Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak to się zaczyna, a później rak rozwija się niby niewinnie przez lata, później dochodzi nowomowa i kończysz jak takie pseudo redaktorki z filmwebu, którzy chcieli mieć otwartą głowę, a zostali z otwartą dupą:

https://www.filmweb.pl/news/Ezra+Miller+z+nowymi+zarzutami%3A+tym+razem+włamanie+i+kradzież-147346

Nie, dzięki, nie nabierzesz mnie na takie sztuczki.

 

Odnośnik do komentarza

Nie no, Pupcio i Ofi zostają, bo istnieje szansa, że dojdzie do bezpośredniego starcia i raz na zawsze wyjaśnimy kwestię.

 

2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

wszystko się zgadza, świruje

Trochę zwątpiłem, ale przypomniałem sobie, że edycja #28 (Książki) była pod amnestią, czyli mogli brać udział również zbanowani, ale tym samym nie odliczała się od licznika banów.

zuwie.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, second napisał:

Fakt, że tak ciężko zebrać 14 chętnych na darmowe fanty jest nieco szokujący. No ale z drugiej strony świadczy też o tym, że ludziom na forumku się powodzi. Miło być częścią takiej elity.

E tam, jest trochę chętnych w sumie. Siedmiu użytkowników ma aktualnie bana na udział, wielu już zdążyło Turtlesów ograć w GP czy przy innej okazji, bo to ile - dwa miesiące po premierze? Inni znowu wolą odpuścić, by sobie nie odbierać okazji do walki w przyszłych losowaniach, choć trudno powiedzieć kiedy one nastąpią. Biorąc to pod uwagę 10-12 chętnych to i tak niezły wynik, jak na taką gierkę, w sumie popierdółkę. Tak jak Figuś pisze - kilku, którzy jeszcze nie grali + kolekcjonerzy pudełek.

 

@creatinfreak jeszcze ulubionego Żółwia Ninja poproszę .

Odnośnik do komentarza

Czyli zamykam listę, która ostatecznie prezentuje się następująco (według kolejności zgłoszeń).

 

PS4: 

BRY@N (Mike)

Square (Leo)

oFi (Don)

mitra (Raph)

kotlet_schabowy (Don)

Rudiok (Don)

marbel007 (Leo)

Pupcio (Leo)

 

 

Switch:

maciucha (Leo)

Ins (Leo)

Bzduras (Raph)

Shen (Raph)

Snake_Plissken (Don)

MichAelis (Mike)

wojtas011 (Don)

creatifreak (Mike)

 

Panowie @Pupcio i @Snake_Plissken (którym było obojętna platforma) lądują odpowiednio w PS4 i Switchu. Moje argumenty? Gdybym Snake dał do PS4, to mielibyśmy tam czterech Donów. A tak Switch wyszedł idealnie (po dwa), PS4 trochę gorzej, (trzech Donów i Leosiów), ale w sumie to i tak tylko kosmetyka. Tak naprawdę to dałem Pupcia do PS4, bo istnieje szansa bezpośredniej konfrontacji z Ofim, hehe.

Jeśli któryś z dżentelmenów nie zgadza się z decyzją, to teraz jest czas na ewentualne protesty.

 

Wyniki jakoś na dniach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...