Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Wredny napisał:

Dobrze, że każda z konsol ma swój własny kabel HDMI, a TV kilka wejść, dzięki temu raz włożony, zostaje tam na zawsze, więc nie będę miał okazji uszkodzić tego wejścia.

Uszkodzenie portu hdmi przez wyjmowanie i wkładanie kabla? Brzmi jak miejska legenda. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Dobrze, że każda z konsol ma swój własny kabel HDMI, a TV kilka wejść, dzięki temu raz włożony, zostaje tam na zawsze, więc nie będę miał okazji uszkodzić tego wejścia.

Fajnie masz, ja czasami kilka razy w tygodniu przypinam i odpinam jak zabieram do pracy konsole. No ale ważne, że Ty wkładasz raz i problem nie istnieje. 

 

I to nie jest wejście tylko wyjście. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Rozczarowany kulturą pracy PS5 (cewki+wiatrak Nidec) postanowiłem sprawdzić jak wypadnie Series x. Na pierwszy rzut oka naprawdę dobrze. Jakość wykonania dużo lepsza niż PS5, gabarytowo wyraźnie mniejsza. Kultura pracy bajka- konsoli w ogóle nie słychać nawet podczas grania jest tak samo cicha jak w menu. Pomyślałem, że jest idealnie dopóki nie włożyłem płyty do napędu. Tutaj czar prysł bo okazało się, że nie działa przycisk do wysuwania plyty. Po naciśnięciu nic się nie dzieje. Napęd podczas instalacji również nieprzyjemnie buczy. Można płytę wysunąć poprzez menu konsoli ale ja jestem zdania, że skoro płacę pełną cenę za konsolę to powinna działać idealnie i tak jak powinna. Zawiodłem się zarówno na produkcie Sony jak i Microsoftu, choć obie konsole są świetne to problemem w moim przypadku była jakość wykonania obydwu egzemplarzy. Coś w tym jednak jest, że lepiej trochę poczekać na wyeliminowanie początkowych problemów.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Codex napisał:

Rozczarowany kulturą pracy PS5 (cewki+wiatrak Nidec) postanowiłem sprawdzić jak wypadnie Series x. Na pierwszy rzut oka naprawdę dobrze. Jakość wykonania dużo lepsza niż PS5, gabarytowo wyraźnie mniejsza. Kultura pracy bajka- konsoli w ogóle nie słychać nawet podczas grania jest tak samo cicha jak w menu. Pomyślałem, że jest idealnie dopóki nie włożyłem płyty do napędu. Tutaj czar prysł bo okazało się, że nie działa przycisk do wysuwania plyty. Po naciśnięciu nic się nie dzieje. Napęd podczas instalacji również nieprzyjemnie buczy. Można płytę wysunąć poprzez menu konsoli ale ja jestem zdania, że skoro płacę pełną cenę za konsolę to powinna działać idealnie i tak jak powinna. Zawiodłem się zarówno na produkcie Sony jak i Microsoftu, choć obie konsole są świetne to problemem w moim przypadku była jakość wykonania obydwu egzemplarzy. Coś w tym jednak jest, że lepiej trochę poczekać na wyeliminowanie początkowych problemów.

Ja w mojej premierowej konsoli xone też miałem problem z wysuwaniem płyt. Pojechała na serwis i naprawili. 

Odnośnik do komentarza

Napęd w tej konsoli to jest jakieś nieporozumienie. 

Ostatnio po raz pierwszy od czasu premiery odpaliłem grę z płyty i to jest jakaś masakra... praca napędu powoduje taki rezonans, że całość wydaje dźwięki jak rozklekotany rozrzutnik do gnoju. Na początku było to jeszcze znośne, ale teraz już napierdala tak, że aż się podłoga trzęsie :/

Do tego chuj wie po co ten napęd chodzi jeszcze kilka minut po odpaleniu gry, no i po odpaleniu innej gry cyfrowej płyta w konsoli też się kręci przez jakiś czas. 

 

Także napęd i wnętrzności pada to jest poziom bazarowy niestety :(

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Michał102 napisał:

Napęd w tej konsoli to jest jakieś nieporozumienie. 

Ostatnio po raz pierwszy od czasu premiery odpaliłem grę z płyty i to jest jakaś masakra... praca napędu powoduje taki rezonans, że całość wydaje dźwięki jak rozklekotany rozrzutnik do gnoju. Na początku było to jeszcze znośne, ale teraz już napierdala tak, że aż się podłoga trzęsie :/

Do tego chuj wie po co ten napęd chodzi jeszcze kilka minut po odpaleniu gry, no i po odpaleniu innej gry cyfrowej płyta w konsoli też się kręci przez jakiś czas. 

 

Także napęd i wnętrzności pada to jest poziom bazarowy niestety :(

Mam tak samo. xd

Podłóż coś pod konsolę, ja położyłem atlas drogowy i jest ciszej. :)Albo pod jedną z nóżek, powinno pomóc. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, messer88 napisał:

Napęd wyje podczas instalacji ale w czasie gry jest cisza, przy odpalaniu innej gry cyfry tak samo cicho. 

 

No to u mnie jest inaczej. Po uruchomieniu gry z płyty napęd kręci się około 5 minut zanim się wyłączy. To samo jest po odpaleniu innej gry cyfrowej. Po prostu co byś nie uruchomił, to płyta znajdująca się w napędzie przez te 5 minut się obraca. Nie tak szybko jak podczas instalacji, ale na tyle głośno, że strasznie to irytuje. Instalacja to już całkowity dramat i odlatujące PS4 pro to był przy tym mały pikuś. 

Odnośnik do komentarza
16 hours ago, PiPoLiNiO said:

Fajnie masz, ja czasami kilka razy w tygodniu przypinam i odpinam jak zabieram do pracy konsole. No ale ważne, że Ty wkładasz raz i problem nie istnieje. 

 

I to nie jest wejście tylko wyjście. 

Ale to bardzo rzadki przypadek użytkowania konsoli w taki sposób i nie zdziwiłbym się, gdyby w założeniach technicznych nie było mowy o wkładaniu i wyciąganiu kabla setki razy w ciągu roku. Małe grono graczy grające regularnie w dwóch miejscach posiada pewnie zwykle więcej niż jedną konsolę, jak np. topowi achievement hunterzy, zważywszy na to jak łatwo jest się przelogować.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Kupiłem Bloodstained na płycie (nówka w folii), chciałem odpalać i nie działa. Napęd pracuje kilka sekund po czym cichnie i tyle. Myślałem, że się zepsuł ale inne gry mi odczytuje. Co w takiej sytuacji? Komuś się zdarzył podobny problem z pojedynczą gra? Jak długo żyję to się nie spotkałem z czymś takim na żadnej konsoli.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Fajnie masz, ja czasami kilka razy w tygodniu przypinam i odpinam jak zabieram do pracy konsole. No ale ważne, że Ty wkładasz raz i problem nie istnieje. 

 

I to nie jest wejście tylko wyjście. 

Idziesz z xboxem do roboty?  Gdzie wysłać swoje CV? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...