Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Taka nieprzyjemna informacja, DBZ: Kakarot tylko w wersji PS4, wydawca chyba stwierdził, że darmowy next-gen patch nie należy się do gry w abonamencie :pika:  takie to trochę biedackie z ich strony ale kto by próbował zrozumieć chińczyków.

Też się tym rozczarowałem. Darowanemu koniowi jednak w zęby się nie zagląda i ogram taką wersje bo za długo z tą grą zwlekałem.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, PanKamil napisał:

Darowanemu koniowi jednak w zęby się nie zagląda i ogram taką wersje

ja już sobie ogrywam tą wersje ale myślę, że w 2023 traktowanie gier w abonamencie jak mannę z nieba to błędne podejście. Gierki w abo to normalna sprawa i należy spodziewać się najlepszych pełnych wersji, bez DLC ale zabierać darmowy next-gen patch? Przecież ta gra nie jest za darmo, jest w płatnym abonamencie :frog:No totalna słabizna ze strony Bandai Namco ciężko w Krakowie i Poznaniu znaleźć takich skąpych chińczyków jak oni.

,,cała ogromna kolekcja gier za darmola! 0 PLN! Tylko trzeba zapłacić 58 zł za miesiąc'' :reggie:
@Shenreakcja WTF ale niby dlaczego? Jeśli traktujesz gry w abonamencie jako prezent od życia za nic to twoja sprawa. Chyba, że masz abonament ale nic nie płacisz  :dunno: z tego co wiem to już nie pierwszy raz w historii PS+ zdarza się taka sytuacja z wersjami gry. Mam jakieś takie wrażenie, że u konkurencji nie ma takich bzdurnych sytuacji. Moim zdaniem należy piętnować takie zachowania bo jest to po prostu biedacko skąpe. Gry w abonamencie, nie były, nie są i nie będą za darmo i nie ma gadania jeśli za członkostwo pobierana jest opłata. Szczególnie w gierce z DLC  i to jeszcze z takimi DLC ,,planach'' jak ten z 23 turniejem. A kupiłbym bo z wiekiem bardziej doceniam klasyczne DB od tego co się dzieje później i dałbym wiele żeby chociaż na momencik powrócić do tamtego klimatu. No ale jak nie to nie, skoro dla wydawcy ,,darmowy'' patch to za wiele na abonament to sobie daruje DLC.

Edytowane przez Krzysztof93
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Lista gier opuszczających abonamenty PS Plus Extra i Premium w kwietniu:

    2Dark
    248 Shibuya Scramble
    Croixleur Sigma
    Gabbuchi
    Marvel Puzzle Quest: Da Treść skopiowano z Lowcygier.pl rk Reign
    Naruto SHIPPUDEN Ultimate Ninja Storm 4
    Steins;Gate Elite
    The Caligula Effect: Overdose
    The Wonderful 101 Remastered
    Zanki Zero Last Beginning

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Dawid91 napisał:

Witam , jestem nowy , zakupiłem konsole ps5 i chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej kupić plusa do play station ? Duża rozbieżność cen między np euro AGD a Allegro , proszę o podpowiedz

 

Polecam łowców gier. Co chwila masz tam info o różnych promocjach i linki do sklepów oferujących taniej abonamenty albo $ za które kupisz abonament z poziomu konsoli lub konta. $ony powoli odchodzi od sprzedawania kart na abonament idąc w kierunku sprzedawania zdrapek i kodów za które można kupić abonament. Warto też polować na promocje. Sam się ostatnio skusiłem na przejście na wyższy abonament bo było opłacalnie tanio.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dawid91 napisał:

Witam , jestem nowy , zakupiłem konsole ps5 i chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej kupić plusa do play station ? Duża rozbieżność cen między np euro AGD a Allegro , proszę o podpowiedz

Jeśli jesteś nowy i dopiero co założyłeś konto i nie masz wykupionego plusa to czym prędzej zakładaj konto na Turcję + karta cinkciarz.pl. Gry mega tanie, abonament duuuużo tańszy niż u nas a większość gier ma język polski. Także polecam ten styl życia :lapka:

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2023 o 20:10, giger_andrus napisał:

Skocz od razu do ambasady i poproś o tureckie obywatelstwo aby ten styl podbić :xboss:

To co powiesz o xboxciarzach i gamepasie za 4 zeta. Cebulandia wtedy klaszcze i otwiera szampany. Jeśli można mieć dokładnie ten sam produkt, w identycznej jakości ale taniej to czemu nie skorzystać? Kupuj sobie gierki za 3,5 bomby i bądź szczęśliwy. Ja wolę zapłacić po prostu mniej. Z promocji w sklepach też nie korzystasz?

  • This 1
Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, mitra said:

To co powiesz o xboxciarzach i gamepasie za 4 zeta. Cebulandia wtedy klaszcze i otwiera szampany. Jeśli można mieć dokładnie ten sam produkt, w identycznej jakości ale taniej to czemu nie skorzystać? Kupuj sobie gierki za 3,5 bomby i bądź szczęśliwy. Ja wolę zapłacić po prostu mniej. Z promocji w sklepach też nie korzystasz?

 

Mi się akurat nie chce zakładać nowych kont, kart i innych takich, ale jak mogę zwykły kod na miesiac gamepassa kupić za 1.50$ zamiast 16$ to czemu nie skorzystać. Ale to co się komu opłaca to totalnie indywidualna sprawa, nie ma tu nic do wykpiwania czy ośmieszania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@mitra przecież to był oczywisty żart i zapewne wszyscy w temacie tak  go potraktowali. 
Ale skoro pytasz poważnie o promocje w sklepach to wszem korzystam. Tak samo jak korzystam z promocji na polskim PS Store lub regionalnym Eshopie. 
W moim przypadku czas i wygoda są cenniejsze niż babranie się z jakimiś zmianami regionu, cinkciarzami i obawą, że akurat nie będzie języka w grze. 
Nie krytykuję tego jakie Ty masz sposoby. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:

@mitra przecież to był oczywisty żart i zapewne wszyscy w temacie tak  go potraktowali. 
Ale skoro pytasz poważnie o promocje w sklepach to wszem korzystam. Tak samo jak korzystam z promocji na polskim PS Store lub regionalnym Eshopie. 
W moim przypadku czas i wygoda są cenniejsze niż babranie się z jakimiś zmianami regionu, cinkciarzami i obawą, że akurat nie będzie języka w grze. 
Nie krytykuję tego jakie Ty masz sposoby. 

Spoko. Przepraszam, że odebrałem to tak a nie inaczej. Bywa. W każdym razie, tak naprawdę to tylko założenie drugiego konta i tyle. Żadnych fikołków więcej. Jak w polskim psstore widzę promkę na gierkę i miałem ją na oku to też sprawdzę ceny i porównam. Jeśli różnica jest dosyć mała to kupie u nas a jeśli jest duża różnica to witaj Turku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...