Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, devilbot said:

Ja testowałem wszystkie możliwe. Czas instalacji długi a napęd chodzi mega głośno. Ale to normalne podobno. W każdym bądź razie nie zamierzam grać z płyt.

No niestety tak pracuje napęd, też już nie mam zamiaru kupić więcej gier na płycie, ale fajnie jakby działał normalnie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał:

Dobra, kurier na dzisiaj zamówiony. Jeśli ktoś już korzystał z serwisu, dostaliście z powrotem swoją konsolę naprawioną, nową, czy zupełnie inną  używaną?

Dorzuć im do paczki karteczkę z napisem "BLU-RAY OK, DVD BAD NOT WORKING". Serio.

Odnośnik do komentarza

Już spakowane wszystko, ale opisałem w zgłoszeniu. No i tak jak pisałem wcześniej, bluray nie do końca OK bo jednak jedna spośród moich 3 gier na bluray nie jest widziana przez konsolę i z tego powodu zauważyłem w ogóle ten problem.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, devilbot napisał:

No jak gram to jest cicho bo często 100proc gry i tak ściąga z neta. Ale jak instaluje to jest masakra. Wstawiają tanie budżetowe napędy zarówno ms jak i Sony.

Raczej kwestia montażu bo xox miał chyba nawet taki sam napęd a był cichy. Tutaj to jest jakiś rezonans czyli tam w środku coś jest źle spasowane. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, blantman napisał:

Ile mi się zepsuło sprzętów...x360 ring of death, Xbox one x był głośny , PS4 wypluwał płyty, PS3 nie czytał dvd, PS2 wymieniałem laser (ale to pewnie piraty), GTX 770 cewki piszczały, pierwszy switch zjebały się zawiasy trzymające joy cony. No sprzęty mają to do siebie. Odeslij na serwis max po 2 tyg będziesz miał z powrotem. Xbox one x po 7 dniach roboczych miałem. Sony PS4 trzymało ponad miesiąc więc przynajmniej w ms masz szybki i sprawny serwis door to door. 

 

To jest nic. 

Mi się stacja dysków w Amidze popsuła i dyskietki musiałem wyciągać za pomocą widelca. 

Przy grach na 8 dyskietkach była niezła zabawa xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, orion50 said:

Az z ciekawości sprawdzę bo grałem 2 miechy w valhalle z płyty i nie pamiętam żeby było jakos głośno, table tenis z płyty działa ale ta głośność mnie zastanawia. Na szczęście 90% to cyfra teraz. 

Table Tennis to gra z X360 więc napęd tylko sprawdza ID gry a całość pobiera się z neta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...