Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, krupek napisał:

Hiszpania nie była jakaś mocarna, ale to wciąż solidna drużyna, konkretnie wyszkolona i potrafiąca budować akcje. Jak poprawią skuteczność i wykończenie to jeszcze mogą namieszać. Prawda jest też taka, że z taką agresywną grą jak dzisiaj, każdy zespół będzie miał z nami problemy i będziemy niewygodni do gry.

Zgoda, tylko że nasze sprawianie problemów to ostatnio max remis. Nasi po prostu nie wygrywają meczów, a trzeba zdobyć 3 punkty z solidną Szwecją. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krupek napisał:

Hiszpania nie była jakaś mocarna, ale to wciąż solidna drużyna, konkretnie wyszkolona i potrafiąca budować akcje. Jak poprawią skuteczność i wykończenie to jeszcze mogą namieszać. Prawda jest też taka, że z taką agresywną grą jak dzisiaj, każdy zespół będzie miał z nami problemy i będziemy niewygodni do gry.

Pytanie tylko czy stać nas będzie na takie granie w każdym spotkaniu.

Szwedzi będą grać twardo.

Odnośnik do komentarza

No kurwa, dlaczego nasi nie potrafią grać z takim zaangażowaniem i biglem, jak dzisiaj... a nie, czekaj, to byli nasi xd

 

W ogóle ewakuowałem się z rodzinnego grilla na mecz, bo choć przewidywałem solidny wpierdol, to jednak chciałem przy tym być, tak jak właściciel psa chce być przy usypianiu swojego pupilka. Mówiłem, że - było, nie było - muszę towarzyszyć naszym w tych prawdopodobnie ostatnich istotnych chwilach na Euro. Fajnie, że się pomyliłem.

 

Pewnie, że ostro na farcie (karny + dobitka Moraty xd), ale charakteru trochę pokazali, na dupach trochę pojeździli. Utkwił mi w pamięci taki fragment w 89 minucie (przy linii bocznej w pobliżu środka boiska), gdzie dwóch naszych jeden za drugim atakują Hiszpanów wślizgami walcząc o piłkę, która w sumie nie stanowiła dla nas w tamtej strefie żadnego zagrożenia. Niby nic, ale CHCIAŁO SIĘ.

 

A Kowalczyk w Hejt Parku jak zwykle pocieszny, choć standardowo lekko upośledzony. Ale nie udowodniono mu upośledzenia, więc można się bez wyrzutów z tego dałna śmiać. Typ gdyby był w pełni świadomości to trochę by tonował te wypowiedzi, tym bardziej że sam potrafił pierdolić setkę za setką i przewracać się o własne nogi.

 

A Sousa to pewnie własną mosznę na taczce ze stadionu zwoził, bo musi mieć ogromne jaja wystawiając siedemnastolatka Kozłowskiego w 55 minucie przy meczu o taką stawkę.

 

W sumie w niektórych meczach widać, że da się coś z tych piłkarzy sklepać. Dzisiaj skazywani na porażkę, ale się wybronili. Na limicie, ale jednak.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po prostu w końcu w meczu o wszystko przyszedł ten " fuks ". No, ale tu trzeba było jaj i charakteru i tak zagrali. Z jajami. 

Teraz ochłonąć i czekać na mecz ze Szwecją. Najlepiej nie oglądać do środy tych ekspertów i nic nie czytać. Siąść w środę, liczyć na dobre widowisko i może zwycięstwo naszych. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Kmiot napisał:

 

 

A Sousa to pewnie własną mosznę na taczce ze stadionu zwoził, bo musi mieć ogromne jaja wystawiając siedemnastolatka Kozłowskiego w 55 minucie przy meczu o taką stawkę.

 

 

Żaden polski trener nigdy by nie wystawił tak młodego piłkarza. Szkoda, że ten koleś nie dostał tej kadry we wrześniu ubiegłego roku. Nawałka popełnił ten błąd w 2018 roku - zabrał piłkarzy po kontuzjach/bez formy zamiast wziąć młodych i dać im szansę. 

 

Nie rozumiałem tego hejtu od "weszło" na Soulse po 1 meczu, przecież tłumaczył dzbanom na co mają uważać, powtarzał to kilkukrotnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...