Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

System walki jest tak jak mówili w zapowiedziach - fatalny xD. No dla mnie jedno jest pewne : to nie jest gra na day1 w moim odczuciu, czekam na Dead Space Remake, tutaj raczej na 99% dowiozą... 

 

Powinno być day1 w PS plus, tak nie wróżę marce sukcesu. :/

55 minut temu, drozdu7 napisał:

No bo każdy się nastawiał na kozak grę, a wyszła chyba po prostu dobra produkcja. Tylko tyle i aż tyle. 

 

Napewno spędzi się miło tych kilkanaście godzin mimo wszystko 

Tak była zapowiadana...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Na RTX3080 gra działa jak szit. Bez względu na ustawienia graficzne itp. Pomęczyłem się z tym 1,5h i poszedł zwrot. Szkoda mi na to czasu. Sama oprawa i kilmat super jednak od strony technicznej syf. Czekam na remake Dead Space i - ewentualnie - łatki (a raczej ŁATY) do Calisto. Wówczas będzie można rozważać zakup.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że recenzje horrorów od tych dużych serwisów są nic nie warte. Horrorkowi im bliżej do średniej 7/10 i dużej skrajności ocen tym lepiej, to oznacza, że próbują czegoś nowego, niekonwencjonalnego, co trafia jedynie w specyficzne gusta i nie jest kolejną generyczną papką. Obcy Izolacja 5/10 od IGN, i średnia 7/10 na meta, pierwszy Evil Within też 7/10 średnie, a przecież to dwie wybitne gra. Z kolei już Evil Within 2 czy Resident VIII to g*wna obesrane i mają lepsze oceny, ale to normalne, to już bezpieczniejsze tytuły, mają mniej tego tzw. tarcia, taki TEW1 to ciągłe ciśnięcie przez Mikamiego ile gracz jest w stanie znieść, ciągle nowe wyzwania gameplayowe i wzrastające napięcie, TEW2 to już biedny klon TLoU, jest czas na wypicie kawki w bazie, jakiś crafting, pobieganie za krzakami do zerwania i zbieranie śmieci, zmiana broni nam elegancko pauzuje a nie jedynie zwalnia grę, dużo mniej insta-killi żeby się gracz za bardzo nie zdenerwował itp. Można by dużo pisać jeszcze, ale konkluzja taka, że Callisto roz*ebie, ja liczyłem, że będzie taki rozstrzał ocen, jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dobra, 4090 ultra 4k z RT jest 60 klateczek. Gra wygląda zajebiście w uj. Tyle, że tak jak pisali na steam, występuje makabryczny stuttering. Mikro zacięcia dosłownie co chwilę. Przez co gierka staje się totalnie niegrywalna. Idzie zwrocik, ale jak załatają i wpadnie promo do 100 zł to można spróbować. Ale grafika w niektórych momentach to WOW.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Dobra, 4090 ultra 4k z RT jest 60 klateczek. Gra wygląda zajebiście w uj. Tyle, że tak jak pisali na steam, występuje makabryczny stuttering. Mikro zacięcia dosłownie co chwilę. Przez co gierka staje się totalnie niegrywalna. Idzie zwrocik, ale jak załatają i wpadnie promo do 100 zł to można spróbować. Ale grafika w niektórych momentach to WOW.

Pewnie Denuvo, gier day1 na PC się nie kupuje :D. RE7 miał to samo, po kilku tygodniach łatka naprawiła... dramat

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Trzeba więcej preorderków robić w ciemno, to będziecie dostawać dopracowane gry. Jeszcze od nowo powstałego studia. Gracze się nigdy, powtarzam, nigdy nie nauczą.

No ale w czym problem? Kupiłem wczoraj, dziś okazałą się gównem, oddałem. Jak dostaną dziś dziesiątki tysiecy zwrotów to się nauczą :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...