Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Shankor napisał:

biblioteka jest skormniejsza niż u M$,

 

Akurat nie jest.

 

Z resztą się zgadzam, że brak gier AAA na premierę choćby od Sony trochę kwas, a katalog klasyki ratują głównie porty z PSP (w tym o dziwo takie, które nie były cyfrowo na PSP dostępne). Ale olali chyba już bibliotekę PS3, a ta reszta rośnie bardzo powoli, a skoro KAŻDY abonament podrożał, w tym Premium, to oczekuję, że zaczną te klasyki wrzucać częściej. Jasne, 700 PLN to dziś cena dwóch gier ( :/ ), ale mimo wszystko stać ich na więcej...

Odnośnik do komentarza

Nie korzystałem nigdy z doładowań u Turka, a to jest osobne konto czy doładowuje to nasze?

Ja opłacam extra bo co chwilę z tego coś ogram, jak nie DS to Horizona, Returnala czeka jeszcze Demon Souls, chyba jeszcze Moralesa ograłem. Mój syn coś tam ogrywa w ramach abonamentu i to był fajny kompromis dla mnie. Może się skończyć tak, że popsioczę i kupię za pół roku ponownie, ale wkurzyła mnie ta wiadomość bo jak lubię Sony i ich gry to wkurzają mnie te wieczne płatny aktualizacje do gier teraz to podbicie abo./

Zniesmaczony tym jestem.

Ktoś wie jak odbiór tej podwyżki na zagranicznych forach? Jakoś nie miałem czasu zerknąć czy tylko my tak narzekamy?

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, mario10 napisał:

Ktoś wie jak odbiór tej podwyżki na zagranicznych forach? Jakoś nie miałem czasu zerknąć czy tylko my tak narzekamy?

 

na r/playstationplus, gaf i resetera są potężne gównoburze, ludzie teraz dokładnie oglądają każdy pieniążek 

 

co do Turka to zakłada się tureckie PSN i pod niego podpina kartę z cinkciarz.pl która części osób jeszcze przechodzi, i z niej kupuje się abo. albo pełna akcja z udawaniem Turka z ichnią kartą/telefonem tymczasowym/vpnem na Turcję itp itd :) jest z tym "trochę" zabawy 

 

najlepiej to robić rzeczywiście na jakichś wczasach w Bodrum czy coś :p

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, mario10 napisał:

Jakby ktoś chciał to na instant game są kody doładowujące 200zł portfel za 170zł więc wychodzi 340zł za rok extra przed podwyżką. Ziomek się doładował i mówi, że spoko.

 

Na łowcygier.pl też mają poradnik jak kupić aby mieć taniej. Premium wychodzić miał za 400 zł więc w cenie extra. Ile extra kosztuje, to nie sprawdzałem, bo w promce wziąłem premium.

Osobiście nie jestem przekonany do tego instant game - kupiłem tam dwa doładowania, pierwsze przeszło a przy drugim chcieli abym im skan\zdjęcie dowodu osobistego wysłał. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem i śmierdzi mi to wałkiem. Oszczędzę z 30 zł, a później się okaże że mam kredyt na 10k ;)

 

Wcześniej skusiłem się na PS+ premium przy konwersji abonamentu. Mam do stycznia 2025 r., a właściwie to mało co z tego korzystam. Teraz głównie XSX, a w GPU jest/było w większości to co PS+. Choć i tak mało korzystam z abonamentów, bo do tej pory ogrywałem głównie starocie. Dopiero Starfield to zmieni. Przynajmniej taką mam nadzieję ;) Może na jesień/zimę czy podczas tego State of play ogłoszą jakieś zmiany, które będą uzasadniać podwyżkę - typu więcej gier ekskluzywnych w usłudze albo gier na PS5, które może pokażą w odchudzonej wersji. Póki co szkoda mi wykładać tych pieniędzy nawet przy bawieniu się w starsze zdrapki. Już prędzej zaczekam na koniec abo i zastanowię się nad Turcją albo kupowaniem raz w miesiącu. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, mario10 napisał:

Właśnie też o to pytałem i mówił, że normalnie płatność przeszła i nie chcieli skanu.

 

Płatność przechodzi na luzie tylko nie chcą dostarczyć towaru bez skany dowodu. Jak im odpisałem, że chcę w takim razie zwrot gotówki, to nie było problemu. Niesmak jednak pozostał... Plus z tego co zrozumiałem Twój kolega zrobił 1 płatność, a chcą skany dokumentów chyba dopiero przy kolejnych. Też mogę polecić kinguin. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...