Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ludwes napisał:

pograłbym sobie w taką personę 5, ale boję się, że się odbije jak od dragon questa :(

A czy w dragon szrocie możesz podrywać japońskie uczennice i inne milfy a później iść robić curry przy akompaniamencie jednego z najlepszych soundtracków w poprzedniej generacji? Tak myślałem kolego Ludi  :)

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie wiem czy jest sens xD to kontynuacja już przegadanej piątki i z tego co wiem w też jest mnóstwo gadaniny A ten gameplay chyba aż takim kosiorem nie jest żeby bronił się bez historyjki xD

 

Gra podobno p[trawie w ogóle do poprzedniej części sie nie odnosi, jak jest krótsza o 1/3 to może, w 5 mam 41 h i chyba 2 zamki odwiedziłem... :mog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemano załoga. Wczoraj zapłaciłem za kod do rocznej subskrypcji Playstation Plus. Gdy wprowadzam kod jest napisane, że kod nie z tego regionu, a kupowałem w Euro AGD. Konto Playstation Network przenosiłem z PS3. Oczywiście złożyłem reklamację i czekam na rozpatrzenie sprawy. Ktoś ma doświadczenie w temacie? Nie chodzi Mi o tłumaczenie, że widocznie kod zły albo coś z moim profilem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MVPkickboxer napisał:

Siemano załoga. Wczoraj zapłaciłem za kod do rocznej subskrypcji Playstation Plus. Gdy wprowadzam kod jest napisane, że kod nie z tego regionu, a kupowałem w Euro AGD. Konto Playstation Network przenosiłem z PS3. Oczywiście złożyłem reklamację i czekam na rozpatrzenie sprawy. Ktoś ma doświadczenie w temacie? Nie chodzi Mi o tłumaczenie, że widocznie kod zły albo coś z moim profilem.

Jaką masz walutę w PS Store? Jeśli inną niż złotówki to masz inny region i kod nie zadziała.

Odnośnik do komentarza

GrzesPL. Czy to ten GrzesPL z pes4launcher?

 Czy muszę w tym przypadku wrócić do ustawień fabrycznych?

Spokojnie. Jak sprawę rozwiążę to skasuję posty, nie będę zaśmiecał forum.

 

26 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Jaką masz walutę w PS Store? Jeśli inną niż złotówki to masz inny region i kod nie zadziała.

Snake napiszesz czy muszę przywracać ustawienia fabryczne?

Edytowane przez MVPkickboxer
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Shankor napisał:

Hej. 

Przy próbie pobrania PlayStation Plus Video Pass wyświetla mi się komunikat: "Coś poszło nie tak.  E2-0000000". Odzyskiwanie licencji, ani restart konsoli nie pomaga. Ma ktoś jakieś rady? PS+ mam wykupione. 

Wrzuciłem błąd w Google i wyrzuciło całą masę www z info, jak sobie poradzić z tym błędem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...