Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, YETI napisał:

 

 

26 minut temu, iluck85 napisał:

 

Nextgen nadchodzi i goty jak nic.

Nie będzie. Ta gra zdefinuje na nowo gatunek horrorów. ND będą się wzorować przy swoim nowym IP.

:leo:

klątwa donka i yeti + devi sony podtrzymana :reggie:   szkoda że posypało wieloma 6/10, poczekam na promocje albo grę w Nadpass :xboss:

 

Dobrze że w styczniu DS Remake :obama:

  • Haha 2
  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Jak to nie? Z recki Gmana wynika, że jest dużo sekcji pod tytułem "przeciskam się przez szczelinę", przecież to jest trademark chińczyków :kekyayaya:

 

To mogli całą grę tak zrobić, bo na kartach za 5 tysi działa w 20 fpsach. :sadkek:

Edytowane przez Bigby
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nyu napisał:

Nudne już te premiery. Owczy pęd pięknie działa w momencie, kiedy coś jest nie tak. Wysyp za dobrych lub za złych opinii idzie łańcuszkiem. Na redditach callisto i survival horrory piszą wszyscy, że jest miazga. I komu ufać? Ja jako fan horroru biorę. 

Sobie ufać. Też chyba biorę. 

Na easy mi odpadnie problem z niewyważony poziomem trudności.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Ale czuć pod skórą, że coś z tą grą jest nie tak jednak. Zdaje się być nie wiem, taką ładną klimatyczną pustą skorupką jajka :kekw: 

Ale za wczesnie, żeby wyrokować. Gra się fajnie, choć jestem w stanie sobie wyobrazić, że 12 godzin bez większych MOMENTÓW będzie ot takim poprostu survival horrorem bez żadnych nowości i tyle. Ot podróba Dead Spacea.

Nie zdobyłem jeszcze broni palnej. Radzę się od razu na pierwszym przeciwniku zapoznać z unikami dokładnie xD

Odnośnik do komentarza

Już zaczyna się narracja o przekupionych recenzentach XD Tuman

 

6 minut temu, Szermac napisał:

Fajnie jakby napisał dlaczego to jest junk as fuck, bo po 1,5h to po prostu Dead Space z melee combat xD

No nie wiem czy akurat twoja opinia na temat walki wrecz jest istotna, bo ty grasz w wiele horrorowych drewniaków przypominajacych lata 90 i polecasz.

 

70+ to wciaż dobra ocena. Kubeł wody na łby forumowiczow, ktorzy uzywaja skali 7-10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...