Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, _Red_ napisał:

Ciekawe jednak, czy będzie jak z PS+, że po dodaniu gry do biblioteki zostaje ona na zawsze

Tak będziesz miał tylko z comiesięcznymi grami z podstawowego plusa, o grach z wyższych tierów zapomnij, bo zaden z wydawców by na to nie poszedł, liczę że będzie podobnie jak w GP że gra będzie stałe -20% ceny przez okres bycia dostępnej w subskrypcji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O fak o tym nie pomyslalem, ze w sumie mogą policzyć dopłatę jak za pojedyncze miesiące. To by mocniej zabolalo. I po co było kumulować okresy roczne :(

 

Powinno jednak brać z cennika danego planu, jak mam roczny Essential to różnica bedzie wg rocznego Extra

 

“To do so, you’ll need to pay the difference between your current plan and your new plan, adjusted for the remaining time of your subscription,”

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Figuś napisał:

image.thumb.png.293d4fc08fbda4d06a834a84054d5410.png

 

To oficjalne info ze strony Sony? Kiepsko. Wcześniej na PPE był artykuł, że będzie można dopłacić różnicę i wejść na wyższy plan np. na miesiąc albo trzy. Jak mam wykupiony abonament do 2024 r. i miałbym do końca tego okresu dopłacić aby wejść na wyższy poziom to słabo.

 

Jestem ciekaw na ile rozbudują to granie w chmurze i czy np. będzie możliwość zagrania w grę z PS5 na PS4. Coś takiego chyba miał xbox, który na to pozwalał dzięki graniu w chmurze - gra z XSX odpalona na X One.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ölschmitz napisał:

cos wiadomo kiedy dadza liste tych klasykow z ps3/2/1?

 

jesli beda tam jakies fajne bomby w ktore chetnie bym pogral to moze sie skusze. ostatnio wzielo mnie na remastery mgsów czy max payne 3 i dupa

 

 

zaczynają updatować PSS, pełnej listy spodziewał bym się w połowie maja przed startem na rynkach azjatyckich 22 maja

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Square napisał:

Ktoś tu planował się uzbroić na kilka lat w Plusa? Z tym PSNow to niby nie dziwne, bo cena atrakcyjna, no ale i tak słabo.

 

to raczej nas i tak nie dotyczy, bo tu chodzi o to że jak ktoś miał plusa i PS NOW to miało to byc konwertowane do premium z terminem obowiązującym tej subskrypcji która się później kończy, czyli jak masz 10msc plusa i dwa PS NOW to przekonwertowało by na premium na 10msc

 

7 minut temu, _Red_ napisał:

Czyli jakbym wyrwał kodzik z eneby na ps+ 12 mc to system nie pozwoli mi go zużyć, póki aktualny mam aktywny. A to chuye.

nie ty dalej możesz sobie kodziki na plusa wykorzystywać bo i tak nie mając dodatkowo PS NOW zostaniesz z PS plus Esenszal :nosacz3: dojebanym na kilka lat w przód :lapka:

 

btw wormsy w premiumie XD

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...