Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Czoperrr napisał:

Wredny chyba dostał replacement ze sklepu, więc co on tam może :)

W końcu ta ksywa nie wzięła się z nikąd. Zapracował na nią wielomiesięcznym stalkowaniem i gnębieniem pracowników euro. xd

Odnośnik do komentarza
Cytat

Xbox Series X - konsola z uszkodzonym fizycznie gniazdem HDMI trafiła do „jakiegoś” serwisu...

Naprawa się nie powiodła

Co jest nie tak na zdjęciu?

Edit. Rozebrałem konsole do płyty głównej. Obraz nędzy i rozpaczy to mało powiedziane.

Właściciel tej konsoli przyjechał z nią osobiście (trasa 100km od Kielc) i robię ją od ręki. Ale rzeźba

 

Edit2. Operacja sie udała, pacjent przeżył i poprawnie wyświetla obraz

Godzina 19:40 klient odebrał konsole i pojechał w siną dal

uważajcie komu powierzacie swoje sprzęty

RgGd6MKg5_wrx1kb2CoTDbPRM_ELO33_XuSJVGn-

 

Kolejne uszkodzone HDMI i nieudana naprawa druciarza jakiegoś

 

Swoją droga zastanawiam sie czemu ludzie wysyłają do takich "serwisantów" normalnie taką usterkę wyrwanego pinu o HDMI oficjalny serwis powinien załatwić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

 

Kolejne uszkodzone HDMI i nieudana naprawa druciarza jakiegoś

 

Swoją droga zastanawiam sie czemu ludzie wysyłają do takich "serwisantów" normalnie taką usterkę wyrwanego pinu o HDMI oficjalny serwis powinien załatwić.


 

Samo się nie uszkodziło i zapewne jest to wina użytkownika. MS tego nie wymieni w ramach gwarancji, a koszt naprawy droższy niż w takim pkt. Dlatego.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, iluck85 napisał:

Ile znasz osób którym zepsuł się port hdmi od wkładania i wyciągania wtyczki?

Ilu tutaj na forum „ popsuł” się port, bo włożyli kabel? 
 

Ale jaki ma to związek?

 

Konsola się popsula to producent w ramach gwarancji ma ją naprawić i tyle

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

No na chłopski rozum jak dla mnie to wada fabryczna skoro piny same sie wyrywają przy wyciąganiu przewodu z portu i powinno to być naprawione w ramach gwarancji.

A mi się wydaje że są osobniki których przerasta odpowiednie wpinanie i wypinanie kabli. O tym co piszecie wystarczy zobaczyć jak na tym zdjęciu jest porysowana obudowa przy złączu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Ale jaki ma to związek?

 

Konsola się popsula to producent w ramach gwarancji ma ją naprawić i tyle


 

Jak rzucisz konsolą i pęknie obudowa, to maja Ci wymienić, bo pękła obudowa? Taki ma związek.

Ten serwisant którego filmy tu się przewijają „ sugeruje” ze coś jest na rzeczy. On się zna na obsłudze sprzętu do naprawy elektroniki i tyle. Już wcześniej wspominałem o porysowanej obudowie i wyglada to jak ktoś na ślepo wpina kabel. Uszkodzenie następuje z winy użytkownika.

Właściciel wie, że producent mu tego nie naprawi dlatego oddaje do takiego serwisu. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Texz napisał:

Kurna, gram, gram, a tu czarny ekran. Brak outputu, niezależnie co zrobię. Rozłączyłem dziadostwo od zasilania i czekam... Ostatnimi razy pomagało.

Ja tak miałem że 2 razy ale przy wstecznej jak szybko zacząłem przełączać z ekranu startowego do opcji w dashu. Ale tylko obraz zniknął bo kontroler działał i normalnie wyłączyłem konsolę padem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...