Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

 

24 minuty temu, bartiz napisał:

Pytanie do ludzi mających Plusa na Turcję, dużo jest gier co nie ma języka polskiego?

Tak. Większość ma spolszczenia, czy to audio czy sub. Patrz czy u nich w wersjach językowych jest "leçhe" czy coś takiego to wtedy jest PL. A promki mega. Ja polecam i kupuję, gram bez żadnych problemów. Wiadomo, że jak gra w opisie na polskim psn nie ma naszego języka to u nich również. Chociaż np. kupiłem Wieśka goty nie polskiego to z tureckiego mogę spolszczenie pobrać. Nie instalowałem jeszcze tej gry i nie wiem czy ta wersja ma j. Polski ale z Turcji summa summarum jest spolszczenie do pobrania.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2022 o 20:22, mitra napisał:

 

Tak. Większość ma spolszczenia, czy to audio czy sub. Patrz czy u nich w wersjach językowych jest "leçhe" czy coś takiego to wtedy jest PL. A promki mega. Ja polecam i kupuję, gram bez żadnych problemów. Wiadomo, że jak gra w opisie na polskim psn nie ma naszego języka to u nich również. Chociaż np. kupiłem Wieśka goty nie polskiego to z tureckiego mogę spolszczenie pobrać. Nie instalowałem jeszcze tej gry i nie wiem czy ta wersja ma j. Polski ale z Turcji summa summarum jest spolszczenie do pobrania.

Z takich dużych gier, to brakuje języka polskiego w Assassin's Creed Vallhala. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czezare napisał:

Del

Cytat

Yakuza: Like a Dragon (PS+ Essential / Extra / Premium) – od 2 sierpnia
Yakuza 0 (PS+ Extra / Premium) – od sierpnia
Yakuza Kiwami (PS+ Extra / Premium) – od sierpnia
Yakuza Kiwami 2 (PS+ Extra / Premium) – od sierpnia
Yakuza 3 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 0222 roku
Yakuza 4 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 2202 roku
Yakuza 5 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 0222 roku
Yakuza 6: The Song of Life (PS+ Extra / Premium) – jeszcze w 2220 roku

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wam też tak chodził store na PS4? Wziąłem ten darmowy tydzień by przetestować Stray i mnie szlag trafiał, bo konsola zamulała strasznie. Menu ładowało się Wieki-dosłownie z 5 minut. Resetowałem konsolę, zmieniałem WiFi... Pomagało o tyle, że wchodziło do menu sklepu. Więc nie przejrzałem nawet katalogu. 

Na plus, że można odpalić stream wybranej gry i od razu sprawdzić tytuł, ale Stray miał jakieś ząbki i w końcu wyglądał jakbym 480p na YT oglądał. Potem mnie znowu nie wpuściło do menu by sprawdzić inne tytuły więc szlag mnie trafił. Jak za cenę usługi fatalna jakość. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2022 o 14:19, Shen napisał:

Yakuza 3 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 0222 roku
Yakuza 4 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 2202 roku
Yakuza 5 Remastered (PS+Premium) – jeszcze w 0222 roku
Yakuza 6: The Song of Life (PS+ Extra / Premium) – jeszcze w 2220 roku

 

Czyli albo jest od 1800 lat, albo będzie za ~180-200.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2022 o 10:26, Figuś napisał:

jak nie było jak było

https://blog.playstation.com/2022/05/23/your-guide-to-the-all-new-playstation-plus/

How often will new titles be introduced to the new PlayStation Plus service?

Games will continue to refresh monthly with the all-new PlayStation Plus service, so there is always something new to play. In keeping with our normal cadence for PlayStation Plus and PlayStation Now, the refreshes will occur twice monthly. Please check PlayStation.Blog for the latest monthly game announcements. 

PlayStation Plus Essential 

  • A monthly refresh will occur on the first Tuesday of the month for the PlayStation Plus Essential plan (and both higher tiers), with new PS4 and PS5 games every month – same as what PlayStation Plus members get today. 

PlayStation Plus Extra and Premium/Deluxe 

  • Another monthly refresh will occur in the middle of the month with new games across PlayStation Plus Extra and Premium/Deluxe plans. The number of games refreshed will vary per month.

@sizacz

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

i lipcowa wrzutka potwierdziła to

W dniu 13.07.2022 o 10:10, Figuś napisał:

W połowie miesiąca miały być wrzutki, ludziom na necie wychodzi że najprawdopodobniej to będzie zawsze trzeci wtorek miesiąca, z zapowiedzią tydzień wcześniej w środę. Przekonamy się dzisiaj czy dadzą potwierdzenie tych przecieków sprzed kilku dni.

 

zapowiedzi spodziewał bym się w okolicach 17 sierpnia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...