Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Shen said:

Tylko przypominam, jeśli ktoś jakimś cudem tych gier nie ma jeszcze to ostatnia okazja

https://www.pepper.pl/promocje/ps-collection-dla-posiadaczy-ps5-19-gier-za-darmo-672218

 

Myślałem, czy nie kupić plusa na miesiąc i dodać do biblioteki niektórych tytułów. Ale żeby w nie zagrać znowu musiałbym kupić tego plusa. To już wolę na jakiejś promce kupić konkretną grę. Tak więc jebać :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Square napisał:

Tak nieśmiało zapytam co jest takiego niesamowitego w tym rzucie? No bo chyba nie chodzi o prawie 2 letnią grę?

Ja np jeszcze nie ograłem Rift Apart, watch asasyn też spoko bo chciałem spróbować, a widząc cenę 25zl za pudełko wiedziałem że lada chwila wleci do jakiegoś abonamentu.

Odnośnik do komentarza

kolejny AAA ex od Sony? dzień jak codzień, zero zdziwienia na tym etapie. ten deal na (te lepsze) gry Arkane nawet śmieszy :]

 

trzeba się tylko zastanowić czego tu jeszcze brakuje, wg mnie Sifu, gry Bloobera, może nawet Forspoken albo Gotham Knights w najbliższym czasie...na pewno nie warto brać ubigierek bo wpadną dokładnie wszystkie 

 

dziwi brak TLOU2 ale to kwestia czasu raczej

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, nero2082 napisał:

kolejny AAA ex od Sony? dzień jak codzień, zero zdziwienia na tym etapie. ten deal na (te lepsze) gry Arkane nawet śmieszy :]

 

trzeba się tylko zastanowić czego tu jeszcze brakuje, wg mnie Sifu, gry Bloobera, może nawet Forspoken albo Gotham Knights w najbliższym czasie...na pewno nie warto brać ubigierek bo wpadną dokładnie wszystkie 

 

dziwi brak TLOU2 ale to kwestia czasu raczej

Gry które były pod marketingowymi skrzydłami sony,  wcześniej czy później w tym plusie wylądują.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sporo Bethesdy wpada :)

 

Ja wczoraj prawie kupiłem Rune Factory 4 na Switcha, ale odbiła je promka na No More Heroesy. Tak nawiasem to wczoraj na Deku Deals szukałem promek na Switch, a tam w hottest deals praktycznie same z PSN-u.

 

Anyway, cieszy Watch Dogs (też czaiłem się), Logan's Shadow i Pursuit Force. Ten ostatni to mega kozak (m. in. przejmujemy wozy skacząc po nich w trakcie pościgu i eliminując załogę). Wprawdzie dwójka dla mnie to jedna z najlepszych gier z PSP, ale jedynka też dostarcza. Robili ją zresztą BigBig Studios, czyli sidekick'i Evolution Studios ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...