Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Brolin napisał:

Jak nie grało się w żadną Yakuzę, to od której lepiej zacząć, Kiwami czy 0?

 

Oferta może być, na Metro Exodus też czekałem i byłem prawie pewny, że szybko wpadnie.

Od 0. Jest kilku dziwaków na forum którzy mogą napisać że lepiej od kiwami ale ich zignoruj 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak lecisz samą fabułę to tak, jak robisz dodatkowo substries to w Y0 masz w chuj odniesień do późniejszych części których nie załapiesz a grając po koleji możesz zapomnieć że coś takiego w Y0 było.

 

Co kto lubi, przed zero miałem ograne Y3-Y5 i wiele smaczków związanych z jedynką i dwójką dopiero skojarzyłem dopiero po ograniu Kiwami 1-2

Odnośnik do komentarza

Lecą w chuja, że próbują potężne braki w PS1/PS2 zatkać remasterami i rimejkami losowych gier, bo na czym oni to opierają, to nie mam pojęcia.

Docelowo premium miało dotyczyć staroci. Z czasem może coś z tego będzie, pod warunkiem, że PS3 będzie natywne(bo chmura jest niegrywalna dla normalnych graczy), uzupełnią bibliotekę, zaczną odnawiać licencje i może dorzucą Vitę(skoro jest PSP) i stworzą VR-ową sekcję. Póki co, to się nadaje dla ludzi, którzy siedzieli całą generację pod kamieniem. No i tych, których abonamenty w ogóle interesują, bo do mnie nie trafia ten model w przypadku tego medium.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy czegoś nie pomieszałem ale kiedy streamuje się grę z ps3 to kojarzę coś, że można jakoś zrobić save na ps5? Czy save tylko natywnie tak jak było na ps3? BTW taka ciekawostka, najwyższy tier ma god of war hd i god of war 2 hd mimo, że nie ma ich na liście. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "god of war".  Właśnie sobie jedyneczkę odświeżam :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2022 o 20:26, Pupcio napisał:

Największą beke mam że już olali dodawanie klasyków po miesiącu :pawel: myślałem że z rok chociaż będą udawać że się starają

 

Nom, to samo z wersjami próbnymi, nie wiem czy choć jedna doszła. A to fajna sprawa jak się nie chce kupować full gry tylko po to, by sprawdzić czy się podoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...