Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

PS4 :lapka:

 

Przez chwilę byłem tą 8. osobą w Polsce co ma Switcha, ale musieliśmy się rozstać :Coolface:

 

PS Ja też mam flashbacki z Wietnamu niczym @Mejm jak to na zabawie szkolnej w 1 klasie miałem maskę któregoś żółwia i czułem się niezniszczalny jak wywijałem kijem, no i wiadomo, że patrzyli jak na debila. 

Odnośnik do komentarza

Ja w podstawówce bylem żółwiem takim prawdziwym, bo mama ostatnie grosze wydała na wypożyczenie tego stroju żółwia. 

 

Najlepsze bylo to, że nie byłem jedynym żółwiem w klasie z wypożyczonym strojem także doszło do zlowieszczych wymian spojrzeń i pojedynków na styropianowe miecze. 

Niestety miecze nie przetrwały i trzeba bylo karę płacić za zniszczone akcesoria :nosacz:

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Kmiot napisał:

@second mordo, zgłaszasz udział czy tak dla hecy memujesz? :usmiech:

 

 

Nie biorę udziału, ale chętnie dorzucę nr 300 szmatławca z okładką MGS do listy bonusowej. Ewentualnie jak ktoś chce nr 300, ale nie ma gustu i dobrego smaku i woli okładkę z Halo, to mogę zamiast MGS wysłać Halo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie krótka piłka z mojej strony i piszę jak jest.

 

Potrzeba jeszcze dwóch chętnych, aby było idealnie. Aktualnie mamy 7 chętnych na PS4, 5 chętnych na Switcha i dwóch zawodników, którzy zostawili mi wolną rękę i mogę ich przydzielić gdziekolwiek (aktualnie pasują do Switcha). Celem jest po 8 zawodników, bo z taką ilością mogę zrobić cokolwiek, nawet coś w rodzaju turnieju (ćwierć-, pół- i finały), a przy tym wszystkich potraktować uczciwie w szansie na wygraną. 

 

Więc dwóch chętnych i z automatu zamykam listę. Obie platformy mają po jednym wolnym miejscu, z tym, że jeśli będzie akurat dwóch preferujących Switcha, to też nie problem, bo wtedy do PS4 przerzucę któregoś z dwóch panów, którym to obojętne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...