Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PanKamil napisał:

Ja pierdole, obczaiłem bibliotekę i bogactwo przytłacza. Człowiek chciałby wszystko ograc i miejsca na dysku zabrakło w 2 minuty. Ciężko będzie się na jednym tytule skupić. PO JE BA NE :obama:

Dodaj do tego, że niektóre gry są na miesiąc to już w ogóle OGIEŃ :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

 

nie dawało mi to spokoju więc właśnie zrobiłem - ulepszyłem do extra zwykłego ps+ wbiłem roczna zdrapkę i mam 219 dni extra. 


Moge ulepszyć za 2,5 do extra na pozostałe 6 dni. Jeśli to zrobię dzisiaj i zaraz po tym wklepie kod z eneby na 365 plusa to również extra będzie na 219 dni? Dobrze zrozumiałem co napisałeś?

Odnośnik do komentarza

To co napiszę pewnie się wielu nie spodoba ale jako użytkownik GP mogę powiedzieć tylko jedno: "ja pierdolę, co za paździerz, jak można było to tak spierdolić!". Mam nadzieję, że ktoś z oddziału $ony Polska śledzi ten temat i weźmie sobie uwagi do serca. A niech się jeszcze okaże, że jakieś gry z katalogu, które pierwotnie dostały lokalizacji tutaj jej nie mają...

 

Będąc przyzwyczajonym do tego jak wygląda GP nie mogę się w tym odnaleźć. Na konsoli jest trochę lepiej ale i tak jest chujowo. Zresztą tak chyba zawsze było w sklepie $ o czym mogłem już zapomnieć... Pomijam, że dużą część gier mam już zaliczoną albo mnie nie interesują, są dostępne na innych platformach ale jak chcę coś sprawdzić, a widzę dopisek "premium" po czym wchodzę (bo sam nie dowierzam w co widzę) okazuje się, że jest w abonamencie "extra". Ewentualnie nie ma żadnej informacji tylko kieruje do przejścia do wykupienia abonamentu. Jak można było w takim kształcie dopuścić usługę do debiutu?! Mam każdą grę tak sprawdzać?!

 

Dopóki ktoś tego nie sprawdzi i nie rozpisze, co gdzie naprawdę jest nie wchodzę w ten interes. Skoro są takie problemy z oznaczeniami, to zaraz się okaże, że po wykupieniu pakietu "extra" gry są dostępne dopiero w pakiecie "premium". Nie zdziwię się jakby tak wyszło z pozycjami, które mnie akurat zainteresują. Już nawet pal licho te błędne oznaczenia, to nawet jak chcę wejść w jakiś tytuł, to kurwa muszę się domyślać jak wygląda ta gra albo szukać jej w telefonie / na komputerze w internecie. Filmik ją demonstrujący wczytuje się długo albo wcale. Screenów brak. Zmusza się gracza do oglądania kilku minut logo producenta, wydawcy i jeszcze chuj wie czego zanim pokaże się gameplay.

 

Ominął mnie PS3 a mogło tam być kilka gier, w które bym zagrał, bo nie ukazały się na x360 albo mógłbym do nich wrócić nie pamiętając ich nazwy. Zamiast kupować zdrapki mogłem poszukać jakiejś używanej PS3 z zestawem gier. Wyszłoby taniej. Boję się pomyśleć jak działa ten stream skoro są problemy z wczytaniem się filmiku z gry...

 

Nie rozumiem jak można było w takim kształcie puścić to na rynek. Ci ludzie nie widzieli jak wygląda GP? Wszystko jest tam przejrzyste i zrozumiałe. Nawet na epicu podgląd gry nie stanowi takiej zagadki jak tutaj. Łudziłem się, że $ony pokaże klasę i podniesie poprzeczkę wyżej. M$ nie musi obawiać się takiej konkurencji, a szkoda. Jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś kto nie miał styczności z GP odbiór usługi jest lepszy. Zwłaszcza jak ktoś kojarzy proponowane tytuły widząc sam tytuł, bo miał z nimi styczność na PS3 albo wcześniej. Jestem srogo zawiedziony tym co tutaj zobaczyłem, a jeszcze bardziej zły na siebie, że wykupiłem zdrapki w ciemno...

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, mario10 napisał:

A gdzie to można sprawdzić bo nie widzę żadnej daty poza premierą przy opisie gry :(

Niektóre tytuły tylko to mają na razie. Jak w szczegółach nie ma info no to na chwilę obecną jest na zawsze w abo. Zakładam, że będą informować na bieżąco co wypada/wpada do abo.

 

@Elitesse co prawda nie sprawdzałem dzisiaj, ale każda jedna pozycja w PSS ma filmik/screeny i wszystko ładowało się od strzała.

 

Z tymi informacjami co gdzie no to trochę dziwne wyszło, bo przy wielu pozycjach mam normalnie info, że posiadam tytuł, a w przytoczonym wcześniej Ghostrunnerze nic nie ma i dopiero gdzieś tam w szczegółach jest, bo mam wersję ze starego Plusa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No trochę lipa, że niektóre gry z PS4 wpadły do katalogu "klasyki" w pakiecie Premium. Chętnie bym w nie zagrał ale nie mam ochoty dopłacać sporo więcej do Premium bo gry z PSX i PS2  mnie nie interesują, mam je w pudełkach.

 

Nie wiem czym oni się kierowali sortując pozycje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Ja sobie dawkuję dziś ściągam miles moralesa :)

Ja właśnie też ogrywam. Nie mam wiele czasu na granie, więc abonamenty mnie mało interesują. Jednakże miałem ważny abonamet na 108 dni więc te 40 kilka złotych opłacało mi się zapłacic bo zdążę ograć z 3 gry, które kosztowałyby znacznie więcej. Pobrałem Moralesa, AC Valhalla i Medievila. Oferta dobra dla ludzi mających dużo czasu. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, czarek250885 said:

Ja właśnie też ogrywam. Nie mam wiele czasu na granie, więc abonamenty mnie mało interesują. Jednakże miałem ważny abonamet na 108 dni więc te 40 kilka złotych opłacało mi się zapłacic bo zdążę ograć z 3 gry, które kosztowałyby znacznie więcej. Pobrałem Moralesa, AC Valhalla i Medievila. Oferta dobra dla ludzi mających dużo czasu. 

jak ktoś ma mało czasu to raczej nie powinien iść w abonamenty, to po prostu się nie opłaca. Lepiej kupić te gry na własność i ewentualnie puścić dalej później. Abonamenty to świetna rzecz dla grających dużo bo można chwycić za gry, o których kupieniu normalnie byś nie pomyślał a tutaj są podane na tacy i jest ich dużo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...