Skocz do zawartości

PSX Extreme 282


Rekomendowane odpowiedzi

Oj T7 to część od której najbardziej się odbiłem (nawet bardziej niż od T6), bo oprócz oprawy, wprowadzone zmiany w systemie walki i nowe postacie (już debiutanci w T6 byli 'dziwni') spowodowały że dla mnie Tekken zatracił swoją tożsamość. Niestety w przypadku głośnych tytułów to trochę wygląda tak, jak by skala ocen mieściła się między 7 a 10. Może w przypadku gier którym recenzent chce wystawić ocenę 9 lub wyżej, ocena ta powinna być przedyskutowana z innymi osobami które też pograły parę godzin w ten tytuł (rozumiem że ciężko by było żeby pół redakcji ograło grę na 50h, ale myślę że po 10h rozgrywki czuć czy dana gierka to 9 czy 10)?. Bo moim zdaniem gry od 8+ wzwyż to powinny być tytuły które trzeba ograć a 9 i 10, to gierki nie tylko dopracowane, ale też w jakiś sposób 'świeże'/innowacyjne. Pamiętam że za czasów Ściery oceny były rewidowane (mało co dostawało 10) i jednak waga tej 9tki czy 10tki była o wiele większa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Kiedyś HIV dał pewnej grze 8-, to do dziś mu to wypominają. To było odważne, ale wtedy chyba jeszcze gierki zdobywali na własna rękę. 

Kiedyś już to pisałem, 8- to o wiele bardziej odpowiednia ocena niż 10. Szczególnie porównując do MGS1 i MGS3. Ehh a demo dodawane do Zone of the Enders (ograne chyba z 40 razy) zapowiadało dychę.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to jak się człowiek starzeje. Dawniej cały Hardkor był dla mnie strefą wyklętą. Felietony czymś do pominięcia. Dziś zaczynam lekturę od felietonu Kosa, Rogera i Walkiewicza. Jedno co się nie zmienia, to sentyment do Listów HIVa. To naprawdę jeden z ostatnich pomostów między moją 32-tką i moim nastolecieństwem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2021 o 14:22, marbel007 napisał:

No ja mam tego od zaj...ania. Mam X1X i PS4Pro plus WiiU. I gram na tym od lat. Backloga mam kosmicznego, ale często są to duże gry, a ja lubię być zaskakiwany konwencją, klimatem czy czymś innym co nie jest powszechne. Na celu mam Return of the Obra Dinn - pewnie będzie tak, że jak kupię to pojawi się w XGP. 

Teraz na nintendo direct oglosili cos bardzo ciekawego. Taki nowy final fantasy tactics z grafika w stylu octopath traveler (triangle strategy i juz jest demo).

Tak poza tym to raczej mainstreamowo podazam z grami. Gralem w crosscode ale taki sredni. Jakos duzo indykow nie ogrywam i cenie sobie gry w pudelkach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Perez juz nie jest adminem wiec moze nie wchodzi juz w zakres jego obowiazkow postowanie z nowym numerem.

 

Si, u mnie emerytura :). 

 

No ale na tyle co ogarniam, to kolejny numer 4 marca z racji tego, aby nie skrócić sprzedaży aktualnego wydania. Potem najpewniej kolejne wydanie 1 kwietnia (znowu aby było 4 tygodnie) i na normalne tory cykl wydawniczy powinien wrócić od 29 kwietnia. 

 

Tak że najpewniej zapowiedź powinna wpaść jakoś jutro. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Kmiot napisał:

Ooo, jak Perez emerytura, to teraz już tylko droga w dół.

Cieszmy się forum i pismem, póki możemy.

 

Nieee, spokojnie :). Już ten numer marcowy, który się zamknął we wtorek, chłopaki ogarniali beze mnie i poszło bezproblemowo. Ja jedynie siedziałem wygodnie w fotelu i ich wkurzałem, wskazując jakieś kosmetyczne błędy na pdfach :). 

 

34 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

To co teraz z Głosem Ludu? :whyyy:

 

No tu akurat trafiłeś z chyba jedyną odczuwalną zmianą dla Czytelników (bo reszta mojej roboty to były głównie zakulisowe tematy typu kontakty z drukarnią, sprawdzenie stron itp.) - Głosu od tego numeru nie będzie. Aczkolwiek nie wiem, może Roger dostanie tysiące maili i Głos wróci ;). 

 

5 minut temu, dee napisał:

Chce jeszcze przeżyć moment jak Perez tu wbija i opierdala następcę za brak prenumeraty w skrzynce na czas :nosacz3:

 

Szczerze - po tym, jak widzisz 10x niektóre strony w trakcie składu czy potem na pdfach, to nie pamiętam, kiedy ostatnio spędziłem z wydaniem papierowym dłużej niż kilkanaście minut w celu przekartkowania, czy w druku nic nie wywaliło. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Perez napisał:

Głosu od tego numeru nie będzie.

szkoda, bo to była strona tak naprawdę dla forumowiczy.

 

A z innej beczki, parę dni przeczytałem ostatni numer, w całości w PDFie. Lekki programik (Sumatra PDF), odpowiedni zoom i do kawki wchodzi jak znalazł, a przecież na forum, czy fejsie dziennie czytam tyle bzdur*, to jaki problem stoi, by odpalić PDFa w tle? Mam prenumeratę pdf + papier, ale myślę, że skoro nawet ja przemogłem się do "cyfry", to z printem w 2021 za wesoło nie jest.

 

* w sensie nie że w PE są bzdury

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

szkoda, bo to była strona tak naprawdę dla forumowiczy.

 

A z innej beczki, parę dni przeczytałem ostatni numer, w całości w PDFie. Lekki programik (Sumatra PDF), odpowiedni zoom i do kawki wchodzi jak znalazł, a przecież na forum, czy fejsie dziennie czytam tyle bzdur*, to jaki problem stoi, by odpalić PDFa w tle? Mam prenumeratę pdf + papier, ale myślę, że skoro nawet ja przemogłem się do "cyfry", to z printem w 2021 za wesoło nie jest.

 

* w sensie nie że w PE są bzdury

Dlaczego? Ja ostatnio odnowiłem, bo jak ktoś już pisał te 180 zeta to niewielki pieniądz. A i tak czytam tylko PDFy. Ostatnia gazetka o konsolach nie może tak po prostu paść na mordę. Mimo, że też mam jakieś tam uwagi np. do tego jak redaktorzy podchodzą do aspektów technicznych recenzowanych gierek. W czasie jak są materiały na df to czy tak trudno poświęcić chwilę, żeby obejrzeć i potem nie pisać głupot o rozdziałce czy klatkach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...