Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

DK - do kiszenia :reggie:

Gratki dla zwycięzców, ale jednak jest lekki zawód. Dwa miechy czekania, a losowanie takie krótkie, bez repasaży, play offów, dogrywek czy karnych. No, nie ukrywam, że liczyłem na więcej:frog:

Jedynie dwa argumenty Moni jakoś uratowały sytuację :notsure::mog:

Następnym razem proszę o postaranie :asax:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy już wydawało się, że to niemożliwe.

Kiedy już wszyscy stracili nadzieję.

Kiedy wszyscy forumowicze piszczeli żałosną melodię pod smyczkiem wybitnego wirtuoza skrzypiec.

DOKONAŁO SIĘ.

I co niedowiarki? Jak Dejw mówi, że wylosuje, to wylosuje i nie trzeba mu co miesiąc przypominać.

 

Gratulacje dla wszystkich Panów, choć pierwszy szczęśliwiec zgłosił się do udziału chyba będąc tutaj pierwszy i ostatni raz, więc nie wiem jak z tym odbiorem będzie (pewnie już dawno o sprawie zapomniał), ale to już nagroda od Dejwa, więc pozwolę jemu się o to martwić xd

Ja natomiast zapraszam zdobywcę nagrody głównej na PM w celu ustalenia szczegółów odbioru.

 

Oczywiście dziękuję Dejwowi i całemu Perfect Blue za to, że jednak udało się dociągnąć sprawę do końca. Przepraszam, jeśli moja prośba o zorganizowanie losowania była problemem i nie odmówiono mi tylko z grzeczności oraz dobrego wychowania. Ale miło mi, że udało się kolaborację zamknąć z sukcesem.

A Monia? Wspaniała kobieta. Od dzisiaj w każdym komentarzu do zamówienia będę jej przesyłał cyber całusy.

 

4 minuty temu, Luqat napisał:

Gratki dał zwycięzców, ale jednak jest lekki zawód. Dwa miechy czekania, a losowanie takie krótkie, bez repasaży, play offów, dogrywek, karnych. No, nie ukrywam, że liczyłem na więcej:frog:

Prostota losowania była w założeniach, bo - no cóż - wiedziałem, że Dejw i całe PB są raczej zapracowani, więc za sukces uważam, że autorskie losowanie odbyło się w ogóle i ładnie spięło klamrą cała akcję. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oj, nie czuj się z tego powodu źle. To w końcu tylko niezobowiązująca zabawa, uczestnicy nic nie tracą (jedynie tę minutę czy dwie potrzebne na znalezienie mema), a mogą jedynie zyskać, wiec no cóż, roszczeniowość oraz pretensje są nie na miejscu ;] Tym bardziej, że to ja postawiłem Cię odrobinę pod ścianą swoją prośbą o zorganizowanie losowania. Zwykle tego nie robię, ale chciałem tylko podkreślić tę kolaborację.

Było, nie było, fundujesz ponad połowę puli nagród, zorganizowałeś bonusowy challenge, więc nie masz za co przepraszać, bo wiemy, ze zaangażowania nie zabrakło. Nadal będziemy cisnąć bekę z tej obsuwy i Ci ją wytykać, ale w głębi naszych serduszek jesteśmy wdzięczni.

 

PS Monia jest singielką?

 

Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie roszczeniowość czy pretensje :notsure:

Przy takiej zacnej inicjatywie nie miałbym sumienia do takich żali czy wymagań. Tym bardziej, że nie planowałem wygrać ani teraz, ani wcześniej :rayos:

Po prostu mam lekki niedosyt, bo jak napisałem, nie ukrywam, że po takim czasie spodziewałem się czegoś bardziej emocjogennego. Myślę, że gdyby takie losowanie odbyło się w "normalnym" terminie, to nie odezwałbym się słowem, bo wiadomo, że Dejw ciągle po tych Czechach i innych Ukrainach się wozi. Raz jeszcze podkreślam, że nie są to żadne zarzuty, po prostu hajp trejn przez ten czas zdążył się rozpędzić, a dodatkowo Dave jeszcze dziś, dorzucił wcześniej do pieca fejkiem :dunno:

Aż tyle i tylko tyle, ot co.

Raz jeszcze pozdrawiam mecenasów :choragiewka:

 

Spoiler

No, ale Dejw, przecież nie musiałeś się tak spieszyć z losowaniem :Coolface:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za emocje większe niż podczas meczów repry i za 100 cebulionów, już się nie mogę doczekać zakupów. Wprawdzie nie wiem ile to jest w przeliczeniu na złotówki, ale biorąc pod uwagę aktualny kurs złotego do aktualnej wartości akcji Perfect Blue na forumku to musi być jakoś dużo, więc pewnie sprawie sobie za to jakąś nową konsolę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Luqat napisał:

Raz jeszcze podkreślam, że nie są to żadne zarzuty, po prostu hajp trejn przez ten czas zdążył się rozpędzić, a dodatkowo Dave jeszcze dziś, dorzucił wcześniej do pieca fejkiem

Ale jaki hajp trejn? Przez długie tygodnie była cisza w temacie i dopiero ostatnio Bzduras nieśmiało ruszył wątek. A opóźnienie nie wynikało z potrzeby budowania hajpu, tylko zwykłego braku czasu. Owszem, Dejw w międzyczasie zorganizował Sidequest, ale tym własnie był - sidequestem w ramach rekompensaty za opóźnienie, a przez te dwa miesiące nikt nie budował żadnego hajpu na główne losowanie (poza mną, który do wyjawienia Dejwa jako losującego starałem się tłumaczyć opóźnienie i przy tym nie wyjawić niespodzianki, co mogło brzmieć tajemniczo oraz dać powody do snucia domysłów). Hajp nastąpił dopiero dzisiaj, ale ja go odbierałem z przymrużeniem oka i patrząc z perspektywy dwóch miesięcy to był uzasadniony, bo jednak pewien etap się zakończył, losowanie się dokonało, aż trzech uczestników zgarnęło nie byle jaką nagrodę (!). Może bez spektakularnego losowania (poza przyciągającymi wzrok elementami Moni), ale zakładam, że kilku osobom mocniej zabiły serca równie mocno co przy półgodzinnych rozgrywkach z półfinałami i repasażami. 

 

Do czego zmierzam:

Proszę o nie budowanie wygórowanych oczekiwań względem formy losowań, bo to odstrasza ewentualnych chętnych, którzy są w stanie (czas/ochota) zorganizować tylko i aż proste losowanie ze słoika. A tacy chętni to dla mnie zawsze udogodnienie, a dla Was urozmaicenie, więc będę ich bronił.

 

W sumie miałem dzisiaj wrzucać nowego giwałeja, ale pozwolę Wam się nasycić wynikami Edycji Specjalnej.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ano hajp trejn powodowany długim czasem oczekiwania i tak jak pisałeś @Kmiot podaniem po jakimś czasie Dejwa jako losującego. Potem jeszcze ten dość kreatywny sidequest no i jakoś się nakręcałem, ale może to tylko ja sobie coś wkręciłem :dunno: ...no i Ofi, jak widać powyżej, ale on się nie liczy.

Tak czy kwak nie mam żadnych pretensji i pewnie to jedynie moje przesadne oczekiwania są winne. Tym niemniej czuję jakiś lekki niedosyt :frog:

 

No i żeby nie było, że tylko marudzę, bo nic nie wygrałem,

Spoiler

a niby z jakiego innego powodu? :notsure:

to chciałbym dorzucić coś do listy bonusów. Pewnie zostanie to uznane za krap (nie mylić z karpiem, a tym bardziej z klapem), a może nawet i krap roku, ale co tam.

Zatem dorzucam

Spoiler

tu miały być zdjęcia :notsure:

 

IMG20210808000517.jpg

IMG20210808000606.jpg

 

Proszę nie narzekać, tylko całować w sygnet :choragiewka: i brać jak dają :sir:

 

P.S. Oddaję w świat, bo miał to być prezent, ale okazało się, że byłby dubel, a ja nie gram w gun...sztosiwa z tego gatunku.

Edytowane przez Luqat
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Luqat Gra gitara, wiem, że głód wzmaga apetyt, ale czasami chciałbym wyprostować tę spiralę oczekiwań, bo chwilami tworzą presję.

Zawsze możesz zorganizować własne losowanie i pokazać nam jak się to robi (wink-wink)

 

Bonusy zawsze w cenie i dziękuję. Dodam Cię w kolejnym giwałeju, a aby ograniczyć niepotrzebne kursy uznamy, że jeśli znajdzie się chętny na Twojego FC3 to wtedy da znać, a Ty mu po prostu mu go wyślesz. Wchodzisz w to?

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

No losowanie może bez szału, ale ta cała ekscytacja i wyczekiwanie... A jak DC wrzucał post do tematu to mrowienie i ciary, że to już. Ba, patrzę a tu filmik, a tam... Że poczekamy :lol:

Nie marudzić! Czy mi się wydaje czy Bzduras ma jakąś króliczą łapkę ostatnio ;)

Gratsy dla zwycięzców. Pokłony dla sponsorów :greeting:

A ja właśnie przebijam się przez moją nagrodę Masters of Doom i mega pozytywne wrażenia, aż odświeżyłem tytuł :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...