Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, pawelgr5 napisał:

Nie rób tego sobie i odpuść trójkę. Ta gra zabiła we mnie jakiekolwiek pozytywne odczucia s trone open worldów i do dzis zadnego AC nawet nie włączyłem. Mam od brata Origins w pudle to pewnie spróbuję skoro ludzie mówią ze to wręcz nowe rozdanie do serii ale AC3 to kupsztal nie z tej ziemi.

 

Nie odpuszczę sobie z jednego konkretnego powodu - realia historyczne. :) 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Square napisał:

No ale to miało tylko miejsce jak Sony zablokowało stackowanie abo na krótko przed premiera nowych wersji. Teraz normalnie możesz takie kody wykorzystać na przedłużenie dowolnej wersji Plusa.

Jak kupie ten kod to myślisz ze on normalnie przedłuży extra na 219 dni jeśli mam aktywne abo extra? Trochę to zbyt kolorowe by było.

Odnośnik do komentarza

Ktoś niedawno poruszał temat streamowania na innym koncie niż te, na którym jest wykupiony Premium i zostało stwierdzone, że podobnie jak w PS Now tak i tu na innym koncie grać można jedynie w gry pobrane na dysk... 

Nie wiem czy było to już sprostowane ale jak się jednak okazuje streaming też działa na innych kontach na konsoli. Mam Premiuma od brata na jego koncie i będąc zalogowanym na swoim mogę grać np. W gry z PS3, które są streamowane.

Także tu miłe zaskoczenie względem PS Now.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Chodzi za mną przejście ciągiem wszystkich AC więc skupiłem wszystkie tytuły do kolekcji ale na XSX. Spodziewałem się, że gierki dołączą do GPU, a tu taka niespodzianka. Jak zakupiłem AC: Odyssey na ps4, to w zestawie było AC III Remasterem chyba z wszystkimi DLCkami. Później kupiłem gołą wersję na XSX, gdzie też powinny być te DLC. Jak ktoś chce zagrać w trzecią część, to powinno dać się kupić za nieduże pieniądze.

 

Póki co rozszerzony abonament jeszcze nie jest dla mnie. Pewnie bliżej świąt oferta się ciekawiej rozbuduje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.07.2022 o 08:29, Czoperrr napisał:

Ostatnie dwa wieczory grałem w Dark Picture Anthology: Little Hope i niestety forma jest spadkowa. Odsłona jeszcze słabsza niż Man of Medan. Najbardziej przeszkadza samo miejsce akcji, jedna główna droga i co jakiś czas napotykany budynek. Kilka QTE i znowu wracamy na pustą drogę i idziemy przed siebie do kolejnego budynku :sapek:

masz moze udostepnic save? 

wywalilo mnie z gry i uszkodzilo mi save... :/ gdzies w okolicy muzeum.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

Ta połowa miesiąca to oficjalne info? Nie przypominam sobie czegoś takiego. No i w niektórych regionach już powinni niby coś dodać, a też cisza na ten temat.

jak nie było jak było

https://blog.playstation.com/2022/05/23/your-guide-to-the-all-new-playstation-plus/

How often will new titles be introduced to the new PlayStation Plus service?

Games will continue to refresh monthly with the all-new PlayStation Plus service, so there is always something new to play. In keeping with our normal cadence for PlayStation Plus and PlayStation Now, the refreshes will occur twice monthly. Please check PlayStation.Blog for the latest monthly game announcements. 

PlayStation Plus Essential 

  • A monthly refresh will occur on the first Tuesday of the month for the PlayStation Plus Essential plan (and both higher tiers), with new PS4 and PS5 games every month – same as what PlayStation Plus members get today. 

PlayStation Plus Extra and Premium/Deluxe 

  • Another monthly refresh will occur in the middle of the month with new games across PlayStation Plus Extra and Premium/Deluxe plans. The number of games refreshed will vary per month.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...