Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Elitesse napisał:

Właśnie dlatego, że wtedy nie było swobodnego dostępu do internetu, to gry były bardziej dopracowane. Warto było czytać recenzję, bo miały o wiele większą wartość i były bardziej obiektywne niż to co jest teraz. Jak gra była niegrywalna to nikt nie pudrował tego trupa i był karny k*tas. Potem przekładało się to na sprzedaż, bo patcha można było wydać i liczyć na to, że zostanie dodany do jakiejś gazety. Przynajmniej ja tak zapamiętałem tamten okres i jeszcze lata wcześniejsze na innych komputerach niż klasy PC.

Dlatego ja patrzę na recenzje, na filmiki, na opinie, i wiem, z czym mogę mieć do czynienia. Raczej cały internet się nie zmawia przeciwko grom. A że czasami gry na 75 są bardziej wciągające, niż te na 85? Tak też może być.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Xd

Nie ma to jak powrót do lat 90. bez internetu i kupowania gier w ciemno, o jenysiu, wtedy to byłyby dopracowane gry na premierę :kekw:

 

W ciągu ostatnich, nie wiem, 10 lat kupiłem 0 gier po obejrzeniu jakiejkolwiek pochlebnej mainstreamowej recenzji, a także zrezygnowałem z zakupu 0 gier bo mainstreamowa recenzja nie dała 8/10 albo więcej. Jak ktoś potrzebuje aprobaty jakiegoś "influencera" czy dziennikarzyny żeby kupić grę która go interesuje, to tylko współczuć. Oczywiście gra jest zepsuta w wersji na kompie, ale to nic nowego jak chodzi o porty na PC, a ja nie gram na PC więc mam to głęboko w srace. O wersji konsolowej było można poczytać od tygodnia (jak chodzi i wrażenia z gry) więc 0 zaskoczenia tutaj.

 

Ci "szanowni" recenzenci mają takie argumenty wpływające na ocenę gry w wersji na konsole:

Zdjęcie

 

:sadkek: Clown world to mało powiedziane.

 

Nawet ci bardziej poważani recenzenci, typu Skillup potrafią pierdolić kocopoły w recenzjach, więc ich to oglądam co najwyżej po tym jak sam skończę grę i często łapię się za głowę, co oni tam wygadują. Koniec końców i tak ktoś dostał w łapę, żeby gierkęzachwalać a inni goovno dostali więc ocenę zaniżą. Powodzenia w bazowaniu i taplaniu się w tym szambie.

 

Jakby co to gierki nie bronię bo jeszcze w nią nie grałem. Wypowiem się o niej po skończeniu.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Nyu said:

Za 3 miesiące artykuły:

- kombat w Callisto jest niedoceniona perełka

- dajcie CP szansę, gierka nie zasługiwała na zły launch

- jak CP wymasterowalo action horror

- CP: dlaczego liniowy design nie jest zły

- trzy patche później Callisto to perełka 2022

- uniki ssały? Źle graliście; trzeba trzymać gałkę nadal po uniku

a co ma cyberpunk do kalisto ja sie pytam

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Crazy Horse napisał:

Aż mi się przypomniało granie w pracy w latach 2010 :)

 

Btw dżordan zawsze mądrze rozkminia gierki:

 

 

Idealnie to podsumował. Ja po blisko 7 godzinach (teraz przerwa na meczyki) nie mogę się doczekać, aż znowu odpale, pojebane to jest. Ogólnie przypomina mi to trochę odczucia względem The Evil Within, niby wszystko takie sobie, ale zajebiste xD

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Szermac napisał:

Idealnie to podsumował. Ja po blisko 7 godzinach (teraz przerwa na meczyki) nie mogę się doczekać, aż znowu odpale, pojebane to jest. Ogólnie przypomina mi to trochę odczucia względem The Evil Within, niby wszystko takie sobie, ale zajebiste xD


Napisz więcej pls. Jak fabuła, eksploracja, ekwipunek. Ze technicznie słabo to już wiemy. Ale na razie tylko przepychanki o recki i zaglądanie co chwile do cudzych portfeli.

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

W sumie wcześniej już dawałem znać co sądze, niewiele się zmieniło, oprócz tego, że bardziej skminiłem walke i jak sobie radzić i w ogóle łączyć wszystko co się ma w zanadrzu. No i w zasadzie wszystko jest w tych recenzjach. Jak skończe całość to coś skrobne więcej. Póki co to "odtwórczość" to słowo klucz. No i prezentacja tej gry nieźle boostuje chęć obcowania z nią.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Czułem to w kutasie, że gra będzie spierdolona i na szczęście nie preorderowałem. Lepiej poczekać jak wyląduje w GP. Chuj mnie to boli, że pieniędzy nie dostaną ode mnie. Ostatnio studia nasrane jak grzyby po deszczu, gdzie reszta odpierdala taką fuszerę, że najchętniej by tylko kesz zbierali, a resztę dowieziemy w patchach. Mela na ryj takim studiom. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Czułem to w kutasie, że gra będzie spierdolona

Wymień kutasa, bo ten co go masz to już chyba nie działa. Pierwsza godzina jest całkiem fpytkę. Żaden mesjasz objawiony, ale solidna gierca się zapowiada, klimat jest gęsty fest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Jest jakieś sensowne porównanie Performance vs Quality? Bo niby po Dead Space jestem przyzwyczajony do 30fps, ale 60 wiadomo, że lepsze.
Tyle że w trybie performance widać trochę graficznych cięć. Robię sobie screeny i porównuję, ale póki co sam siebie nie przekonałem :sweat:

 

 

Od 10:50 - najpierw krótkie omówienie RT na konsolach, więc wszystko co tam jest jest tylko w quality, nie ma w performance i zaraz potem porównanie performance vs quality.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...