Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2020 o 16:10, Figuś napisał:

Cóż Ci mogę napisać, na kablu pod Series X grają dobrze, a mogą jeszcze lepiej ale czekam na promkę żeby wykupić sobie Dolby Atmos dla słuchawek. Jak się sprawdza to całe 3d Audio to dopiero będę wiedział jak dorwę konsolę w swoje łapska.

 

Nie mogę znaleźć podobnego tematu w dziale Xbox, zatem tutaj zapytam odnosząc się do wypowiedzi kolegi: czy Pulse 3D działają z Xboxem series X tylko przewodowo?

Mam XSX i czekam na PS5, chcę kupić jedne słuchawki które będą działać z oboma sprzętami, ale bezprzewodowo. Jeżeli Pulse 3d tego nie ogarną, to chyba lepiej iść w np. SteelSeries 7x, które na donglu działają z obiema konsolami. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Figuś napisał:

Tylko po przewodzie z Xboxem

Lipa. Czyli jednak coś innego. Ale jeszcze jedno pytanie do takiego połączenia. Czy jeżeli masz podpięte Pulse 3D do pada od Xbox series X to jesteś zadowolony z dźwięku? Czy można wyczuć dźwięk przestrzenny, czy tylko stereo?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2020 o 19:39, MYSZa7 napisał:

Arctisy 1 wydają się spoko opcją, szczególnie że masz teraz promki i można dorwać za niecałe 300 zł.

Dzięki za podpowiedź. W sumie nie ja pytałem, ale skorzystałem z informacji od Ciebie i zakupiłem z kodem cebulowym  za 199 zł.  Słuchawki sztos. To ten artykuł z cyklu jak nie znasz to wszystko jedno jak poznasz to nie chcesz inaczej.  Zaczynam swoją przygodę z headsetami więc to mój pierwszy, ale i tak jestem pod wielkim wrażeniem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krupek napisał:

Czy Steelseries 9x można podłączyć też za pomocą kabla, np do PC? Nie mam w kompie bluetooth i się zastanawiam, czy będę musiał dokupić, czy kabel wystarczy.

A czy 9x nie ma nadajnika jak 7x?

Dobra doczytałem tam jest xbox wireless. A na pc Wireless via Xbox Wireless Controller Adapter (sold separately by Xbox) czyli na pc przez kabel tylko jak nie masz tego adaptera. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, krupek napisał:

Ciężko coś wybrać, bo Arctis 1 mają ten nadajnik uniwersalny i to jest niby spoko, ale to jest USB-C, a ja w telefonie jeszcze mam stare micro. Chciałbym mieć słuchawki do Xboxa, telefonu i PC bez jakiegoś kombinowania.

W sumie u turtle Beach i razera stosują też ten Xbox wireless więc na pc bez adaptera się nie obędzie, ciężko będzie coś znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, krupek napisał:

Dobra, wziąłem Steelseries 9x, bo się zabieram za te słuchawki od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że będę zadowolony.

Jak będzie jakieś promo to weź też atmosa, zwłaszcza jeśli grasz w multi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...