Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.12.2020 o 12:00, seb.maz napisał:


Ja miałem te problemy. Gdy były włączone słuchawki zawsze przy próbie wyłączenia konsoli, rozłączało ją z padem. Trzeba było odłączyć konsole od prądu i dopiero wtedy było OK. Raz mi się te słuchawki zawiesiły, że na nic nie reagowały, tylko szum było słuchać. Oddałem je na gwarancji i uznali ją. Nie mieli już na stanie ( RTV euro AGD ) i zwrócili mi pieniądze. Pomijając tą sytuacje, to byłem ze słuchawek zadowolony, grają bardzo solidnie i są super wygodne. Zamówiłem sobie odrazu takie same.

Mam pecha do tych słuchawek artic 9x, z drugimi dzieje się to samo. Gdzie może być problem? Trochę poszukałem, poczytałem i sporo ludzi ma takie problemy. Podobno, a to router za blisko, a to trzeba najpierw sparować słuchawki, później pady, a to aktualizacje i jeszcze coś tam było... kurde słuchawki mało nie kosztowały, myślałem, że to będzie proste jak konstrukcja cepa, wciskasz i masz. Do tej pory miałem takie doświadczenia z tego typu słuchawkami, dedykowane Sony do PlayStation i AirPodsy do iPhone. Tu jak chce skończyć granie, to muszę najpierw przyciskiem wyłączyć słuchawki, następnie wyłącz kontroler, podejść do konsoli i wyłączyć przyciskiem. Słabo, chyba oddam te słuchawki i dam sobie spokój z tą firmą. Tylko co kupić, aby dobrze działały, dźwięk był zadowalający i wygodnie się użytkowało? Koniecznie bezprzewodowe.
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2020 o 23:08, eX4cT_PL napisał:

Powiem wam panowie ze mam trochę mózg roz.j.evany.

Przypadkowo wpadły mi dziś w reke słuchawki bezprzewodowe które sobie jakiś tam czas temu kupiłem.

Hybrid Noise Cancelling Headphones, Mpow H12 https://www.amazon.co.uk/dp/B07X53FNKF/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_xbBRFb1P0EQ2R?_encoding=UTF8&psc=1

 

podłączyłem je zwykłym jackiem do kontrolera, ściągnąłem sobie próbna wersje Dolby Atmos

 

I zbieram szczękę z podłogi, jak dla mnie to poziom prawie porównywalny z Goldami „7.1” 

A to wszystko za 37£ :obama:

Musze potestować w większej ilości gier i głównie w fpsach ale w Forzie jak dla mnie jest bajka.

I jeszcze w dodatku z aktywny redukcja hałasu xD

I co, potestowałeś coś więcej? Faktycznie warto wziąć te słuchawki do gierek?:D

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, izon napisał:

I co, potestowałeś coś więcej? Faktycznie warto wziąć te słuchawki do gierek?:D

Ogólnie bardzo spoko słuchawki, nie pogadasz jednak na mikrofonie przez nie bo mic jest po BT.

No i same słuchawki tez podłączasz Jackiem do pada ale ogólnie, za te pieniądze, nie mając nic pod ręka polecam w 100%, grają lepiej niz Arctisy 1 na kablu które kupiłem ostatnio synowi.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Hubert249 napisał:

 Arctis 9X w włączenia rozłączają mi kontrolera w Series X. :dafuq:

 

 

U mnie w 9x też cuda się dzieją. Wczoraj próbowałem grać w Cold War, to dźwięku w ogóle nie było. Do tego ciągle te mikroprzycięcia się zdarzają. Zakładałem, że jak steelseries ogarnął to z Microsoftem, to będzie działać tip-top, niestety na razie działa to średnio.:nosacz2:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wooyek napisał:

 

U mnie w 9x też cuda się dzieją. Wczoraj próbowałem grać w Cold War, to dźwięku w ogóle nie było. Do tego ciągle te mikroprzycięcia się zdarzają. Zakładałem, że jak steelseries ogarnął to z Microsoftem, to będzie działać tip-top, niestety na razie działa to średnio.:nosacz2:

Hm u mnie mikroprzepięcia też się zdarzają (bardzo rzadko), ale ogólnie jest ok. Ale online to głównie było Destiny, theHunter i RDO.

Odnośnik do komentarza

Generalnie MS musi wypuścić jakąś łatkę do pada XSX, bo on sie kłóci ze słuchawkami, głównie przy nowych grach. 

W Valhallę musiałem grać na padzie od XOS, w Geras Tactics ten sam problem - trzaski, zniekształcenie dźwięku.

W takim Immortals Fenyx Rising działa wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja ładuję przez usb-hub i daje rade. Może ta ładowarka jakaś super-high-voltage czy cotam dali do komórki w samsungu i coś nie halo?

I też potwierdzam to co pisza inni: mikro-przyciecia z xbox series x są. Nie super często że człowiek sie rzeczywiście wkurwia, ale raz na jakiś czas jest bubel mały. Na tyle rzadko że np. zwrot słuchawek nawet nie przeszedł mi przez myśl.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...