Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Nyu napisał:

Ja DS2 na Zealot pyknąłę w ramach przygotowania:

 

Uef9xmp.jpg

l45L9s5.jpgH4rZtXy.jpgS7QhzRV.jpgvWyaP6K.jpggllh0w4.jpg

 

No musiałem wrzucić, bo takie piękne, a i w 120 klatkach rusza się wspaniale.

 

Żeby nie było tak różowo, trochę wymęczyłem. Do połowy super - napięcie, klimat, różnorodność. Potem robi się z tego strzelanka z ogromną ilością wrogów w monotonnych lokacjach i coraz więcej sesji, za to krótkich, musiało wpaść, by dotrzeć do finału.

 

Tak czy siak, Callisto Protocol wlatuje.

 

Zzrobienie DS2 na hardcore to jedno z moich najlepiej wspominanych doświadczeń growych. Nie sprawdzłaem trofek w Callisto ale mam nadzieję na podobną (jak nie w podstawce to w DLC).

Odnośnik do komentarza

ku.zwa chetnie bym to ogral, ale ja sie boje takich gier. dla mnie re8 to jest top "horrorow", jakie moge zniesc.
pamietam, kiedys skonczylem tego dead space 2 ale to bylo granie po godzine dziennie bo dluzej nie umialem zniesc

 

taki ze mnie lesticle. nawet co do wyczekiwanego rimejku re4 mam obawy.

niech ktos potem napisze, jak skonczy, czy slabiaki moga w to grac, czy za gesto

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Andżej napisał:

ku.zwa chetnie bym to ogral, ale ja sie boje takich gier. dla mnie re8 to jest top "horrorow", jakie moge zniesc

 

RE8 :yao:

Przecież z horroru to tam nic nie zostało.

 

7 minut temu, Rotevil napisał:

Robicie platynę od razu na najtrudniejszym czy dwa razy będziecie przechodzić? 

 

Survival horrory zawsze zaczynam od najwyższego, dostępnego poziomu trudności - to mi pomaga we wczuwce.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

RE8 :yao:

Przecież z horroru to tam nic nie zostało.

I niektórym tyle wystarczy, nie każdy ma tolerancję jak Berion, żeby mówić, że to tylko piksele na ekranie i nie ma czego się bać. I co zrobisz? No nic, wyżej dupy nie podskoczy. Przynajmniej zna swoje limity.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ja rozumiem, sam w RE7 srałem po gaciach, ale ósemkę z klimatu obdarto i oprócz paru momentów (z naciskiem na domek z lalkami) to tam nie bardzo cokolwiek straszyło.

Tak czysto obiektywnie patrząc, bez pozowania na człowieka ze stali - nie porównuj mnie do gościa z autyzmem, który zamiast obrazów, postaci i zdarzeń, widzi skrypty i linijki kodu jak Neo w Matrixie :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, drozdu7 napisał:

No ja wolę takie, gdzie mam giwere, pałę i mogę się bronić niż chowanie się przed nieśmiertelnymi przeciwnikami 

To samo. W deadspace czy residenty gram i jest git. W outlast czy inne visage to nie idzie grać przez tą bezradność. 

 

20 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

uuuu... @creatinfreak 60fps chyba spierdoli Ci ostro klimacik...

Nie bój się. I tak to będzie dobrze wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...