Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Texz napisał:

Gierka była uruchomiona od początku. Blackout pojawił się w środku rozgrywki, ni z gruchy ni pietruchy.

 

edit: teraz serio wyślę konsolę do serwisu, zmiana kabla hdmi, monitora, tvika, reset wideo, wyłączenie z prądu na jakiś czas, nic nie pomaga.

Poczekaj na update systemu w tym miesiącu, bo jest to znany bug dasha. Dla insiderów jest już aktualizacja, która to naprawia.

Klik

 

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, cithall napisał:

Poczekaj na update systemu w tym miesiącu, bo jest to znany bug dasha. Dla insiderów jest już aktualizacja, która to naprawia.

Klik

 

No fajnie ale jak mam ten update zainstalować? Konsola się włącza i to wszystko co z nią mogę zrobić. Ewentualnie mogę ją jeszcze wyłączyć. 

Nawet rąk nie mogę nad nią ogrzać, bo to powietrze ledwie letnie z niej się wydobywa... 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Texz napisał:

No fajnie ale jak mam ten update zainstalować? Konsola się włącza i to wszystko co z nią mogę zrobić. Ewentualnie mogę ją jeszcze wyłączyć. 

Nawet rąk nie mogę nad nią ogrzać, bo to powietrze ledwie letnie z niej się wydobywa... 

A, próbowałeś hard reset, tam powinna być opcja updatu z pena. 

Odnośnik do komentarza

Próbowałem resetu rozdzielczości -> brak outputu na TV

Throubleshoot konsoli -> brak outputu na TV, nawet jeżeli się włącza to nie ma obrazu.

Próbowałem dostać się do konsoli zdalnie -> Router ją wykrywa, przydziela IP, wykrywa pakiety ale nie da się do niej podłączyć.

 

Zmieniałem kable, telewizory, nic.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2021 o 09:13, Czoperrr napisał:

Ciekawe czy mi spencer odda za nerwy i stracony miesiąc PASSA

 

Dopiero dziś nadrabiam zaległości w tym temacie. Jeżeli chodzi niemożliwość korzystania z Game Passa w trakcie przykładowo naprawy to z tego co kojarzę można na supporcie poprosić o wstrzymanie subskrypcji. Kiedyś wrzucali do paczek z naprawionym sprzętem kody na miesiąc Live'a, teraz trzeba samemu się tym zająć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...