Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko techniczne - jeśli do otrzymania 10 pierwszych numerów w PDF potrzeba 6 miesięcy wsparcia za 50 zł (czyli trzeba wydać 300 zł), to jeżeli będę wspierał krócej, ale za wyższą kwotę (więc sumarycznie wydam nawet więcej niż 300 zł), to też otrzymam te PDFy? Innymi słowa - czy decydująca tutaj jest wydana kwota czy długość wsparcia? 

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiem na część z tych pytań, bo ja Patronite nie odpalałem, ale widzę że prenumeraty faktycznie brakuje w progach a miała być tutaj jakiś babol poszedł. Zgłaszam zaraz Robertowi Wasze sugestie, numer zerowy moim zdaniem osobiście tez powinien być w niższym progu mam nadzieję, że wkrótce naniesione zostaną poprawki. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

serio nie lepiej byłoby się odrobinę przebranżowić na formę wideo (lepiej późno niż później) niż robić cyrki z patronitami i dogorywaniem w czasach gdy poza prasą codzienną, inna praktycznie nie istnieje?

 

gierkami interesuję się, jak każdy tutaj, przynajmniej ponadprzeciętnie, ale ostatniego ekstrima kupiłem chyba z 8-9 lat temu - nie mam nic do was osobiście, po prostu to już nie jest najlepsza, ani najwygodniejsza forma śledzenia czegokolwiek, a zwłaszcza tej branży

 

wasz cyrk i wasze małpy ale czasopisma to już jest skansen, a będzie tylko gorzej :dunno: 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

serio nie lepiej byłoby się odrobinę przebranżowić na formę wideo (lepiej późno niż później) niż robić cyrki z patronitami i dogorywaniem w czasach gdy poza prasą codzienną, inna praktycznie nie istnieje?

 

gierkami interesuję się, jak każdy tutaj, przynajmniej ponadprzeciętnie, ale ostatniego ekstrima kupiłem chyba z 8-9 lat temu - nie mam nic do was osobiście, po prostu to już nie jest najlepsza, ani najwygodniejsza forma śledzenia czegokolwiek, a zwłaszcza tej branży

 

wasz cyrk i wasze małpy ale czasopisma to już jest skansen, a będzie tylko gorzej :dunno: 

 

Moze pora kupic choc jeden numer i sprawdzic samemu. Pamiętaj tylko krowy nie zmieniaja zdania.

Odnośnik do komentarza

Ten numer zerowy to po prostu chciałbym zakupić ze strony sklepiku PE, bo nie wiem co będzie u mnie za miesiąc, dwa, a co dopiero u was.
PDFy - 10 pierwszych numerów, na to się czaję od dawna, pisałem Roger do Ciebie, myślałem, że sam te pliki ogarnę i zrobię sobie "fotoalbum"/"fotoksiążkę" z tych plików.
Bo moje pierwsze numery zalało w piewce :/ No a teraz ta zbiórka... Nie wiem, na razie czarno to widzę, chciałbym wesprzeć ekstrima, ale nie wiem, czy na aż tyle, by zrezygnować z jakiejś gierki w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

w sensie że szkoda strzępić ryja na tłumaczenie dlaczego w 2021 czasopisma się nie sprzedają i ich przyszłość to muzeum i skansen

 

Czyli że byś poczytał, ale spojrzałeś w kalendarz i w 2021 roku to jednak nie? Chopie, skoro publicystyka Cię nie interere to dajże se spokój. Parę osób jeszcze by co nieco poczytało i sądzę, że to dla nich jest ten wątek. Wolisz jutuba, Twoja sprawa, ale nie rozumiem po co te smuty tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

Marzy mi się interaktywny pdf, z komentarzami ludzi z forum i zgredami. Np. nie podoba mi się recka, piszę pod recką komentarz, redaktor chamsko odpisuje, ktoś inny wkleja mema, to by było dobre :) 
 

ppe.pl odwiedziałeś? 

1 minutę temu, LeifErikson napisał:

 

Czyli że byś poczytał, ale spojrzałeś w kalendarz i w 2021 roku to jednak nie? Chopie, skoro publicystyka Cię nie interere to dajże se spokój. Parę osób jeszcze by co nieco poczytało i sądzę, że to dla nich jest ten wątek. Wolisz jutuba, Twoja sprawa, ale nie rozumiem po co te smuty tutaj. 

no to niech się teraz te pare osób składa 60k co miesiąc xd

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, maciucha napisał:

trzymałem kilka numerów w empiku w rękach i za każdym chciałem z nostalgii kupić, ale zawsze rezygnowałem zniechęcony ogólnym wrażeniem

Musisz przeczytac. Skus sie. To tylko 12 zeta. Ma tego dawnego ducha. Czegos czego moze ci brakuje z tamtych czasow. Chodzi o teksty a nie obrazki przeciez.

Ja polecam zwlaszcza dzialy retro. Moje ulubione zreszta.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...