Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszą na ppe, to PS+ Collection ma zostać włączone do abonamentu nawet w wersji podstawowej. Na tej podstawie można by stwierdzić, że na PS4 też będą dostępne gry z tej kolekcji. Zobaczymy jak będzie.

Zabrakło mi informacji czy pojawi się możliwość dopłaty do wyższego abonamentu na miesiąc albo jakiś okres czasu. Jeżeli od premiery ma być dostępny spider man morales, to może to być lepsza opcja niż kupno pudełka.

Odnośnik do komentarza

Na maila dostałem info, żadne PS4 nie będzie miało dostępu. 

 

Spoiler

Korzyści dla Ciebie

W ramach obecnej subskrypcji masz następujące korzyści, które zachowasz po wprowadzeniu nowej usługi PlayStation Plus tak długo, jak długo aktywna będzie Twoja subskrypcja:

 

• Dostęp do wieloosobowej gry online

• Gry co miesiąc

• Rabaty tylko dla subskrybentów

• Dodatki tylko dla subskrybentów

• Pamięć w chmurze

• Share Play

• Pomoc dotycząca gier (na PS5)

• Kolekcja PlayStation Plus (na PS5)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Osobiście wstrzymuję się z jarankiem do czasu aż wyjdzie czy będą to jednak zwykłe porty 1:1 czy może doczekamy się chociaż jakiegoś software'owego wsparcia. Nie powiem żebym się jakoś krzywił na emulację z PSClassic, bo mam sporą tolerancję na pikselozę, ale chce się jednak nieco więcej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2022 o 00:00, Shen napisał:

Po ile teraz chodzi plus w promkach? Najlepsza oferta jaka znalazłem to za 171.58zł

na enebie jest za 164zł z kodem z łowców

https://lowcygier.pl/keyshopy/wyprzedaz-w-eneba-12-rabatu-na-caly-asortyment-sklepu-tylko-dla-lowcow-gier-05-04/

Odnośnik do komentarza

No ale potem będę mógł sobie podbić np lvl wyżej? Dziś mi się kończy plus i nie wiem czy brać, konwertować.

 

Online i tak nie gram więc może poczekam i będą jakieś promocje na początek Spartakusa? Pamiętam że GP miał na początek dużo promo. 
 

Ewentualnie może jakieś promo dla powracających…

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Square napisał:

Może będzie jakaś opcja ulepszenia po niższej cenie, ale na chwilę obecną nic nie wiadomo.

Na pewno jakas będzie. Mamy dostać przecież ten cały deluxe. Musi być jakis program upgradu bo spora częsci ludzi ma kupione PS+ na kilka miesięcy do przodu i bez sensu jak by Sony samo sobie odcięło opcję dodatkowego zarobku.

Odnośnik do komentarza

No to, że będzie to wiadomo, bo inaczej by sobie odcięli potencjalnych nabywców jak wspomniałeś, ale czy będzie to po okazyjnej cenie czy po prostu przez wyrównanie to nie wiadomo.

Z drugiej strony na PSS nie ma możliwości zakupu wyższych wersji gier (poza kilkoma wyjątkami jak Ratchet czy Kena) jak masz np. podstawkę cyfrowo, więc kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Na pewno jakas będzie. Mamy dostać przecież ten cały deluxe. Musi być jakis program upgradu bo spora częsci ludzi ma kupione PS+ na kilka miesięcy do przodu i bez sensu jak by Sony samo sobie odcięło opcję dodatkowego zarobku.


Mam na niecałe 2 lata jeszcze, tak to jest jak się szarpie ciągle na te promki :geek: Bez opcji upgrejdu do wyższej wersji niż essential byłoby słabo.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny i dobry ruch Sony, tak myślałem że prędzej czy później Sony będzie musiało jakoś odpowiedzieć na Game Passa, a integracja PS Now z Plusem jest jak najbardziej logicznym i racjonalnym krokiem, bo nie oszukujmy sie samo Ps Now mimo 8 lat obecności na rynku nie zrobiło furory dobijajac tylko do ledwo ponad 3 milionów subskrybentów, więc połączenie jej z Plusem który ma ponad 48 miliony, da gierkowemu abonamentowi Sony niezłego boosta i świeży start.

 

Biblioteka 400 gier brzmi imponująco i mam nadzieję że znajdzie się w niej dużo sztosów. Szkoda tylko że oferta będzie się skupiać na starszych gierkach retro i chyba nie będą tam trafiać nowe gry, ale dla kogoś kto ma jakieś zaległości z biblioteką PlayStation to i tak bardzo fajna opcja. 

 

Ja sam, o ile tylko usługa będzie dostępna w Polsce i biblioteką będzie interesującą na pewno zamierzam skorzystać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...