Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

YO zdecydowanie. Już skończone kiedyś na płycie, ale czasem odpaliłbym na chwilę dla powtórzenia kilku walk i scenek - Kuzeeeee <3

 

Crew 2 też można dla lekkiej rozrywki pobawić. Sam gameplay marny i pudełkowy, ale mimo wszystko rajd z east do west coast przez mapę USA jest relaksujący.

Odnośnik do komentarza

Y0 ah cóż to był za szpil!
Miałem szczęście zacząć serię od 0 i mną całkowicie pozamiatała!
Coś jak kiedyś mgs3, no po prostu opad kopary.
Później przeszedłem wszystkie części po kolei w rok czasu :)
W tym 1 i 2 na emulatorze w śmiesznej jakości.
Ale nadal grało się świetnie.
Tylko 7 nie skończyłem jakoś odstawiłem po 20h i nie mogę wrócić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2023 o 23:27, Redmitsu napisał:

Aż jutro spróbuje coś kupić, niedobrze bo za kilka dni kończy mi się ps plus :(

Edit: faktycznie jest problem, odpięcie karty w sklepie pomaga na pobranie gier. 
Edit2: Cinkciarz nadal działa, tylko musiałem ręcznie wymienić walutę z pln na try i poszedł zakup  gierki. 
Edit3: ps+ normalnie nie da sie stackowac, chyba ze dodacie do koszyka z ps+ jakakolwiek inną gre, zakupiłem na następny rok ps+ dorzucając jakaś gierkę za 4liry i pyklo oczywiście z krokiem z edit2 :potter:

Edit 2 mógłbyś rozwinąć , po ponownym podpięciu karty , wywala błąd przy zakupie :/

 

zatwierdzasz z poziomu konsoli , przeglądarki czy APK ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, maniax napisał:

Edit 2 mógłbyś rozwinąć , po ponownym podpięciu karty , wywala błąd przy zakupie :/

 

zatwierdzasz z poziomu konsoli , przeglądarki czy APK ?

Nie trzeba wymianiać waluty. Mi też zakupy nie działały ;/  Wystarczyło zalogować się i zrobić zakupy poprzez Mozille (bez VPNów). Niestety na innych przeglądarkach jest problem.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Redmitsu napisał:

Ja zrobiłem to z poziomu konsoli bez VPN, ale dzięki za alternatywną możliwość :)

Okazuje się że płatność przechodzi niezależnie od przeglądarki , trzeba odświetrzac po wyskoczeniu błędu , nieraz po 18 , 20 razy ale w końcu wskakuje , sprawdzałem na przeglądarkach i w APK 

Odnośnik do komentarza

Gry, które znikną we wrześniu:

 

  • 8-Bit Armies
  • Borderlands 3
  • Carmageddon: Max Damage
  • The Crew 2
  • DCL - The Game
  • GRIP
  • Nidhogg
  • Yakuza 0
  • Yakuza Kiwami
  • Yakuza Kiwami 2

W sumie Yakuzy zaliczone, Bordery też, Carma też i mam na płycie. Reszta była mehowata dla mnie.

 

Carmageddona sobie sprawdzcie chociaż, jest hardkorowo niepoprawna, zrobiona z myślą o starych fanach i jest w niej coś sadystycznie relaksującego. Nie jest zła technicznie i została IMO skrzywdzona przez krytyków...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Sea of Stars (PS4, PS5)
  • Moving Out 2 (PS4, PS5)
  • Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5)
  • Lost Judgment (PS4, PS5)
  • Destroy All Humans 2 Reprobed (PS4, PS5)
  • Two Point Hospital: Jumbo Edition (PS4)
  • Source of Madness (PS4, PS5)
  • Cursed to Golf (PS4, PS5)
  • Dreams (PS4)
  • PJ Masks: Heroes of the Night (PS4, PS5)
  • Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventure (PS4, PS5)
  • Lawn Mower Simulator: Landmark Edition (PS4, PS5)
  • SpellForce III Reforged (PS4)
  • Midnight Fight Express (PS4)

PlayStation Classics

  • Medieval Resurrection (PSP)
  • Ape Escape: On The Loose (PSP)
  • Pursuit Force: Extreme Justice (PSP)

 

Not bad. Lost Judgement dla fanów Yakuzy, Two Point Hospital to ta sama formuła Theme Hospital (nawet interfejs znajomy) aaleunowocześniona, Spellforce zawsze na propsie. Pursuit Force: Extreme Justice to mega sztos i nie jest tak trudny jak pierwsza część ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...