Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowy entuzjazm mi opadł i teraz nie wierzę ani w Hasana, ani w trolling Kojimy - to wygląda na jakiś pojebany eksperyment społeczny xd

 

Apka do trailerów (!) od randomów przesunięta o 2 miesiące, screeny które miał dostać Geoff, Konami zajawiające deskorolki Silent Hil XDD To jest za dużo. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, łom napisał:

To dobra ekipa devów tam musi być jeśli 12h przed publikacją apki nie wiedzą o tym że jej premiera zostanie przełożona o 2 miesiące xd Burdel elegancki się zrobił, przynajmniej jest ciekawie.

 

Budują sobie hype, a ostatecznie po tych 14h jest info od studia, więc nikogo w sumie w chuja nie zrobili. xddd

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Budują sobie hype, a ostatecznie po tych 14h jest info od studia, więc nikogo w sumie w chuja nie zrobili. xddd

Trochę zrobili. Na Youtube po zakończeniu odliczania pojawiło się info o image.thumb.png.4187e23bb3a35c4b379c9e17b8609a00.png 

 

 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to kolejny trolling Kojimy czy ktoś inny wpadł na podobny pomysł, ale jestem niemal pewien że pan Hasan to aktor albo jakiś randomowy pracownik tego studia (albo innego studia), używający fejkowego nazwiska na potrzeby tej zabawy marketingowej. Szef studia i reżyser gry z zerowym doświadczeniem w game devie? No nie wiem. Mobygames nic nie wie na temat tego człowieka, nie ma go w żadnych creditsach. Na Steamie jest jedna "gra" rzekomo zrobiona przez Blue Box Game Studios - "The Haunting". Obecnie nie da się jej kupić, a oceny graczy są w większości negatywne. Polecam obejrzeć gameplay - wygląda jak gówno. W sumie to wygląda jak budżetowa podróbka blooberowego Blair Witcha, tylko zamiast kamery jest inny gimmick - cykanie fotek smartfonem. Może ta niby gra ma na celu badanie gruntu i zbieranie feedbacku od graczy, na potrzeby developmentu rzeczywistego projektu, czyli gry znanej obecnie jako Abandoned (tytuł placeholderowy) albo jest to swego rodzaju proof of concept który wcześniej został przedstawiony większemu wydawcy (SONY?), co moim zdaniem jest mało prawdopodobne. Gdyby Abandoned miał być jakimś shovelwarem jakiego pełno na steamie, to cała sprawa by nawet nie była podejrzana, ale to jest gra promowana jako PlayStation Exclusive, czyli tytuł na który SONY wyłożyło jakąś tam kasę. Jest to mało prawdopodobny scenariusz w przypadku gry od małego, niezależnego studia, które nigdy wcześniej nie zrobiło żadnej gry. Jak już zauważono, logo gry bardzo przypomina stylem logo PlayStation Studios. Możliwe że faktycznie coś jest na rzeczy i np. podczas najbliższego State of Play będzie jakiś reveal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...