Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Czoperrr napisał:

jak ktoś ma mało czasu to raczej nie powinien iść w abonamenty, to po prostu się nie opłaca. Lepiej kupić te gry na własność i ewentualnie puścić dalej później. Abonamenty to świetna rzecz dla grających dużo bo można chwycić za gry, o których kupieniu normalnie byś nie pomyślał a tutaj są podane na tacy i jest ich dużo.

Czy ja wiem, jak przycebulisz z kartami na rok premium to wychodzi 33zł za miesiac, nawet jak przejdzie jedna gre miesiecznie to wychodzi calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

jak ktoś ma mało czasu to raczej nie powinien iść w abonamenty, to po prostu się nie opłaca. Lepiej kupić te gry na własność i ewentualnie puścić dalej później. Abonamenty to świetna rzecz dla grających dużo bo można chwycić za gry, o których kupieniu normalnie byś nie pomyślał a tutaj są podane na tacy i jest ich dużo.

Jak minie mi te 108 dni to wrócę do zwykłego abonamentu by móc pograć online i pobrać te 3 gry co miesiąc. Tak czy inaczej opłacało mi się zapłacic te kilka złotych dla tych 3 pozycji. Raczej nie kupiłbym ich za tyle. Jak się wyrobię to sprawdzę coś jeszcze. Szkoda, że nie było tego wtedy, gdy człowiek był młodszy i jedynym zajęciem była szkoła. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Te tytułu są oznaczone jako remastery. W Jap/US chyba nie było czegoś takiego? Nie przypominam sobie aby była jakaś burda.

W ogóle ta wybrakowana lista na EU to jakiś żart.

 

No większość remasterów, jeśli nie wszystkie, Sunny potraktowało jako Classics i wrzuciło do premium, jasne, ostry dickmove, ale jeśli ktoś choć pobieżnie przejrzał listy gier z innych regionów, to nie powinien być teraz zaskoczony. Przypominam wrzuconą na forumek japońską listę sprzed miesiąca:

https://www.resetera.com/threads/new-ps-plus-full-game-catalogue-from-hk-psn-list-might-end-up-varying-by-location.586616/

Odnośnik do komentarza

Na poczatku kiedy wchodzil ps+ dostawalo sie w jego ramach gierki z psxa (crashe, residenty itd). Czy skoro teraz sa one w ps now a dostep do niego jest w (chyba) ostatnim tierze, to czy majac jedynie esentiala mozna je nadal pobrac? Ps5 i ps4 chyba i tak nie emuluja psx'a ale chodzi mi o podejscie czyli czy nie zabrali dostepu (bo na psp i ps3 powinno sie dac je w takim razie jeszcze pobrac).

Odnośnik do komentarza

To co miałeś z Plusa możesz pobrać mając najniższy pakiet. Tak jest z grami PS4 i tak samo powinno być z PS3/PSX jeżeli tylko są w PSS, bo wszystkiego nie ma. Ja nie sprawdzę, bo Plusa nabyłem dopiero na czwórce, no ale nie widzę tego aby mieli zablokować te gry (te kupione pobierasz bez problemów).

Odnośnik do komentarza

Na 2 lata, co prawda podliczając i rozdzielając wszystko na miesiące to niewiele, ale w tym momencie taka kwota jest dla mnie nieosiągalna, przez nagłe wydatki ostatnimi czasy... Cena prawdopodobnie mnie tak zaskoczyła bo myślałem, że mając plusa opłaconego jeszcze na dwa lata będę płacił mniej, ale najwidoczniej źle coś doczytałem i później człowiek się dziwi.

 

Szkoda bo jest trochę tytułów do nadrobienia, które się tam znajdują :D

Odnośnik do komentarza

Kupiłem pakiet extra za 109zł do lutego 2023.

Najbardziej cieszy dlc z Ghost of Tshushima, podstawka po ograniu poszla na sprzedaz wiec teraz mam mozliwosc ogrania dodatku. 

Dark Picture Little Hope, pierwsza czesc przeszedlem w gp, wiec teraz druga zostanie ograna na plusie.

Ys IX chcialem ograc na pstryku ale skoro jest to ogram na ps5.

Warhammer inqusition kiedys tam gralem przy okazji darmowego weekendu i bylo fajne.

Disaster report 4 z ciekawosci sprawdze.

 

i szczerze to tyle, szału nie ma. GP chyba dał mi wiecej gier na początek mojej przygody z abonamentem. 

 

Pytanie do zorientowanych, te gry beda sie zmieniac co miesiac tak jak w przypadku gp czy bedą zmieniac oferte co kwartał, pól roku czy np w ogole? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Square napisał:

@Elitesse co prawda nie sprawdzałem dzisiaj, ale każda jedna pozycja w PSS ma filmik/screeny i wszystko ładowało się od strzała.

 

Z tymi informacjami co gdzie no to trochę dziwne wyszło, bo przy wielu pozycjach mam normalnie info, że posiadam tytuł, a w przytoczonym wcześniej Ghostrunnerze nic nie ma i dopiero gdzieś tam w szczegółach jest, bo mam wersję ze starego Plusa.

 

Na PC jest tylko lista tytułów. Jak wejdę w sklep i jakąś grę, to tam nie ma nic poza może czasami grafiką. Podobnie mam na PS4 jak wchodzę przez tą nową zakładkę / kafelek dot. nowego PS plusa i planów abonamentowych. Po wejściu na pozycje powinien odpalić się filmik, a w pierwszej kolejności widzę cenę, datę premiery i informacje o tym, że gra może inaczej działać na PS5. Dopiero niżej jest opis pozycji... I tak przy każdym tytule. Zamiast najpierw opisać pozycję, to jest info o tym, że gra może inaczej działać na ps5... Screnny uświadczyłem tylko przy Siren z 2004 r. ale w tym przypadku sklep wyglądał trochę inaczej (szata graficzna, rozstaw elementów) więc może był jeszcze ze starego ps store. Dodatkowo tylko co drugi się wczytał...

 

Wydawało mi się, że mam w porządku internet jak na moje warunki lokalizacyjne - do 80 mb, po kablu z Orange. Na XSX nie uświadczyłem takich problemów, czasem dłużej musiałem poczekać ale to promil przypadków. Na moim łączu nawet grałem w chmurze w Forze, a myślałem że przy wyścigach nie będzie opcji.

 

Chciałem sprawdzić Bloodborne ale z tego co rozumiem jest dostępne tylko w pakiecie premium i muszę mieć PS5 aby to odpalić... Tymczasem jak wszedłem w ten tytuł była ikonka, że wystarczy pakiet ekstra... Kompletnie tego nie ogarniam. Nie chcę tu hejtować $ony i udowadniać, że "mój gamepass jest lepszy niż Twój" ale jeżeli ktoś miał doczynienia z obiema platformami, to jest w stanie dostrzec jak duża jest przepaść pomiędzy tymi dwoma usługami. Przy czym nie chodzi mi o ocenianie gier, a sam fakt jak działa ta usługa. To wygląda jakby to wprowadzono na szybko, bez większego zastanowienia, a aby uciąć koszty zlecili to studentom / stażystom z Bangladeszu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...