Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

  

4 minuty temu, mozi napisał:

Kmiot - „takiego pecha jak mozi to nikt nie ma”

Widzisz Kmiocie jak trzeba kręcić kołem?

 

No przecież wygrałeś w końcu Metro Exodus, więc już od tamtego czasu pech się zdezaktualizował. 

 

Za to pech Kosmosa i Moldara (14 i 13 startów) trwa w najlepsze :) 

 

Gratki dla zwycięzców.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

 No właśnie, zacytuję dwie istotne kwestie, aby się rzuciły w oczy.

9 minut temu, Kmiot napisał:

Dwie gry są na PS5, a trzecią wziąłem na PS4 z myślą o tych, którzy konsoli obecnej generacji jeszcze nie mają. Dodatkowa kwestia jest taka, że wydanie PS4 umożliwia bezpłatny upgrade do wersji PS5. Więc faktycznie mamy do czynienia z trzema wydaniami PS5, ale jedno z nich może również pełnić zadanie wydania PS4. Nie wiem w jaki sposób to pogodzę w trakcie losowania, ale póki co będę chętnych prosił o określenie się czy bierze udział w grze o wersję tylko PS5, tylko PS4, albo jest mu to obojętne. Zobaczę jak się będą kształtować zamówienia, a potem coś zaimprowizujemy.

 

 

9 minut temu, Kmiot napisał:

tak jak pisałem kilka miesięcy temu - wraz z kolejnymi edycjami trochę za bardzo poluźniłem lejce i poza pojedynczymi przypadkami dopuszczałem do losowania praktycznie wszystkich. Teraz chciałbym powrócić do źródeł z początku tematu i bardziej się przyłożyć do weryfikacji ewentualnych chętnych. Więc przede wszystkim aktywni użytkownicy. Czy ktoś jest aktywny, czy nie - to pozostawiam własnej interpretacji. Ograniczanie się do Pchlego Targu to nie jest aktywność. Ograniczanie się do jednego tematu to nie jest aktywność. Jesteśmy na forum o grach, do wygrania są gierki, dlatego chciałbym, aby chętny o tych grach z nami na forum czasem dyskutował i dzielił się wrażeniami, więc ograniczanie się np. do Kącika Filmowego/Sportowego nie działa na jego korzyść. Dawne zasługi nie grają roli - ludzie kiedyś aktywni, ale od długiego czasu milczący raczej nie będą uprawnieni. W drugą stronę to też działa - ludzie w miarę nowi, ale aktywnie się udzielający mają całkiem spore szanse na udział. 
Generalnie będę surowszy niż do tej pory, ale postaram się do każdego chętnego podejść indywidualnie i uargumentować decyzję.

 

Odnośnik do komentarza

Nie biore udzialu ale wrzuce trailer pierwszego Stalkera, ktory mna pozamiatal kiedy go obejrzalem. W szczegolnosci mialo na to wplyw przejscie widoku na komin od nagrania z kamery do samej gry (zaczyna sie od 0:39). Z ciekawostek, jest tam pokazana obsluga pojazdow, ktore finalnie nie trafily do gry.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok, trochę kwestii organizacyjnych.

 

Weryfikacja zawodników przyniosła mi w zasadzie tylko jedne, poważniejsze wątpliwości. Uczestnicy mają swoje lepsze i gorsze momenty, ale ogólnie są na stałe związani z krajobrazem forumkowym. Wybaczam chwile przestoju w udzielaniu się, bo sam je miewam, ale to nie znaczy, że nie zaglądam na forum. 

Wspomniane wątpliwości miałem jedynie przy @eloszki, bo chłop na forum zaledwie bywa, a nie JEST. W dodatku od kilku miesięcy głownie w temacie Gran Turismo 7. I w normalnych okolicznościach bym go nie dopuścił. Ale jestem wdzięcznym człowiekiem i wciąż pamiętam, że Eloszki bardzo mi pomógł przy organizacji jednego z losowań, w które włożył zresztą ogrom pracy, starań, kreatywności oraz czasu. 

W dodatku chłop jara się tematyką Czarnobyla i szczerze wierzę w jego czyste intencje oraz chęci, by grę przygarnąć. Napiszę otwarcie -  aktywność forumowa Eloszkiego nie uprawnia do udziału w losowaniu, ale biorąc pod uwagę ponadprzeciętny wkład w ten temat i zabawę, czułbym się okropnie źle, gdybym mu zabronił. W drodze wyjątku wręczam więc Dziką Kartę, która gwarantuje mu start w tym losowaniu, choć w przyszłych już niekoniecznie, chyba że pojawi się zauważalna poprawa aktywności.

 

Tymczasem lista chętnych wraz z preferowanymi nagrodami.

@Figuś - tylko wersja PS5

@Plugawy - tylko wersja PS4

@Ins - wersja PS5

@eloszki - wersja PS5

@mitra- preferowana wersja PS5, ale może być też PS4

@Wiolku - wersja obojętna

@Moldar - wersja obojętna

 

Przypomnę jedynie, że wersja PS4 posiada darmową aktualizację do wersji PS5, więc jedyna ewentualna niedogodność, to kwestia wizualna pudełka.

Figuś, Plugawy i Mitra są dla mnie 100% jaśni. 

Ins i Eloszki poproszę o uściślenie czy interesuje ich wyłącznie wersja PS5 (bo np. taki grzbiet na półce im się lepiej komponuje kolorystycznie), czy wersja PS4 też wchodzi w grę.?

A Panów Wiolku i Moldar proszę o ustalenie priorytetu. Domyślam się, że wygląda on następująco PS5 -> PS4, ale dobrze jak będę miał potwierdzenie.

 

Wynika to z tego, że jeszcze nie mam pojęcia w jakiej formie zorganizuję losowanie i czy to będzie jedno losowanie (jeśli jakoś to pogodzę), czy dwa odrębne. Póki co mamy 7 uczestników, więc żadna uczciwa drabinka z tego nie wyjdzie i będę musiał coś wymóżdżyć, a ostatecznie zawsze zostaje jakieś koło fortuny - szybko, uczciwie i sprawnie, a porażka nie boli tak bardzo. W każdym razie im więcej będę wiedział o preferencjach uczestników, bym łatwiej mi to będzie pogodzić oraz ogarnąć.

 

Aha, prawdopodobnie będzie możliwość wysyłki do Paczkomatu/Kurierem InPost, bo postawili mi Paczkomat po drodze i jeśli opcja bez drukowania etykiety zdaje egzamin i przesyłki nie giną, to da się zrobić z mojej strony.

Oczywiście stara opcja Paczki Pocztowej wciąż pozostaje w ofercie.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2022 o 21:13, Wiolku napisał:

Wersja obojętna.

 

3 godziny temu, Wiolku napisał:

Proszę Pana, poproszę PS5.

 

I weź to ogarniaj xd

 

To inaczej.

Zakładając hipotetycznie, że będą dwa osobne losowania, ale każdy zawodnik może wziąć udział tylko w jednym.

Który wybierzesz?

 

Póki co mam jasno ustalone:

 

PS5 (dwie nagrody): Figuś, Ins, balon, eloszki.

PS4 (jedna nagroda): Plugawy.

 

@eloszki @mitra @Wiolku @Moldar @balon

 

???

 

47 minut temu, creatinfreak napisał:

Jeżeli będzie Ci brakować do parzystej liczby i jeżeli mieszczę się w widełkach ( ostatnio mam mniejszy wkład na forum jak i ogólnie giereczkowym) to możesz mnie dopisać. Wersja obojętna ale jak już bym miał wybierać to ps5.

Aktualnie jest ładne i zgrabne 8 zawodników, więc optymalnie, ale jeśli chcesz wziąć udział, to muszę to wiedzieć już teraz. Nie ma potrzeby, byś dostosowywał się do mnie. To ja się dostosuję do ilości chętnych ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...