Skocz do zawartości

Visage


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ma_niek napisał:

No klimat jest gruby. Akcja z brakiem włączników do światła kozacka ale teraz co chwile mnie dopada zjawa bo zanim ogarnę te tabsy w tym zjebanym interfejsie to mnie zabija. I w sumie nie wiem co teraz zrobić :-)

Ja to chodzę tak, że w jednej ręce mam zapalarę, a w drugiej tabsy. Na szybkiego można dziabnąć parę groszków. Tylko nie wziąłem sobie zapasu, a zanim dobiegam do kolejnych, to mnie dopada :reggie:

Odnośnik do komentarza

Nawet gdybyś miał w ekwipunku drugie tabsy to zanim wymienisz zużyte na te nowe to cię zezre. Jescze nie grałem w grę z tak zjebanym interfejsem. No odechciewa się grać a potencjał gierka ma.

 

A co do oprawy to rzeczywiście jest ładnie oprócz scenek na zewnątrz bo to już poziom ps3

Edytowane przez Ma_niek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem wczoraj w nocy, zaraz po skończeniu The Evil Within 2 więc za długo nie posiedziałem bo już trochę zasypiałem. Mocne intro, graficznie nieźle, ale jednak P.T. podobało mi się bardziej. Tak jak przedmówcy, interfejs to katorga, trzeba się będzie przyzwyczaić.

 

Visage śledziłem od pierwszych zapowiedzi i Early Access, cieszę się, że trafiła na konsolę i mogę jej doświadczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja jednak przeszedłem całą i nie żałuję. Grałem później jeszcze w kilka horrorów ale nie miały startu do tej gry pod względem straszenia. Gdyby tylko ten interfejs i sterowanie nie były takie, to mniej ludzi odbiłoby się od tej gry. W późniejszych etapach musiałem wspomagać się solucjami, bo nudziło mnie kilkukrotne chodzenie po wszystkich pokojach jak nic się nie działo. Dobra gra. Dobrze, że w GP.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Zacząłem od poziomu Dolores.
Znalazłem już 2 zawieszki.
Teraz z tego co widzę to mam 2 tropy, obrazy i zegary.
Jedyny minus to system itemow żaglowanie i wiecznie brak miejsca.
A już zwłaszcza jak niektóre itemy wymagają obu rąk.
Ale to nic bo klimat i design domu to miazga.
Serio nerwowo zapalam światło gdzie tylko się da, a do piwnicy bałem się wejść xD.
Gdybym grał w to w wieku 12 lat to bym sie bał iść pranie rozwiesić na strych.
A jak pomyślę o wersji VR na psvr2 np to xD.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

6h mi zeszło na Dolores!
Masakra.
W sumie zagadki nie były jakieś trudne, zawszę była podpowiedź/notatka/wzór ale pogubić się w tych lustrach bardzo łatwo.
Sam jedno znalazłam po kilku h błąkania się, gdzie byłem pewien ze "już tu byłem wszystko sprawdziłem"
Generalnie długo się zeszło, za długo.
Po takim czasie gra zaczyna irytować, brakuję zapalniczek/prochów i zaczynają się jazdy że nie umiesz po schodach wejść albo masz gościa co chwila.
Mimo wszystko gra kozacka, dosłownie mam jej dość ale wiem że jutro znów odpalę .
Pytanie jak pozostałe poziomy pod kątem skomplikowania zagadek klimatu i lokacji(?)
No bo jednak przy moim lizaniu ścian do 20h jak nic i sam dom mógłby już męczyć.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dolores ma najbardziej złożony rozdział z tych trzech podstawowych.  Z Lucy i Rekanem pójdzie Ci zdecydowanie szybciej. Natomiast po zaliczeniu Rekana i Lucy odblokowuje się jeszcze jeden epizod i tam już może być ciut ciężko (chodzi o wątek z taśmami VHS). No generalnie jest to gra w której nie ma się co spieszyć czy zmuszać. Sam nabiłem w niej ponad 60h ale to z masterowaniem wszystkiego, szukaniem mega unikatowych straszaków, osiągnięć (w tym jedno w którym trzeba schwytać malutkiego kosmitę który przemieszcza się po domu - tak, jest takie coś), wszystkich zakończeń itp. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...