Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Figuś napisał:

Na kupno gier na PS3 w normalnych pieniądzach czas był gdzieś tak do 2018

2019 to już powolny wzrost cen, kurwa w zeszłym roku ziomek sprzedał na allegro Yakuzę Dead Souls za ponad 400zł gdzie to chodziło za paczke fajek swojego czasu.

 

 

To musze się zainteresowac tematem, zostało mi z  30 gier z ps3 których i tak juz pewnie nie ogram albo wyszly remastery na ps4. Jakies ninja gaiden i inne japonskie dziwactwa no i takie perełki

Screenshot_20220422-192035_Gallery.jpg.efdc41a5d0df1c10b064d4c776597c8b.jpg

Yakuza gowno warta widze :rayos: Niech leza z 10 lat jeszcze

Odnośnik do komentarza

mmm Y3 miałem w trochę lepszym stanie i z dodatkową płytką do PC poszła za dwie stówki przed sprzedażą ps3 za tyle samo Y4 poszło, ale trochę mnie zapiekło po sprawdzeniu po ile niektóre tytuły chodzą. Wiadomo że takie unchartedy czy Tlou dalej są chuja warte na rynku wtórnym, ale japońszczyzna jest złotem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shen napisał:

To musze się zainteresowac tematem, zostało mi z  30 gier z ps3 których i tak juz pewnie nie ogram albo wyszly remastery na ps4. Jakies ninja gaiden i inne japonskie dziwactwa no i takie perełki

Screenshot_20220422-192035_Gallery.jpg.efdc41a5d0df1c10b064d4c776597c8b.jpg

Yakuza gowno warta widze :rayos: Niech leza z 10 lat jeszcze

Mam też tą kolekcję MGS, w pięknym stanie i bez tej paskudnej szwabskiej klasyfikacji, kupiona w MM lata temu za 199 zł. :sir:

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Kody z eneby optymalnie 20% rabatu, a jak jeszcze będzie black week gdzie zwykle ucinają 33% (np. oficjalny PS+ 160zl zamiast 240) to w ogóle ten środkowy wariant mógłby wyjść ok 18 zl /mc.

 

O cenie upgrejdu z esęszal na wyższe nic nie wiadomo jeszcze? Zgaduje, ze doplacaloby się roznicę za wszystkie pozostałe miesiące (a ze mam do 12.2023 to troche bym wybulił jednorazowo).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, _Red_ napisał:

Kody z eneby optymalnie 20% rabatu, a jak jeszcze będzie black week gdzie zwykle ucinają 33% to w ogóle ten środkowy wariant mógłby wyjść ok 18 zl /mc.

 

O cenie upgrejdu z esęszal na wyższe nic nie wiadomo jeszcze? Zgaduje, ze doplacaloby się roznicę za wszystkie pozostałe miesiące (a ze mam do 12.2023 to troche bym wybulił jednorazowo).

https://www.eurogamer.pl/ps-plus-z-latwym-ulepszaniem-abonamentu-sony-stawia-na-prosta-polityke-cenowa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że nie znamy jeszcze szczegółów oferty, ale ceny miesięczne są dosyć wysokie. Miesiąc Essentiala czyli 3 gry co miesiąc + możliwość gry online jest mniej więcej w cenie Game Passa (37 zł vs 40 zł). Abonament Extra z dostępem do setek gier z PS4 i PS5 kosztuje tyle co Game Pass Ultimate. Premium, który daje możliwość ogrywania gier ze starszych konsol retro i pozwala grać w chmurze jest  w cenie 70 zł za miesiąc, co sprawia że nie ma chyba odpowiednika na rynku pod względem ceny.

 

Z tej perspektywy o wiele korzystniej opłaca się wykupić rok subskrypcji z góry, bo można w tej sposób zaoszczędzić prawie połowę kwoty jaką musielibyśmy zapłacić gdybyśmy wydawali pieniądze co miesiąc. Wiadomo że to celowy zabieg Sony, bo zależy im by jak najwięcej ludzi przyciągnąć na dłużej do oferty.

 

 

Odnośnik do komentarza

To juz wolę kupić za 300 pln ps3 slima i giereczki po 25 zł u lokalnych Januszy. Przynajmniej wiem że nawet na wakacjach w Jastarni w domku podepnę kablem do każdego tv I pogram w deszczowy dzien nad morzem gdzie o wygodnym streamingu mogę zapomnieć. Najlepsza opcja dla zaliczania backloga to tylko gdy konsola jest kompatybilna wstecznie. Innej możliwości nie widze.

 

Wspaniałe to były czasy gdy PS2 uruchamiało płytki z psx'a.:sir:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Coś mi umyka - mam aktualnie dostęp do PSNow za 10EUR gdzie mam te gry z PS3 w streamingu i katalog gier do pobrania z PS4 i PS5. Co dodatkowo daje mi ten najlepszy abonament?

Dla użytkowników PSNow chyba nic się nie zmienia, stąd też będziesz od razu przeniesiony do Premium.

 

Szkoda, że dalej nie podali ile ten rabat przy ulepszeniu będzie wynosił, aktualnie mam Plusa jeszcze na dwa lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...