrym wujkiem i będzie dokładać albo minimalnie zarabiać ku zadowoleniu klientów?:jim:

W korpo rządzi Excel i kiedy dział marketingu uzna, że ich usługa trafiła do odpowiedniej liczby osób, to tylko zawołają "Mateusz! Wajche przełóż!" i cena będzie tylko rosła. Patrz na netflixa i dzielenie konta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Sony zamierza drastycznie zmienić wygląda abonamentu i dawać w nim takie gry jak SM2 na premierę, to dlaczego nie ogłosili tego przy w momencie wprowadzania tej 33% podwyżki?

 

13 godzin temu, nero2082 napisał:

to jak licytujemy to ja stawiam po grubości : GOW Ragnarok, Forspoken i Sifu

Czy uważasz że wrzucenie do abonamentu jednej z najgorzej oceniany h gier tego roku i dwóch dobrych ale delikatnie  mówić nie pierwszej świeżości gierek to te "grubości", które usprawiedliwiałyby podwyżkę Plusa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...