Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się możliwość wypróbowania abonamentu na tydzień za darmo, a można jeszcze kupić gift karty aby doładować plusa na rok albo premium na pół roku. Przy czym można to zrobić jeżeli ma się już aktywnego premium, w przeciwnym razie przedłuży podstawowy abonament. Moje pytania są takie czy:

1. mając odpalony darmowy tydzień gift kart przedłuży abonament premium na pół roku jeżeli zwykłego plusa mam do stycznie 2024?

2. po półrocznym okresie albo po upływie darmowego okresu cena przejścia na premium dalej będzie się tak samo kształtowała? czy ta cena, która teraz jest wynika z jednorazowej promocji?

Odnośnik do komentarza

ad1. jak masz zwykłego plusa to nie odpalisz darmowego 7 days. Ta promka jest tylko dla klientów bez żadnej subskrypcji. Chyba że coś zmienili w dwa dni?

 

ad2. cena będzie zgodna z cennikiem czyli 400zl za extra rocznie, a w przypadku upgrejdu proporcjonalnie do różnicy w cenie i pozostałych dniach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

ad1. jak masz zwykłego plusa to nie odpalisz darmowego 7 days. Ta promka jest tylko dla klientów bez żadnej subskrypcji. Chyba że coś zmienili w dwa dni?

 

ad2. cena będzie zgodna z cennikiem czyli 400zl za extra rocznie, a w przypadku upgrejdu proporcjonalnie do różnicy w cenie i pozostałych dniach.

 

Dzięki. Bosze, co za $ony... To chyba jedynym rozwiązaniem jest założenie nowego konta i tam próbowanie takich zabaw.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bart90 napisał:

Kupiłem Ps5 i mam pytanie do posiadaczy konsoli, obecnie mieszkam w UK jeśli tu założę konto gry w PlayStation Extra będą posiadać też polski język np Ghost of tsushima? Czy muszę założyć konto i podać miejsce pobytu Polska? 

 

Dzięki za pomoc 

 

na koncie UK nie zawsze będziesz miał polski język czy napisy, zależy od wydawcy, gry od Sony np Tsushima na pewno mają PL

 

natomiast polskie konto na region PL to nacisk przede wszystkim na nasz język więc tutaj PL będzie na pewno jeśli wydawca w ogóle nasz język supportował

 

można to podejrzeć w playstation store w zakładce z dokładniejszym info do każdej gry jakie ma języki (audio/subtitles) 

 

druga rzecz to że na UK koncie płacisz za rzeczy że sklepu w funtach, a na PL w złotówkach, no ale zawsze można mieć 2 konta, nikt Ci nie zabroni

Odnośnik do komentarza

To tak jeszcze dla wahających się - sam stray to 129 zł w cyfrze, a z pół roku temu mocno polecano dodatek Yuffie DLC do FF7R za 80 zł, jako warty swej ceny. Oczywiście wtedy przycebuliłem i nie kupowałem, bo miałem backlog innych gier, a teraz za "d a r m o s z k ę" do ogrania, gdzie tylko 230 zł wynosił upgrade abonamentu na 540 dni. Jako nieprzywyczajony do usługi gamepassa (poza Netflixem i Amazonem), czuję się jak w sklepie z cukierkami przeglądając PSN <3 Tylko miejsca na dysku mało i trzeba żonglować :F 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...