Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, devilbot napisał:

Ja gram regularnie w streets od rage 4 i tetrisa z trochę większych gier to gram w subnautice która fenomenalnie chodzi i wygląda na sexie. Ukończyłem też halo 5 ale to była krótka gra ale za to intensywna, może powtorze na legendary.

Subnautica miała już tego patcha pod nextgena? Bo cały czas się wstrzymuje z graniem.

Odnośnik do komentarza

Póki co od nowa męczę Conkera we wstecznej z pierwszego klocka. Ale na dysku już czekają dżedajce a w międzyczasie rozgrywam sobie meczyki w Fifie 20, bo to co nasi odpindalają ostatnio....to lepiej wyłączyć i samemu zagrać meczyka. Tryb Volta całkiem spoko, takie liźnięcie dawnej Fify Street. Na wieczorne rozluźnienie odpalam sobie drugą część Ori. 

 

Odnośnik do komentarza

Znam to, tak samo czułem się jak kiedyś ściągnąłem pierwszy raz emulator snesa i paczkę chyba z 500 ROMów. Nie wiedziałem od czego zacząć i skakałem po każdym tytule. Ale to trochę chyba taka pułapka "wypożyczalni gier", że mozna nabawić się "fear of missing out" jak nie zagram w to, i w to, i w tamto. Czy moze nie jest tak? Nie mam na te chwile X'a i gamepassa, ale kusi mnie taki model dystrybucji gier i pewnie predzej czy później go sobię sprawię.

Odnośnik do komentarza

W ciągu kilku ostatnich dni ukończyłem Gears 5 i Titanfall 2. W międzyczasie spróbowałem kilku gierek z Game Passa jak Grounded (niestety nie dla mnie), Descenders (bardzo dobra zręcznościówka), Darskiders Genesis (fajne, ale chwilowo nie mam ochoty kontynuować). W kolejce czeka jeszcze Tetris Effect.

 

Teraz głównie skupiam się na Gears Tactics, które odstawiłem w momencie pecetowej premiery, oraz na Forzie Horizon 4 do której lubię od czasu do czasu wracać.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _Red_ napisał:

Znam to, tak samo czułem się jak kiedyś ściągnąłem pierwszy raz emulator snesa i paczkę chyba z 500 ROMów. Nie wiedziałem od czego zacząć i skakałem po każdym tytule. Ale to trochę chyba taka pułapka "wypożyczalni gier", że mozna nabawić się "fear of missing out" jak nie zagram w to, i w to, i w tamto. Czy moze nie jest tak? Nie mam na te chwile X'a i gamepassa, ale kusi mnie taki model dystrybucji gier i pewnie predzej czy później go sobię sprawię.

Nie jest tak. Masz po prostu dużo gier w cenie game pass i dowolność w co chcesz grać. Ja prawie zawsze mam minimum jedna duża grę na płycie i game pass jako dodatek. Nie ale dużo gier premierowo wychodzi w game pass i często są to super perełki. Zaraz następna w grudniu. Jedno co game pass spowodował to ze kupuje mniej gier i mój portfel nagle pozwala mi na więcej ekstra zakupów. Szczerze myślę że dzięki gamepass oszczędzam ok 2 k rocznie z tego co na gry wydawałem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _mike napisał:

Jestem jak dziecko w sklepie z zabawkami, chcę wszystko :ohboy:

Mam podobne uczcie, do tego mam ponad 700 giga gierek z GP. 

Jednak jest dyscyplina od premiery tylko Assassin Wiking + jedna z gier życia Ori 2. Potem chiclabym się zabrać za FH3 i Gearsy 4.

 

No ale gierek przsz pierwsze 2 dni sprawdziłem z 40. Czułem się jakbym miał pierwszą konsole z cudownym romem 168in1:banderas:

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widzę problemu z tyloma grami do wyboru, odkąd mam Sexa, to ukończyłem już 3 gry dzięki GP, z czego jedną wycalakowałem i jest to A Plague Tale, Gears 5 i niedawno Rage 2. Teraz pewnie będę przechodził Gears 4, trza wiedzieć, co się lubi i w jakich grach się dobrze czujesz, wtedy nie ma problemu z tyloma udostępnionymi grami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, _Red_ said:

Znam to, tak samo czułem się jak kiedyś ściągnąłem pierwszy raz emulator snesa i paczkę chyba z 500 ROMów. Nie wiedziałem od czego zacząć i skakałem po każdym tytule. Ale to trochę chyba taka pułapka "wypożyczalni gier", że mozna nabawić się "fear of missing out" jak nie zagram w to, i w to, i w tamto. Czy moze nie jest tak? Nie mam na te chwile X'a i gamepassa, ale kusi mnie taki model dystrybucji gier i pewnie predzej czy później go sobię sprawię.

Miałem to samo. Aż byłem sparaliżowany i nie wiedziałem co włączyć. Ściągałem wszystko jak po(pipi)any :) ALE wprowadziłem zasadę, że jedna gra z dziewczyną do co-op, jedna w multi jak najdzie ochota + jedna normalna gra typowa pod singla i tutaj zdecydowałem się lecieć alfabetycznie. Na święta planuje kupić stojak pod kierownicę i wtedy jeszcze wleci FORZA7. Grania mam na lata. Jeszcze z moim tępem przechodzenia to już w ogóle. Szczerze to nie wiem kiedy kupie cokolwiek poza GP

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...