Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No średnio są przygotowani z infrastrukturą i logiką tych licencji. W bibliotece mam teraz jeden wielki burdel - z żółtym plusikiem mam zarówno gry "na zawsze" kliknięte w danych miesiącach z PS+ (essential), ale też te tymczasówki z PS+ Extra jak np. RDR2. Ciekawe jaki bajzel będzie jak te Extra wylecą z katalogu, to nagle poblokuje się pobieranie gdy ktoś miał je wcześniej kupione albo pobrane w zwykłym plusie xd

Odnośnik do komentarza

Nie no fajna sprawa taki extrapass. Nie ma już presji na polowanie na pudełka przez różne OLXy (których nie cierpię zbierać i zwykle po pobawieniu się sprzedaję). Ale czasem nachodzi mnie by popykać arkejdowo w coś co już miałem, np. The Crew 2, ot przejechać się bez celu z NY do LA, a tu proszę - Ubisoft ma kącik swoich krapów w ramach subskrypcji. Może nawet w jakieś Asassiny chwilę pogram.

Skończy się męczenie każdej gry od A do Z, a będzie można po prostu bawić się jak kiedyś na pegazusie, odpalić grę na godzinę, potem skasować i zapomnieć. No i nie spodoba się coś to brak syndromu "zapłaciłem to teraz na siłę sprawdzę, czy za 20h będzie fajne". Nie wciągnie, to jest wiele innych.

Taki tinder gierkowy :geek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mnie odpisali dziś:
 

Cytat

Przepraszamy za przedłużający się okres oczekiwania na odpowiedź.
Twoje zgłoszenie zostało przekazane do zespołu specjalistów w celu dalszego zbadania.
Musisz wiedzieć, że tego rodzaju zapytania wymagają kilku dni na znalezienie odpowiedzi. Gdy tylko będziemy mieli więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą.


:obama: Przepraszam panie Sony, że przeszkadzam i rozpętałem problem na saporcie z powodu waszego pojebania licencyjnego.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Nie no fajna sprawa taki extrapass. Nie ma już presji na polowanie na pudełka przez różne OLXy (których nie cierpię zbierać i zwykle po pobawieniu się sprzedaję). Ale czasem nachodzi mnie by popykać arkejdowo w coś co już miałem, np. The Crew 2, ot przejechać się bez celu z NY do LA, a tu proszę - Ubisoft ma kącik swoich krapów w ramach subskrypcji. Może nawet w jakieś Asassiny chwilę pogram.

Skończy się męczenie każdej gry od A do Z, a będzie można po prostu bawić się jak kiedyś na pegazusie, odpalić grę na godzinę, potem skasować i zapomnieć. No i nie spodoba się coś to brak syndromu "zapłaciłem to teraz na siłę sprawdzę, czy za 20h będzie fajne". Nie wciągnie, to jest wiele innych.

Taki tinder gierkowy :geek:


A w moim przypadku właśnie czasy Pegazusa, Amigi 500 i jeszcze PSXa to było najbardziej hardcoreowe granie. Giery były wymagające, często 3 życia bez checkpointów i jazda. Za czasów Amigi nauczyłem się Blues Brothers na pamięć i przechodziłem bez błędu całość, tak samo Turrican. A byłem młokosem. 
Co do pudeł to właśnie kolekcja na półce daje mi wybór do czego i kiedy chcę wrócić, co chcę sprzedać. I kupuję też bez napinki, że wydałem pieniądz to muszę ukończyć - nie pyknie to puszczam dalej. Ostatno pykałem w Driveclub jakąś czasówkę z przeszłości, o tak godzinkę. Jak ktoś męczy od A do Z to może to robić zarówno z pudełkiem jak i cyfrą i podobnie z porzucaniem gier w połowie. 

Odnośnik do komentarza

Nazwa jest taka trochę myląca. Lepiej byłoby "wyłącz autoodnawianie" czy coś (bo w menu jest tylko "anuluj subskrypcję"). Tez chwilę wczoraj rozkminialem czy nie stracę subskrypcji, ale finalnie dałem anulację (w wersji www PSN był tekst, że nadal będę miał ważną do końca 2023).

Odnośnik do komentarza

W sierpniu kończy mi się ps plus extra,  nie widzę opcji żeby odznaczyć automatyczne odnawianie,  jak było kiedyś, a jedynie "anuluj subskrypcję" - jak to kliknę to będę miał aktywne pozostałe dni,  czy abo przestanie działać? Drugi pytanko: usunąłem karte z płatności, jeśli nie anuluje subskrypcji, a nie mam podpiętej karty, to co? I tak mi będzie naliczać, i jak kiedyś podepnę to mi ściągnie hajs?

Dzięki z góry za odpowiedź.

Swoją drogą, bardzo korzystny ten przelicznik przy przechodzeniu że zwykłego plusa na extra według mnie - 24zł za 50 dni które mi zostało, kto by pomyślał że u Sony takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...