Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poprzednia generacja z PS4 wzbudziła we mnie ogromny głód na starsze tytuły. Dzięki Game Passowi odświeżam sobie trylogię Dead Space, Crysisa, w kolejce czeka Ace Combat 7 którego ogrywam na zasadzie jedną misję na jakiś czas oraz Obcy Izolacja. Ostatnie zakupy to Splinter Cell Blacklist którego nie miałem okazji ogrywać do tej pory oraz Ghost Recon Future Soldier (są w śmiesznych cenach aktualnie więc polecam jeśli ktoś nie miał okazji lub ma ochotę ograć tytuły ponownie). Aktualnie kończę też Hellblade i na tapetę wjeżdża Tomb Raider Anniversary, Legenda i Underworld. Są to moje ukochane tytuły które zakupie w pudelkowych wydaniach żeby mieć je w kolekcji. Moim zdaniem te nowe Tomb Riadery poszły za bardzo w stronę Uncharted, z całym szacunkiem do tego tytułu który uważam za dobry ale jeśli ktoś mnie zapyta o najlepsze przygody Lary z ostatnich nastu lat to bez wahania wskazałbym właśnie Anniversary z Legendą i Underworld. Po Tombach wjedzie Prince of Persia który mnie niestety ominął, myślę żeby odświeżyć sobie też pierwszego Assassins Creeda. Odyssey mnie odbił od siebie po pierwszej godzinie a do Vallhali jakoś obawiam się podchodzić ponieważ obawiam się że mnie znuży. Może jak cena spadnie? Ktoś mógłby się śmiać że ogrywam takie starocie ale na prawdę tyle ile frajdy mam znowu z ogrywania tych gier to trudno opisać. :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Głównie Monster Train, zarówno na PC, gdzie mam już nabite z 60 godzin, jak i na XSS gdzie dojdzie kolejne 10-15. Fenomenalny tytuł, który wziął mnie kompletnie z zaskoczenia. Jestem dopiero na 7 z 25 covenantów, a w drodze jest jeszcze DLC The Last Divinity (23 marca), dodające zupełnie nowy klan. Gorąco polecam.

 

Poza tym na Xie mam zainstalowane ponad 20 tytułów, w tym Red Dead Redemption, Star Wars JFO, Banjo Kazooie, Burnout Paradise, Minecraft Dungeons, Donut County.

Na PC są to Valheim, za którego muszę w końcu się zabrać, ponoć świetny Loop Hero, czy też Baldur's Gate 3. Zainstalowane mam również Death Stranding, Sekiro i Immortals FR.

 

Niektóre już kiedyś ukończone, więc tak tylko wskakuje do nich od czasu do czasu. Inne uruchamiam na godzinę czy dwie jak mnie najdzie ochota i może w ten sposób kiedyś je przejdę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzecie i chyba juz ostatnie podrjscie do Mass Effect Andromeda. Kiedy juz poleci sie z misjami, nie przeglada sie ich w menu tylko idzie od znacznika do znacznika to jest nawet ok. Combat jest masifektowski wiec jesli gralo sie w poprzednie odslony to w tej nie powinno byc problemu z odnalezieniem sie. Modami i bronia zbytnio sie nie przejmuje. Po prostu pre przed siebie. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, medzik1992 napisał:

Nie wiem gdzie zamieścić pytanie. Niedługo Xbox Series X dołączy do rodziny i PS5. Chciałbym nadrobić zaległości z poprzednich generacji (Classic, 360, Xbox One). Co warto ograć i nadrobić w ramach wstecznej kompatybilności ? Dzięki ! 


Pytanie rodem z januszowych grup na facebooku :facepalm:
Po prostu wchodzisz w Gamepassa i ściągasz wszystko, w co nie mogłeś zagrać na PlayStation.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Game Pass dalej dostarcza. Skończyłem wczoraj Wolfenstein: The Old Blood i zabrałem się za Journey to the Savage Planet (pod koniec miesiąca znika z usługi), które okazuje się zaskakująco fajne - przypomina mi połączenie No Man's Sky i Outer Worlds.

 

A w kolejce czeka już Guacamelee 2.

Odnośnik do komentarza

Journey to the Savage Planet to dla mnie jedna z tych gamepassowych perełek, w które na pewno bym nie zagrał gdyby nie Game Pass. Naprawdę super przyjemna, ociekająca klimatem i humorkiem gra przygodowa. Wielka szkoda że studio zostało zamknięte bo z chęcią ograłbym ich następne gry

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram w kilka tytułów jednocześnie, ale wspomnieć warto o Ryse: Son of Rome. Jest to gierka, której zazdrościłem użytkownikom Xbox One i nawet mimo słabych recenzji bardzo chciałem zagrać. Ryse ma już 8 lat na karku, a grafika wciąż robi ogromne wrażenie, na premierę musiało to być coś wielkiego. System walki jest świetny, ale po czasie zaczyna trochę nużyć i wbijanie kombosów oraz parowanie staje się bardzo proste. Nie mniej, gra się w to bardzo dobrze i nie rozumiem dlaczego gra spotkała się z aż tak słabym odbiorem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Gram w kilka tytułów jednocześnie, ale wspomnieć warto o Ryse: Son of Rome. Jest to gierka, której zazdrościłem użytkownikom Xbox One i nawet mimo słabych recenzji bardzo chciałem zagrać. Ryse ma już 8 lat na karku, a grafika wciąż robi ogromne wrażenie, na premierę musiało to być coś wielkiego. System walki jest świetny, ale po czasie zaczyna trochę nużyć i wbijanie kombosów oraz parowanie staje się bardzo proste. Nie mniej, gra się w to bardzo dobrze i nie rozumiem dlaczego gra spotkała się z aż tak słabym odbiorem.

 

Ograłem rok i mam dokładnie takie samo zdanie. 

 

A ja obecnie cisnę Wreckfest (w zasadzie jestem na ukończeniu) i wracam do Dishonored.

Edytowane przez Shago
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w sumie prawie skonczylem The Touryst oraz Children od Morta. Wzialem sie za Katane Zero oraz Halleblade (tu moze byc problem ze skonczeniem)

A tak to caly czas MCC. FH4 skonczylem oba DLC to chyba wskocze we Wreckfest. Ostatnio ogladalem Batmana Nolana i jak znajde wiecej czasu planuje zagrac w Originsa. Szkoda ze doba tak krotka :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...