Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest opcja odbicia się, jak kiedyś któryś tam, już nie pamiętam user od Days Gone. Pisał przed premierą co drugiego posta w temacie, hajpował się no, ale w efekcie końcowym nie pykło. I w ten sposób największy fan stał się mocno sceptyczny.

Dlatego opcja zwrotu cyfry jest istotna. Przy pudle, to wiadomo  pan z olx, albo na pchli i minimalna strata wynagrodzi zawód.

Póki co jaranko jest i to przeglądanie netu za info dot gry.

Odnośnik do komentarza

Ja się tak odbiłem ale od Dead Space 3. Nie pasował mi ten system craftingu broni z początku, bo czułem że strzelamy pistoletem na kulki + nieczytelny system dla laika co tak naprawdę zbudowaliśmy. Dopiero po paru latach rozkminiłem, żeby startowe bronie jak najszybciej rozebrać bo są nic nie warte.

Odnośnik do komentarza

For what may be one of the most highly detailed sci-fi horror environments ever seen in a game, its rooms and hallways remain an empty - though grisly - backdrop, rarely presenting environmental narrative, anything to interact with, or a compelling pathway through. Killing mutants in the first hour feels identical to killing them in the last, and three difficulty levels only seem to affect mutant health pools.

 

 

Czekam na ACG/skillupa 

Odnośnik do komentarza

Wlazłem na metacritic i przeczytałem te fragmenty 23 recenzji.

W wielu jako minus pojawia się "nic nowego w gatunku" - dla mnie to żaden zarzut.

Ogólnie rozstrzał recek spory, więc tym bardziej nie mogę się doczekać, żeby samemu sprawdzić.

Dead Space mam na świeżo, więc będę mógł porównywać.

Odnośnik do komentarza

Na Meta wersja xbox ma 74, a na PS5 76.

Biomiutant ma 79 :reggie: Żaden wyznacznik, bo od Bio się prawie wszyscy odbili. 
Przyjęta w oddziale, zagram wieczorem. Do tego czasu na forum wielu już napisze swoje odczucia. 
 

 

Edit.

Ale taki NFS U ma odwrotnie. Wszyscy stekali, a jednak okazała się spoko gierka. 
Czuje podobnie- gierka ok, ale nie za 270, za 150 można brać. 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...