Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, SlimShady napisał:

To było do przewidzenia, zarobił na seniora, a teraz wyjebane.

  Ukryj zawartość

Nie, no, żartuję.

 

Trochę kurka drogo jak za niebieski pasek 

1 minutę temu, Mejm napisał:

Okazjonalne giveawaye przy jakichs mikolajkach, dniach dziecka czy e3 beda smakowaly wyborniej.

Przecież i tak nigdy nie bierzesz udziału 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Kmiot napisał:
18 godzin temu, marbel007 napisał:

Co za człowiek... Rozdaje fanty, poświęca czas i jeszcze się tłumaczy.

Nie się tłumaczy, a po prostu tłumaczy, wyjaśnia sytuację, bo lubię mieć w takich sprawach jasność ;]

Tym bardziej, że kilka osób powierzyło/przysłało mi swoje fanty w ramach nagród bonusowych. Zasady się trochę zmieniają, więc zrozumiem, jeśli postanowią znaleźć dla nich inny rynek zbytu

To zrobić Giveaway bonusów na koniec ;) Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść. Albo zmień na kwartalnik jak CDA XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kmiot napisał:

Zastanawiam się na ile jest sens robić giwałej gier z Xboxa, ale takich, które i tak są na GamePassie. Jest w ogóle ktoś, kto z GP nie korzysta i byłby chętny na taką grę? Ewentualnie kolekcjoner plastiku do postawienia na półce? No nie wiem, nie wiem.

to już lepiej na wośp wystaw

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kmiot napisał:

Zastanawiam się na ile jest sens robić giwałej gier z Xboxa, ale takich, które i tak są na GamePassie. Jest w ogóle ktoś, kto z GP nie korzysta i byłby chętny na taką grę? Ewentualnie kolekcjoner plastiku do postawienia na półce? No nie wiem, nie wiem.

Jest sens, ja bym brał udział. Ewentualne bycie lub nie-bycie w GP nie ma dla mnie znaczenia, bo jeśli gierka jest dobra to i tak przeważnie ją kupuję na własność, niezależnie od jej obecności w abonamentach. Dlaczego? Bo lubię mieć fajne gry na własność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@creatinfreak
Ale tylko starocie z X360, które fajnie mieć na półce. Nowości nie kupuję. No i starsze Forze (Motorsport i Horizon), które znikają z dystrybucji.
OK, mam trochę tytułów z XONE, które kupiłem jeszcze przed samą konsolą i w sumie nie żałuję, bo w GP czasem są okrojone wersje (State of Decay np).

Odnośnik do komentarza

Oczywiście z grami, których nie ma w GP sprawa jest oczywista. Niektóre gry mogą też być z GP w pewnym momencie wycofane, więc te również znalazłyby chętnych. Najgorzej sprawa się ma z grami, które najprawdopodobniej zostaną w GP na zawsze (Halo, Gearsy, Forza czy inne). Te raczej #nikogo (poza Bzdurasem).

 

Pytam, bo miałem koncepcję giwałeja, ale fakt znikomego zainteresowania nowymi grami MS (na nośniku) mi trochę bruździ i zaburza równowagę. :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza

A właśnie, że głupoty pan gadasz, panie admin, bo najmniejsza liczba chętnych w historii całej akcji była na grę na PS4.

 

I tak przy okazji: gierek na Switcha było multum, tych na PS4/PS5 również, a Xbox? No Xbox był, jako drugi tytuł gdzieś tam, jak się zapałętał obok wersji na PS. A szkoda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No już parę razy pisałem z czego to wynika. I póki nie mam konsoli oraz nie zacznę "zbierać" gier z Xboxa, to nie będą mi się trafiać duble. Do tej pory czasami działało to na zasadzie: mam dubel gry PS4/PS5, więc na własną rękę zorganizuję również kopię Xboxową, aby dać wybór tym, którzy mają tylko Xa.

 

Inna sprawa, że przy okazji premiery Forzy Horizon 5 myślałem o giwałeju, ale uznałem, że taki fant nikogo, skoro gra jest za darmo w GP. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

No już parę razy pisałem z czego to wynika. I póki nie mam konsoli oraz nie zacznę "zbierać" gier z Xboxa, to nie będą mi się trafiać duble. Do tej pory czasami działało to na zasadzie: mam dubel gry PS4/PS5

Z ciekawości jak ci się tak trafiają te buble. Ja gram 30 lat, gierki kupuje ponad 20 lat i chyba może jeden dubel mi się trafił.

 

Na jakiejś mocnej bombie kupujesz? :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Oj tam, nie ma co wnikać.

 

Ot, czasami kupuję rozszerzoną wersję gry (GOTY czy inny szajs z dodatkami) i "podstawka" mi zbywa. Czasem kupuje wersję na PS5, więc w sumie wersji na PS4 mogę się pozbyć (a ta czasem wciąż jest w folii). Czasem rodzina/znajomi ryzykują i kupują mi grę w prezencie, ale okazuje się, że ją mam.

 

Czasem kupuję na bombie, albo pod wpływem impulsu.

 

Guess+ill+die+_6c1b4c476037e35cca76941da

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Na forumku pewnie większość jak nie wszyscy mają GP na klocku i pewnie chętnych nie będzie tak wielu jak przy innych giveawayach, ale z drugiej strony fanów pudełek też trochę jest i może kupić czegoś z GP by nie chcieli, ale na wygraną żeby Forza czy coś dumnie leżała obok konsoli i fotki Spencera się rzucą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...