Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Pokłony za akcję dla Kmiota i pozostałych zaangażowanych! Emocje na forum o gierkach dla dzieci to niespotykana sprawa. Nie zawsze biorę udział, ale zawsze jestem na bieżąco, choć kilkudziesięciominutowe rozgrywki czasem bywają męczące, to jednak zawsze jest jakaś adrenalina. Dzięki za to forumowy Dobrodzieju! :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co za człowiek... Rozdaje fanty, poświęca czas i jeszcze się tłumaczy. Myślę, że w trudnych czasach by trzeba Kmiotowi akcję odwetową zrobić ;)

Tylko się cieszyć taką postawą. Nawet jeśli akcja miałaby się zamknąć, to ponad rok emocji na plus, a jeszcze książkę dostałem! A... I kupiłem na promce Huntdown na PS4 zachęcony podjarką @zdrowywariat i całkiem niezła pozycja. Dzięki! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rozdawanko zawsze szanowane. 

 

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na losowanko to fajnym pomysłem jest ustawianie autek, kulek - ogólnie rzeczy z kołami lub kuliste - na bierzni i włączasz. 

 

Zrobiłbym takie coś ale nie mam bierzni, a jak bym na publicznej siłowni takie coś nagrywał to by pomyśleli że z wariatkowa uciekł. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, marbel007 napisał:

Co za człowiek... Rozdaje fanty, poświęca czas i jeszcze się tłumaczy.

Nie się tłumaczy, a po prostu tłumaczy, wyjaśnia sytuację, bo lubię mieć w takich sprawach jasność ;]

Tym bardziej, że kilka osób powierzyło/przysłało mi swoje fanty w ramach nagród bonusowych. Zasady się trochę zmieniają, więc zrozumiem, jeśli postanowią znaleźć dla nich inny rynek zbytu.

 

Godzinę temu, oFi napisał:

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na losowanko to fajnym pomysłem jest ustawianie autek, kulek - ogólnie rzeczy z kołami lub kuliste - na bierzni i włączasz. 

Ogólnie myślę, że wiele z już odhaczonych pomysłów można z powodzeniem wykorzystać ponownie, ewentualnie wprowadzić lekkie modyfikacje. Biorę to pod uwagę, a nowe pomysły może pojawią się w trakcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...