Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, z racji mniejszej frekwencji pomyślałem że może się zgłoszę. Nie piszę zbyt często na forumku, raczej przeglądam i rozdaje plusiki, ale jakby co Panie Kmiot można wyjebać. 

W razie jakby kandydatura mej skromnej osoby przeszła to reflektuje wersję na Sexa. 

 

724318690_Screenshot_20210725-080323_SamsungInternet.thumb.jpg.5b17b76ecfffa93a2cfbfae7f1d2739b.jpg

 

113970421_Screenshot_20210725-080806_SamsungInternet.thumb.jpg.3f2b7a972d680749fc9d32fa7b611d20.jpg

 

 

 

Edytowane przez REZOK
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, REZOK napisał:

Siema, z racji mniejszej frekwencji pomyślałem że może się zgłoszę. Nie piszę zbyt często na forumku, raczej przeglądam i rozdaje plusiki, ale jakby co Panie Kmiot można wyjebać.

Akurat tym razem nie spodziewam się problemów z frekwencją, ale w sumie wbijaj śmiało, bo już mniej aktywnych tu mieliśmy w udziale.

Zawsze możesz się poprawić ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Masorz napisał:

Jak nie mam ps5, ale nie sprzedam sztuki, to można spróbować?

A planujesz mieć? Mnie tam musi wystarczyć zapewnienie, że gra nie pójdzie na sprzedaż, bo i tak wszystkich nie upilnuję. Więc jeśli bierzesz ją dla siebie i zamierzasz w przyszłości ograć, to zapraszam do udziału. Tym bardziej, że żaden z Ciebie random. Wpisuję na PS5.

 

12 godzin temu, Masorz napisał:

Jakby coś, to mogę zrobić losowanie z udziałem mojego psa.

Jeśli dopuszczę Cię do losowania, to przyprowadzić go nie możesz, ale zawsze chętnie przyjmę Twoją i Twojego psa pomoc w przyszłych losowaniach.

 

Przy okazji poinformuję, że w przypadku obecnego giwałeja wstępnie jest już zaplanowane zewnętrzne losowanie, z tym że może (aczkolwiek nie musi) się opóźnić kilka dni, wszystko zależy od sprzyjających okoliczności. W piątek zamykam listę chętnych i resztę zostawiam w rękach wolontariusza. Chyba że się rozmyśli, wtedy sam wkroczę do akcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, wstępny podział na platformy:

 

XSX:  @REZOK @maciucha @MichAelis @LiŚciu @easye @balon @Moldar

PS5: @MYSZa7 @second @WisnieR @mozi @Square @Masorz  @Grabek

 

Było 6 zgłoszeń na PS5 i 4 zgłoszenia na XSX. 5 "obojętnie".

Najpierw uzupełniłem braki po stronie X (według kolejności zgłoszeń - Liściu i easye wylądowali w grupie zielonej), a potem dodawałem na przemian (również wg kolejności zgłoszeń) z pierwszeństwem dla X'a, bo jest w giwałejach rzadziej.

 

To jest moment na ewentualne korekty, uwagi i manewry, jeśli ktoś woli jednak być w innej grupie (dlatego wołam zainteresowanych).

Oczywiście lista jest jeszcze otwarta, więc gdyby ktoś chciał na ostatnią chwilę dołączyć, to powiedzmy, że do północy ma czas.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 4
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, creatinfreak napisał:

Wypisz mnie. Niech będzie po równo kandydatów i dam większą szansę zielonym :)

Możemy poczekać, może jeszcze ktoś dołączy i wtedy bez Ciebie znów będzie nierówno ;]

Jak nikt nie dołączy, to wedle życzenia Cię wypiszę, ok?

Chyba że chcesz dołączyć do grupy PS5 i u nich obniżyć szanse. :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...