Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie myślę, że skoro już wymyślili wielu gospodarzy tego Euro, to już sprawiedliwiej byłoby tak ustawić mecze, by (przynajmniej w grupach) nikt nie grał "u siebie". Niech wszyscy jeżdżą po całej Europie, niech wszyscy w równym stopniu cierpią niewygodę tego pomysłu. Co stało na przeszkodzie, aby tacy Anglicy z Chorwatami zagrali w Hiszpanii, Rosji, albo Azerbejdżanie? Dlaczego faworyci (Niemcy, Anglia, Francja, Hiszpania i kto tam jeszcze) muszą być dodatkowo faworyzowani?

 

Pewnie nie tylko ja na to wpadłem, ale wciąż nie mogę przestać się dziwić jak bardzo przestrzelony to pomysł z tymi gospodarzami.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

Tak sobie myślę, że skoro już wymyślili wielu gospodarzy tego Euro, to już sprawiedliwiej byłoby tak ustawić mecze, by (przynajmniej w grupach) nikt nie grał "u siebie". Niech wszyscy jeżdżą po całej Europie, niech wszyscy w równym stopniu cierpią niewygodę tego pomysłu. Co stało na przeszkodzie, aby tacy Anglicy z Chorwatami zagrali w Hiszpanii, Rosji, albo Azerbejdżanie? Dlaczego faworyci (Niemcy, Anglia, Francja, Hiszpania i kto tam jeszcze) muszą być dodatkowo faworyzowani?

 

Pewnie nie tylko ja na to wpadłem, ale wciąż nie mogę przestać się dziwić jak bardzo przestrzelony to pomysł z tymi gospodarzami.

 

Ciekawe czy za 4 lata będzie to samo?

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ciwa22 napisał:

Brawa dla Finów. Pukki nic nie pukknął, ale skończyło się bardzo fajnie. Na tej imprezie są moją nową Islandią.

 

Chyba nową Grecją i to mocno niepełnosprawną. Fajnie dla nich, że wyszło jak wyszło, historyczny występ na dużej imprezie i od razu wygrana. Może napompować to modę na futbol w tym kraju. No ale ja jednak już podziękuję za oglądanie drużyny, która ma do zaoferowania wyłącznie paniczne wybijanie piłki byle dalej i jakieś półtora wypadku pod bramkę rywali na mecz. Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że gdyby nie stało się to, co się stało, to za chwilę Dania wjechałaby w końcu do tej fińskiej bramki i skończyłoby się pogromem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Macedonia jako jedyny kraj nie ma strojów dedykowanych na Euro. Tzn. mieli, ale renomowany producent sprzętu sportowego firma Jako popierdoliła kolory, zapomniała umieścić jakiegokolwiek symbolu narodowego, a na froncie zamiast lwa umieścili rysia zajebanego z jakiegoś darmowego katalogu clipartów :mevek: 

No i grają w strojach z eliminacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...