Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Square napisał:

Zapodaj screena, bo nie widzę u siebie czegoś takiego, ani przy grach z Plusa, ani z Extra.

 

Zauważyłem to jak chciałem przerzucić grę z dysku zewnętrznego na wewnętrzny. Wchodząc w ustawieniach -> dysk twardy -> aplikacje -> start na padzie -> informacje. Sprawdziłem to też na ekranie głównym konsoli (pulpit) przy jakiejś grze z abonamentu klikam na padzie start -> zjeżdżam na dół w zakładkę -> informację. Pojawia się niebieskie tło dasha i są tam informacje o wersji, o DLC, o patchu i przy części tytułów jest czas jaki pozostał.

 

8 godzin temu, triboy napisał:

A może wyszedł po fajki i zniknął na prawie dwa lata :notbad: konsoli nikt nie wyłączył bo "przecież zaraz wróci".

 

:D

 

Nie jest to czas spędzony w grze, bo przy tej grze o pszczółce miałem pokazane 13 dni, a nie była ona uruchomiona. Jak ją uruchomiłem i wyłączyłem aplikację, to dalej było tyle samo dni. Przy takim Council jest informacja, że czas już upłynął. Ale podobnie jest przy jakiejś grze ze stajni UBI, a jednak można ją uruchomić np. Far Cry 5 New Dawn. Chociaż tutaj pomimo tego, że gra jest zainstalowana grając w demo RE4 dostałem komunikat, że gra została zainstalowana. Przy niektórych pozycjach jest kłódka tak jakbym nie mógł już w to zagrać ale po włączeniu gra się odpala jak w/w FC 5 ND.

 

Pomyślałem, że może chodzić o to że co jakiś czas konsola musi połączyć się z netem aby sprawdzić czy mój abonament jest aktualny i opłacany. Coś mi świta, że na początku tamtej generacji poszła informacja o tym, że konsole będą musiały być cały cza podłączone do internetu. W końcu z tego zrezygnowano na poczet tego aby konsola tylko raz na jakiś czas miała łączyć się z internetem i coś tam sobie sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Elitesse napisał:

Sprawdziłem to też na ekranie głównym konsoli (pulpit) przy jakiejś grze z abonamentu klikam na padzie start -> zjeżdżam na dół w zakładkę -> informację. Pojawia się niebieskie tło dasha i są tam informacje o wersji, o DLC, o patchu i przy części tytułów jest czas jaki pozostał.

No u mnie tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Square napisał:

Na PS5 trochę inaczej to wygląda. Z tego co pamiętam to powinien być czas do kiedy masz Plusa aktywnego. Usuń Symulator Pszczoły, ściągnij na nowo i zobacz jaką masz datę.

14 godzin temu, Figuś napisał:

zrób odświeżenie licencji i te czasy powinny sie zrównać, domyslnie jest to czas do kiedy masz mozliwość grania w ramach PS plus czyli do konica aktywnej subskrypcji

 

Subskrypcję mam wykupioną na dwa lata do przodu :yano: więc to raczej nie jest to. Odpaliłem jakąś gierkę, która miała info że już czas upłynął (i była kłódeczka przy niej), to w tym miejscu znowu pojawiło się 13 dni do końca. To jest chyba jakieś zabezpieczenie, że co ileś tam dni konsola/aplikacja musi połączyć się z serwerem. Nie wiem. Chociaz przy takim The Quarry pomimo jej uruchamiania licznik upływ dni jest widoczny. Zobaczę co będzie jak ten czas minie.

Odnośnik do komentarza

PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Premium

  • Uncharted Legacy of Thieves Collection
  • Tchia 
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction
  • Ghostwire Tokyo
  • Life Is Strange: True Colors
  • Immortals Fenyx Rising
  • Life is Strange 2
  • Dragon Ball Z: Kakarot 
  • Street Fighter V Champion Edition 
  • Untitled Goose Game
  • Final Fantasy Type-0 HD 
  • Rage 2 
  • Neo: The World Ends with You
  • Haven

PlayStation Premium 

  • Ridge Racer Type 4 | PS1 
  • Ape Academy 2 | PSP
  • Syphon Filter: Dark Mirror | PSP
Odnośnik do komentarza

Immortal warto imho. Jako wróg ubisofciaków swego czasu przelazłem całego (oczywiście bez ok 30% contentu pobocznego, który potrafi być nużący i powtarzalny).

Mega jestem ciekaw Ghostwire z takich nowszych rzeczy, a także nigdy nie grałem w FF Type-0. Pora nadrobić. 

Comiesięczne gry z PS+ Essentials wychodzą jakoś w pierwszy wtorek miesiąca, a te kolekcje to mają jakiś konkretny termin?

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Szajka said:

Ridge Racer 4 odpalę z sentymentu z piersią wypięta :psclassic:

Nie wiem co to Tchia, ale ewentualnie R6 stestuje ,na pewno Immortal bo ponoć to trochę Zelda w która nigdy nie grałem. Ghostwire i Street Fighter V tez chętnie sprawdzę. Kiedy to to wlatuje?

 

Immortal jest taką Zeldą jak FX Fighter Tekkenem. 

 

Ridge Racer 4 sztosik, pamiętam boskie intro. Chociaż osobiście wolałem Rage Racera :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...