Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Borderlands 3 - w koncu zabralem sie za DLC, ale przy okazji odswiezylem sobie kampanie glowna. Gram na 

mayhem 11 gdzie loot moze nie leci z nieba, ale tez jest tego pelno. Nie trzeba nic farmic, zeby roznosic truchlo na strzepy. Po prostu, otwierasz kibel i leca z niego legendarne pierdoly. 
Mayhem to prawdziwa rozpierducha. Jest bardzo szybko, bardzo intensywnie i bardzo gesto. W takich chwilach swietnie przydaje sie hold serii Doom, ktory kolesie z Gearboxa przedstawili w postaci legendarnej dwururki, ktora przystawia sie do glowy delikwenta i jesli ten ma juz zdjeta tarcze to jego dynia peka jak...arbuz. 
DLC przechodze w chronologii z pierwszego season passa choc na pierwszy rzut poszlo rozszerzenie z drugiego. Jeden dzien farmienia i lece przez wszystkie mapy jak ranny odyniec. 
 

Cos czuje, ze przysiedze przy tej grze pare miesiecy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem odpuścić sobie Bloodstained ROTN, bo prawie ciągle gram w metroidvanie, ale jednak zmieniłem zdanie. Gra się jak samo jak w castlevanie z DS, co jest na plus, bo to świetne gry. Gierki Igarashiego mają w sobie ten pieprz i jednak gra się inaczej niż w takiego hollow knighta. Poziom trudności jak w poprzednikach z DS - niski. Mobki za dużo nie robią i jak dla mnie główną frajdą jest odblokowywanie nowych broni i czarów (shardy).

Odnośnik do komentarza

Recore. Ta gra dobitnie pokazuje siłę GamePassa: patrząc na ocenę w MetaCritic nie kupiłbym tej gry, bo uznałbym, że szkoda ryzykować. W ramach GP pobrałem żeby spróbować i wsiąkłem. Naprawdę fajna, zręcznościowa gra. Graficznie jest słabo, to fakt, ale gameplay i fun z gry nadrabia. Przejdę z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, Bigby napisał:

Injustice 2 (głównie dla trybu fabularnego, który o dziwo jest całkiem niezły)

Pytam z ciekawości, bo w ostatnią bijatykę jaką grałem był T3 na PSX. Co jest/może być ciekawego w trybie fabularnym bijatyki? Coś robi się więcej niż walki z kolejnymi przeciwnikami?

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do DMC5 SE, nauczyłem się po kilku godzinach walić 3-4 Judgment Cuty Vergilem. Ten przepakowany maderfaker za każdym razem po trzecim cięciu mówi "jackpot" :banderas: Ponad setka godzin władowana i dalej odkrywam ten tytuł na nowo.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nowego "klocucha" (młoda dupa, z 16.10.2020), więc póki co testowanko gier, które sprawiały problemy poprzedniemu.
Na pierwszy ogień poszła pierwsza Forza Horizon i kurde, jakie to jest cudeńko, jak to wygląda nawet dzisiaj, gdy na rynku jest FH4 :banderas:
1804070240_ForzaHorizonwodospad.thumb.png.8fa158af8c1713761c51552bb19756c3.png

A do tego ten rewelacyjny soundtrack i ogólny feeling tego motoryzacyjnego festiwalu, imprezy - totalny chill, idealna gierka do odpalenia po ciężkim dniu pracy - same pozytywne wibracje :wub:

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2020 o 15:06, Aleks napisał:

Zacząłem Halo MCC. Mój pierwszy kontakt z serią. Planuję nadrobić wszystkie części przed Infinite. 

 

U mnie dokładnie tak samo :lapka:

Wreszcie mogę pograć, bo Halo było jedną z tych gier, które najszybciej wyłączały mi poprzedniego klocucha. 

Gameplay i klimacik fajny jest, strzela się bardzo przyjemnie, ale fabuła, a w szczególności jej "delivery" to trochę słabiutko, jak na strzelankę, w której ten element był tak mocno chwalony. 

Ja rozumiem antyczne pochodzenie oryginału, ale te beznamiętnie dostarczane kwestie dialogowe, no i niepotrzebnie mocno ludzka Cortana (fajnie, gdyby faktycznie choć trochę brzmiała jak AI). 

No i ten zupełny brak wprowadzenia w lore, zupełnie jak w pierwszych Gearsach - lecimy sobie, atakują nas kolorowe pokraki (te krasnale - czemu to miało służyć? :yao: tylko burzą klimat) i sam się domyśl, o co chodzi. 

Wczoraj przypadkiem na YT trafiłem na gameplay z Halo CE Anniversary i tam na początku było "story so far", co prawda w formie tekstu, ale jednak trochę światła rzuciło. 

Czemu w tej kolekcji tego nie ma? 

(chyba, że trzeba gdzieś w opcjach to odpalić i zwykłe włączenie gierki nie wystarczy). 

A! No i to sterowanie pojazdami - straszna katorga i koleś, który za to odpowiada, powinien "zapierdalać na galerze". 

Poza tym mimo archaizmów, gra się w to naprawdę przynajmnie, sterowanie responsywne, a grafika, podciągnięta do 4K, mimo prostych, przedpotopowych brył, potrafi zrobić wrażenie. 

No i muzyka :fsg:

1584832483_HalokolekcjaMasterChief(2).thumb.png.eef876d64fe4784aa03d4c8788e2fe94.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...