Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślnie to ma działac własnie na PS4 i PS5, dodatkowo jeszcze mają być gry z PSP. PS3 tylko streaming więc na początku nie w PL chyba, że dostaniemy w koncu strumieniowanie u nas.

 

Tzn oficjalnie chyba platform nie podawali ale nie wyobrazam sobie zeby to abo było całkowicie obcięte do PS5 bo tej konsoli na rynku jest mocno niewiele w porównaniu do PS4 a kombinacja obu tych sprzętów daje poteżny rynek. Na PC klasyki tez chyba tylko w ramach Clouda.

Odnośnik do komentarza

Kurde ja z tymi starociami mam problem, bo mam do nich sentyment i z chęcią bym wrócił, ale jak przychodzi co do czego to jest dupa. Tak było z Far Cry 3 kupiłem na jakiejś promce i chciałem ograć, chyba rok leży, ale jak będą jakieś fajne tytuły w tym abonamencie to kto wie może akurat fajnie się wróci do niektórych gier. Ważne żeby podali listę tych gier żeby się nie okazało, że Returnal i Morales to taka przynęta :)

Odnośnik do komentarza

time stamp

 

 

Z tego co mówi niby Sony jeszcze nie porzuciło sprzętowej emulacji PS3, ta pewnie była by dostępna tylko na PS5.

Z drugiej strony mamy MVG który jasno dał do zrozumienia, że Sony nie zamierza wydawać milionów na możliwość emulowania PS3. Imo trzymam stronę tego drugiego bo granie w gry z 7 generacji na nowych TV mija się z celem i bez wersji enhanced było by to jak podcinanie sobie żył w wannie z gorącą wodą :) 

 

 

 

 

Co do nowych gier w subskrypcji wcale nie jest powiedziane, że ich nie będzie, będą ale z mniejszą częstotliwością i w 99% będą to indyki i gry AA jak np. ostatnio Shadow Warrior 3. Wrzutek jak do GPU typu nowe Plague Tale, Sniper Elite 5 czy Outriders bym się nie spodziewał. First Party wiadomo chyba że jakieś mniejsze gry od np. Pixel Opus jak Concrete Genie w co też szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza

Myśle, że jak ktoś jest ciekawy jakie w większości gry będą w ofercie Spartacusa to wystarczy przejrzeć ofertę ponad 300 gier dostępnych w PS Now

https://www.playstation.com/en-us/ps-now/ps-now-games/#all-ps-now-games

 

do tego pewnie dojdzie pewnie kilkadziesiąt nowych pozycji które dodadzą przy starcie usługi jak wspomniany Returnal czy Morales.

 

4 minuty temu, Figuś napisał:

Co do nowych gier w subskrypcji wcale nie jest powiedziane, że ich nie będzie, będą ale z mniejszą częstotliwością i w 99% będą to indyki i gry AA jak np. ostatnio Shadow Warrior 3.

no Sony już wcześniej wrzucało mniejsze gry do Plusa w dzień premiery i na pewno będzie to kontynuować. Ale tak jak piszesz raczej będą to mniejsze gry jak Shadow Warrior czy Rocket Legaue niż jakieś gry AAA.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Figuś napisał:

Imo trzymam stronę tego drugiego bo granie w gry z 7 generacji na nowych TV mija się z celem i bez wersji enhanced było by to jak podcinanie sobie żył w wannie z gorącą wodą

No tylko szkoda, że jak już to będzie to ograniczone do abonamentu. Ja bym wolał aby było minimum jak na Xboxie czyli wkładasz płytkę i zaciągasz wersje cyfrową, nie musi być nawet usprawniona, ważne aby dało się odpalić to co człowiek ma w kolekcji.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

No tylko szkoda, że jak już to będzie to ograniczone do abonamentu. Ja bym wolał aby było minimum jak na Xboxie czyli wkładasz płytkę i zaciągasz wersje cyfrową, nie musi być nawet usprawniona, ważne aby dało się odpalić to co człowiek ma w kolekcji.

Zacytowałeś kawałek w którym piszę że trzymam stronę MVG o tym że nie będzie sprzętowej emulacji na PS3 i nie wiem jak mam sie odnieść.

Sony jest Sony i jeżeli jednak by się okazało że ta sprzętowa emulacja pojawi się na PS5 to wszystko jest możliwe, a najbardziej prawdopodobne jest że będzie ona ograniczona do subskrypcji :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, ASX said:

Myśle, że jak ktoś jest ciekawy jakie w większości gry będą w ofercie Spartacusa to wystarczy przejrzeć ofertę ponad 300 gier dostępnych w PS Now

https://www.playstation.com/en-us/ps-now/ps-now-games/#all-ps-now-games

 

do tego pewnie dojdzie pewnie kilkadziesiąt nowych pozycji które dodadzą przy starcie usługi jak wspomniany Returnal czy Morales.

 

no Sony już wcześniej wrzucało mniejsze gry do Plusa w dzień premiery i na pewno będzie to kontynuować. Ale tak jak piszesz raczej będą to mniejsze gry jak Shadow Warrior czy Rocket Legaue niż jakieś gry AAA.

No ta lista z PS Now wygląda całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza

Czy macie jakiś problem ze współdzieleniem konta PS Plus oraz gier? Do wczoraj bez problemu współdzieliłem konto z kumplem korzystając z jego abonamentu PS Plus ( ważność subskrypcji upływa z dniem 12.06.2022). On grał w np mojego cyfrowo zakupionego Cyberpunka, a ja w jego The Ascent. Od wczoraj np przy próbie zagrania w ER pojawia się komunikat, że mogę grać tylko offline, ponieważ nie posiadam PS Plus, a na ikonce The Ascent jest kłódeczka. Czy tez tak macie? Awaria, czy Sony coś miesza?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czezare napisał:

Czy macie jakiś problem ze współdzieleniem konta PS Plus oraz gier? Do wczoraj bez problemu współdzieliłem konto z kumplem korzystając z jego abonamentu PS Plus ( ważność subskrypcji upływa z dniem 12.06.2022). On grał w np mojego cyfrowo zakupionego Cyberpunka, a ja w jego The Ascent. Od wczoraj np przy próbie zagrania w ER pojawia się komunikat, że mogę grać tylko offline, ponieważ nie posiadam PS Plus, a na ikonce The Ascent jest kłódeczka. Czy tez tak macie? Awaria, czy Sony coś miesza?

 

Zapytaj kolegi czy nie zmienił ustawień w konsoli. Ja mam z ziomkiem taki setup:

  • jego konsola ustawiona na domową dla mojego konta
  • moja konsola ustawiona na domową dla jego konta

W ten sposób wszystko co ściągnę u niego śmiga u mnie, nawet kiedy jestem online i mogę też korzystać z jego plusa. Tylko, że muszę gry ściągać logując się na konto które mi współdzieli.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Figuś napisał:

zaloguj się na konto kumpla który ci udostępnia plusa i odśwież licencje

Zrobiłem to i nie przyniosło to żadnego rezultatu.

@Paolo de Vesir Nic nie zmienialiśmy żądnych ustawień, a mimo to grać nie mogę. U mnie jest zaznaczona w Ustawienia/Użytkownicy konta/Inne/Udostępnianie konsoli opcja WŁĄCZ.

 

EDIT: Okazało się, że on miał nie wiedzieć czemu wyłączoną opcję współdzielenia konta. Teraz nie mam z kolegą kontaktu, żeby o to zapytać. Wszedłem na jego konto i u niego ustawiłem jak wyżej i wszystko jest teraz ok. 

On coś wspominał, że miał problem z graniem w The Ascent. Pokazywało mu komunikat j/n. Może wówczas coś kliknął i się zyebało. Tak czy inaczej alarm odwołany. Dzięki za pomoc!

278077574_1212521579578194_3147154836424423547_n.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przy tej cenie za roczny abonament wychodzi naprawdę bardzo drogo za możliwość grania w stare gry... Nie wiem czy nie wolałbym kupić PS3 i dokupować gierki do tego choć z drugiej strony niektóre tytuły też osiągają astronomiczne ceny... Bardziej mnie ciekawią te pozycje zawarte w katalogu 700 gier. Mogliby dać na początek miesiąc gratis na sprawdzenie usługi, a dopiero potem kasować. Ciągle brakuje mi informacji czy mając normalny abonament mogę dopłacić aby na miesiąc albo dwa,trzy wejść na ten wyższy pakiet.

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Update: We’re making fantastic progress with our launch efforts and I wanted to update you on the
latest. We’re rolling out our new offering for PlayStation Plus a little earlier in select markets in Asia,
followed by Japan. Here is a look at our updated regional rollout schedule.

Asia markets (excluding Japan) – targeting May 23, 2022
Japan – targeting June 1, 2022
Americas – targeting June 13, 2022
Europe – targeting June 22, 2022
Additionally, we’re also expanding our cloud streaming access to the following locations for a total
of 30 markets with cloud streaming access**. The following markets will also offer the Premium tier
from PlayStation Plus at launch: Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Greece, Hungary, Malta, Poland,
Republic of Cyprus, Romania, Slovakia, and Slovenia.

Wklejajcie info, ale nie linki do strony. Szanujmy się :reggie:

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...