Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

32 minutes ago, GearsUp said:

U Ciebie te gry się odpalają (a przynajmniej Cyberpunk) z funkcją auto-instalacji. Próbowałeś to w wyłączyć w opcjach napędu i wtedy wrzucić płytę?

Nie, ale nie wydaje mi się to być możliwą przyczyną.

 

Sprawdzę dzisiaj film na DVD i jeśli nie odczyta to tylko utwierdzi mnie to, ze coś dziwnego stało się z napędem.

Odnośnik do komentarza

A tam xone popsuł się, wcześniej rrod na X360, xox 3 razy odsyłany na gwarancję ale się nie zrażam. Teraz odrzutowiec w napędzie ale rzadko używam, więc się nie stresuję. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Nie można godzić się na coś takiego. Żadne Nintendo ani PlayStation (poza starym używanym PS2 gdzie padł laser po intensywnym graniu w San Andreas) nigdy mi się nie zepsuło. 

 

Chciałbym zrozumieć tylko co tu się stało i jak napęd nie używany mógł się nagle popsuć i czytać dwie płyty a resztę nie :notbad:

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Nie można godzić się na coś takiego. Żadne Nintendo ani PlayStation (poza starym używanym PS2 gdzie padł laser po intensywnym graniu w San Andreas) nigdy mi się nie zepsuło. 

Z drugiej strony ms mi to wynagrodził bo jak nabyłem elite pada to nie pobrali mi kasy z konta i byłem +700 pln do przodu. I weź tu nie wierz w karmę. xd

Odnośnik do komentarza

Ile mi się zepsuło sprzętów...x360 ring of death, Xbox one x był głośny , PS4 wypluwał płyty, PS3 nie czytał dvd, PS2 wymieniałem laser (ale to pewnie piraty), GTX 770 cewki piszczały, pierwszy switch zjebały się zawiasy trzymające joy cony. No sprzęty mają to do siebie. Odeslij na serwis max po 2 tyg będziesz miał z powrotem. Xbox one x po 7 dniach roboczych miałem. Sony PS4 trzymało ponad miesiąc więc przynajmniej w ms masz szybki i sprawny serwis door to door. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Czoperrr said:

Nie można godzić się na coś takiego. Żadne Nintendo ani PlayStation (poza starym używanym PS2 gdzie padł laser po intensywnym graniu w San Andreas) nigdy mi się nie zepsuło. 

 

Chciałbym zrozumieć tylko co tu się stało i jak napęd nie używany mógł się nagle popsuć i czytać dwie płyty a resztę nie :notbad:

Współczuje, miałem podobnie z ps3 kupiłem po dwóch tygodniach napęd przestał działać, a miałem chyba 3 gry na zmianę, czasem tak jest ze sprzęt pada,

 

teraz albo wysłać na serwis albo do sklepu i zwrot kasy jeżeli jest to możliwe 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że faktycznie coś zrobią zamiast zalecić reset konsoli. Wrzucą płytkę bluray która akurat działa i schluss.

 

Na reddicie dostałem kilka odpowiedzi, że podobny problem napotkali na Xbox One, tak samo w temacie awaryjności One na forumku widziałem takie posty, niestety pozostały bez odpowiedzi.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bzduras napisał:

@Wredny widzisz, da się? :kaz:


E tam, mam nowego? Mam, więc moja droga była słuszna :kaz:
Ale tak trochę martwią mnie te doniesienia o napędzie - póki co to spędziłem około 30h w Forza Horizon i sam napęd cichutki (trochę grzechocze przy instalacji, ale później już kulturka) i na razie DVD z X360 działają normalnie - mam nadzieję, że nic mu się nie przestawi.
Chyba dziś sobie Wieśka 2 sprawdzę ze staroci.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Czoperrr napisał:

Kurde faja, jak @Wredny dostał nową konsolę to troszkę zazdro bo też wolałbym tą opcję niż serwis. Napisałem z ciekawości do Xkom, ciekawe co odpowiedzą na temat ewentualnej zamiany.


No tu bez rękojmi nie podchodź, bo niby na jakiej podstawie sklep miałby Ci dać nową sztukę?
A i wtedy najpierw zaoferują wysłanie do serwisu (na któe będziesz musiał się zgodzić) i dopiero później, jeśli wada nadal będzie występować, masz prawo ubiegać się o wymianę/zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, emwusc napisał:

 

6 godzin temu, blantman napisał:

Ile mi się zepsuło sprzętów...x360 ring of death, Xbox one x był głośny , PS4 wypluwał płyty, PS3 nie czytał dvd, PS2 wymieniałem laser (ale to pewnie piraty), GTX 770 cewki piszczały, pierwszy switch zjebały się zawiasy trzymające joy cony. No sprzęty mają to do siebie.

Rozwiń  

Chyba mieszkasz w jakimś magnetycznym leju...

 

Bez kytu. Mam/miałem życiu z 20 konsol i żadna mi się nie popsuła, ani nie była jakaś wadliwa.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam poza serwisem Sony przy PS4 to ogólnie zawsze szybko dostawałem z powrotem sprzęt. Switcha nie naprawiałem po prostu sprzedałem. Najbardziej chwale sobie właśnie serwis ms w obu przypadkach. W ogóle ten ring of death 3 lata po zakupie mi konsole wymienili. Wiem że to był fuck up ms ale i tak szacun. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...