Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Square napisał:

Ile kosztuje roczny GP?

 

Na enebie 3 miesiące często chodzą po 120 zł i tak kupuję. Rocznie wyjdzie 480 zł. Czyli jak najdroższy abonament Sony. Jak ktoś nie ma parcia na stare gierki, to ten środkowy abonament może okazać się ciekawą alternatywą dla GPU. To już będzie zależeć od tego jakie gry będą dostępne i kto czego jeszcze nie ograł.

 

  

6 godzin temu, ASX napisał:

Nie ma opcji rocznej, jest tylko miesięczna i trzymiesięczna (minimalnie tańsza)

 

Konwersja nie jest jednorazowa i  można powtarzać gdy wygaśnie nam subskrybcja

 

To jak to się ma do tego? Tam jest informacja o tym, że konwersja ma trwać do końca okresu posiadania niższego abonamentu. Przynajmniej tak zrozumiałem...

 

 

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Czyli w teorii za jeden roczny kod dostaje się 240zł do wydania na warianty Extra/Premium. Jak ktoś chce to można się dozbroić w kody Plusa z Enemy/Gamivo, bo ostatnio chodziły po 165zł.

To będzie chyba lepsza opcja niż doładowania po 100zł kupować z których roczny Premium by wyniósł 380-400zł zamiast 330.

Odnośnik do komentarza

Jakbym teraz kupił kod na rok Plusa załóżmy w Enebie:

https://www.eneba.com/psn-playstation-network-card-365-days-poland-psn-key-poland?af_id=ggdeals&currency=PLN

...to system Sony nie pozwoli mi TERAZ na jego użycie celem przedłużenia? Aktualny mój abonament PS Plus upływa z dniem 12.06.2022.

Czyli co...musiałbym czekać do 13.06 i wówczas by ten kod dopiero zadziałał? Dobrze rozumiem?

 

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, ze w przypadku licencji na Fifa 22 w przeciwieństwie do innych gier cross-gen (za to podobnie jak z GTA V) trzeba osobno zakupić/dodać do biblioteki wersje PS5 i PS4 jak chcecie mieć obie. Bym to przeoczył, gdyż z poziomu konsoli jest widoczna tylko wersja PS5, a przypadkiem dodałem też PS4 przez stronę www PSN:

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA27107_00-FIFAFOOTBALL2022

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-PPSA03177_00-FIFAFOOTBALL2022

 

Chyba nie da się grać crossplay online PS5 vs PS4? Jeśli nie, to warto mieć obie wersje na wszelki wypadek jak macie ekipę z różnymi konsolami (podobnie jak ma się sprawa z GTA Online).

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...