Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście straciłem już jakąkolwiek nadzieje na SIlenta i oswajam się z myślą, że będzie to indie walking sim z fenomentalną kampanią marketingową której motorem napędowym było to, że starsi datą graczę mieli ochotę na Silent Hilla. ;/ 

Odnośnik do komentarza

Tzn ja wciąż myślę, że to jakaś sprytna akcja marketingowa czegoś większego, może nie SH, ale COŚ. No bo gdzie wydawca indyka, nagle robi osobną apke pod trailery. Z tego co wiem to Sony sobie sporo życzy za miejsce na serwerze, więc takie małe studio liczy każdy grosz, a nie bawi się w takie rzeczy. Jeszcze te beki Goeffa i śmieszki z Kojimy. Do tego wszystko pewnie zgra się w czasie z tą całą konfą Sony. Oni potrzebują jakiejś bomby, bo zbyt długo jest cicho, a MS nie próżnuje w tym czasie.

Zapał już nie taki jak na początku, ale trzeba przyznać, że sporo rzeczy jest tutaj grubymi nićmi szyte. Jeśli rzeczywiście się to okaże jakimś słabym indykiem, to oby im ta cała akcja bokiem nie wyszła tylko.



Odnośnik do komentarza

Nie no ja wiem, że tam crap ląduje srogi. Tylko mnie się wydaje, że to jest tak, że mniejsze studia wrzucają, ponoszą koszty i liczą na szybki zysk, a potem tylko w promo, żeby cokolwiek zarobić. Sony raczej za darmo im tam tego nie trzyma, chociaż głowy nie daje.

Mi (i chyba nie tylko mi) po prostu śmierdzi ta cała akcja z apką pod jakieś trailery, teasery, dupery, itd. Plotki o konfie Sony też mówiły o końcówce lipca?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koleś wiedział w które struny uderzyć. Gra widmo którą opisano tajemniczym S.....L i może był to faktycznie "survival", ale w obliczu plotek duskgolema o reboocie Silent Hilla gracze połączyli to w jedną całość. Cóż, ja jakoś szczególnie na ten Abandoned nie czekam, ale przyznam, że piękny przykład viral marketingu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...