Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ją tak ukończyłem wpadłem do znajomego patrzymy co tam jest w plusie na kanapowy coop. Po przejściu obejrzałem recenzje w necie to sie okazało że NR Geek ją zjebał od najgorszego crapa, ale we dwóch kilka oczek do oceny można dopisać. Przejście zajęło jakieś 5 godzin, ale z przerwami na polewanie i chyba z trzy resety bo gra się zawiesiła.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Observer napisał:

Właśnie ją tak ukończyłem wpadłem do znajomego patrzymy co tam jest w plusie na kanapowy coop. Po przejściu obejrzałem recenzje w necie to sie okazało że NR Geek ją zjebał od najgorszego crapa, ale we dwóch kilka oczek do oceny można dopisać. Przejście zajęło jakieś 5 godzin, ale z przerwami na polewanie i chyba z trzy resety bo gra się zawiesiła.

Jeśli nie gramy z kimś przy dobrym trunku to gra traci 2-3 punkty. Pozycja idealna na posiedzenie ze szwagrem.

Odnośnik do komentarza

Grając wczoraj w Uncharted pobranego z katalogu PS Plus, wyskoczyło mi powiadomienie „Gra wygaśnie za 15 minut” po tym czasie wywaliło mnie do głównego menu PS5, ale gdy włączyłem gre kontynuowałem z tego samego miejsca. Dziś ta sama sytuacja ale grając w inną grę, też z PS Plusa… czy ma ktoś podobny problem i wie czym jest to związane?

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kamilpolpak napisał:

Grając wczoraj w Uncharted pobranego z katalogu PS Plus, wyskoczyło mi powiadomienie „Gra wygaśnie za 15 minut” po tym czasie wywaliło mnie do głównego menu PS5, ale gdy włączyłem gre kontynuowałem z tego samego miejsca. Dziś ta sama sytuacja ale grając w inną grę, też z PS Plusa… czy ma ktoś podobny problem i wie czym jest to związane?

 

Wczoraj mnie postraszyło, że mam jeszcze tylko 5 minut jak grałem w Humanity, dość świeżo zassane. Szybko wyłączyłem, więc nie wiem jakby się to skończyło jakbym cisnął dalej :obama:

Odnośnik do komentarza

Normalnie by się gra wyłączyła, mi tak właśnie zrobiło pod koniec planszy. Potem można grę włączyć bez problemu i znowu zaczyna się odliczanie do wyłączenia. W(pipi)iające, spróbuje z tym odnawianiem licencji.

 

Edit. Jakby co to potwierdzam że odnowienie pomogło :hi:

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2023 o 06:02, balon napisał:

Ile syn ma lat? To dość trudna giekra, szczególnie pod koniec. 


Nie ściemniałeś. Po wcześniejszej kaszce z mleczkiem dla (prawie) sześciolatka, potem twórcy wymyślili wulkan, który nawet dla mnie był mordęgą. O ile wulkan to typowy test zręczności, to nawiedzony dom to jakiś totalny labirynt zagadek. Chyba się developerzy skapnęli, że gra jest za łatwa i druga połowa to niezły spike w trudności.

No normalnie bez tutoriala haunted house nie mogę zrobić bo biegam bez celu od 2h nie mogąc popchnąć zagadek ze światłem :(

Odnośnik do komentarza

Warto sprawdzić z Plusa Fury Unleashed. Rogalik 2d od polaków. Przyjemnie się mieli różnymi pukawkami, broni jest masa. Do odblokowania jest ze 30 skilli i można je ulepszać, zostają na zawsze. Taki typowy grind jak to w tego typu grach. Końcówka była dla mnie trudna, aż musiałem restartować żeby mi wylosowało porządną broń, inaczej nie dało się przejść. 65 lvl, poziom trudny - docelowy.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy gierki z PS3 zawarte w PS+ Premium (konkretnie Code Veronica X na PS3) to rzecz jest ekskluzywna dla tej subskrypcji? Dałbym sobie totamto uciąć, że można było ją normalnie kupić a teraz jak patrzę to jakiś dziwny komunikat dostaję, że produkt niedostępny (widać go tylko z poziomu PS3 btw). :dunno:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, areka napisał:

Ja z kolei mam teraz essential do 6 lipca, i chciałbym skorzystać z tej promocji co to teraz jest na -25% i wykupić na rok extra. Ale nie mogę tego zrobić i mi proponuje wykupienie extra do końca obowiązywania planu essential (za jakieś tam grosze bo tylko miesiąc mi został). 

Mogę jakoś to ominąć i kupić normalnie extra od teraz, na cały rok? 

Twoje pytanie odpowiedziało na moje, a ja dodam od siebie, że Square dobrze mówi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...